fittike97

Regisztráció dátuma: 2015. október 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. október 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

CV Cadea Vera Young Pattanások Elleni Maszk

CV Cadea Vera Young Pattanások Elleni Maszk
2015. december 1.

Nagyon jo pakolas! Az illatat egyszeruen imadom:D babapofit csinal, nagyon puha lesz utana a borom es nem is szarit. Picit csipni szokott, de ugy vagyok vele, hogy ennyi belefer. Egy tasak tobb hasznalatra is eleg, szoval nagyon gazdasagos. Nalam ez az elsoszamu arcmasz, csak a balea cinkes pakolas veheti fel vele a versenyt!

Nivea Nappali Arckrém Zsíros, Problémás Bőrre

Nivea Nappali Arckrém Zsíros, Problémás Bőrre
2015. december 1.

Nekem nagy csalodas volt:( az elso par hasznalatkor meg jonak tuut, de nehany nap utan elkezdte szaritani a borom, egyaltalan nem adott megfelelo hidrataltsagot. Majd szabalyosan lemorzsolodott az arcomrol. Porusfinomito hatasat sem ereztem..penzkidobas volt.

Neogranormon Kenőcs

Neogranormon Kenőcs
2015. november 30.

Ennek a kremnek nincs parja! Egyszeruen mindenre jo.barmilyen apro felmarodas, seb, karcolas van a boromon bekenem vele, es 1-2nap alatt rendbe is hozza. Meg a pattikra is jo, nagyon pici mennyisegben. Minden haztartas alapdarabja szeritem:)

Balea Körömvirág Krém

Balea Körömvirág Krém
2015. november 30.

Gondoltam veszek itthonra egy univerzalis apolokremet. Kiprobaltam eloszor a kiszaradt kezemre, de ugy ereztem,mintha zsirt kentem volna a kezemre. Nem is igazan szivta be. Az illata viszont nagyon tetszett. Azota a polcon csucsul, de latva a sok pozitiv velemenyt, talan adok neki meg egy eselyt.

Balea Bodylotion Cocos & Sheanuss

Balea Bodylotion Cocos & Sheanuss
2015. november 30.

A kedvencem! Hihetetlenul megeri az arat, nagyon kellemes illata van, jol hidratal. Egesznap erzem a csodas kokuszos illatot!

Playboy Play It Sexy Hidratáló Testápoló

Playboy Play It Sexy Hidratáló Testápoló
2015. november 30.

Amikor a boltban megszagoltam nagyon tetszett az illata. Viszont amikor itthon kiprobaltam szabalyosan budosnek talaltam. Nagxon intenziv az illata, lassan szivodik be, es nem is hidratal elegge. Kiprobaltam megegyszer, hatha..de az illatat nem birom elviselni, nagyon emelyito.

Balea Holt-Tengeri Maszk (régi)

Balea Holt-Tengeri Maszk (régi)
2015. november 30.

Felvittem, lemosas utan vartam a csodat, de az sajnos elmaradt:D tisztabb lett ugyan a borom, de nekem elegge kiszaritotta es irritalta is. A balea cinkes maszk nyomaba sem er.

Balea Young Soft & Care Mattító Arckrém Gyümölcssavval (régi)

Balea Young Soft & Care Mattító Arckrém Gyümölcssavval (régi)
2015. november 30.

Mar elhasznaltam ket tegellyel, nagyon kellemes krem, utana puha es friss a borom. A mattito hatasa nem olyan jelentos, de igy is megeri az arat. Smink alapnak is megallja a helyet szerintem:) Napkozbe szepen megnyugtatja a bort es a pattik visszahuzodnak. Tolem 5ost kap :D

Manhattan Powder Mat Alapozó

Manhattan Powder Mat  Alapozó
2015. november 30.

Nagyon nehez alapozo, maszkszeru hatast kelt.az illata sem tetszik. Felvitel utan szinte erezni, hogy nem lelegzik a borom.kisebb hibakat jol fed, en egesz arcra nem hasznalnam.

Balea Soft & Clear Ápoló Arctisztító Kendő Pattanásos Bőrre

Balea Soft & Clear Ápoló Arctisztító Kendő Pattanásos Bőrre
2015. november 30.

Atlagos torlokendo, tisztit, de nekem nem jott be. Csipte az arcom nagyon, es utana kipirosodott.