FKingu

Regisztráció dátuma: 2016. május 10.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. május 10.
Bőrprobléma: -

Carolina Herrera 212 Men Aqua

Carolina Herrera 212 Men Aqua
2019. augusztus 7.

Testveremnek kerestünk nyári parfümöt, rá esett a választás, nagyon passzol hozzá, tartós illat. Sajnos elfogyott, és mivel limitált, nem jutok hozzá... valakinek esetleg van?

Yves Saint Laurent Black Opium EDP

Yves Saint Laurent Black Opium EDP
2019. február 2.

Imádom, nekem ez A parfüm :) nőies, elegáns, kicsit extra, vaníliás, de nem olyan tolakodó és tucat, mint a LVEB. Nem használom minden nap, ahhoz túl karakán.

Yves Rocher Youthful Glow Alapozó

Yves Rocher Youthful Glow Alapozó
2018. január 11.

Összetevői miatt esett rá a válsztásom. Még nem találkoztam ilyen illatos alapozóval, szépen egységesíti a bőrt, púderrel egész nap jól bírja. Összességében eddig tetszik :)

Update: télen jó, de már kicsit melegebb időben nagyon hamar átfénylik. És szerintem ez okozott apró, bőr alatti pattanásokat, mert használata előtt nem volt semmi bőrproblémám... De a finishe nagyon szép ezek ellenére, egységesít, nem olyan erős a fedése.

Clear Skin Pórustisztító Orrtapasz

Clear Skin Pórustisztító Orrtapasz
2017. november 2.

3x próbáltam, de egyszer sem volt hatásos...

Essence Matt Matt Matt Rúzs

Essence Matt Matt Matt Rúzs
2017. szeptember 24.

Nagyon megszerettem hétköznapokra. Bár a folyékony matt rúzsokat használtam eddig, mert azok tényleg tartósak, de ez is egész jól bírja. Szép matt, eléggé pigmentált, nem kopik nagyon foltosan, ivást is viszonylag jól bírja. Egyetlen hibája, hogy hajlamos szárítani... De ennyiért nagyon jó kis termék, és egy sima rúzshoz képest tartóssága is elég jó.

e-Wax Titán Poharas Gyanta

e-Wax Titán Poharas Gyanta
2017. augusztus 9.

Kicsit macerás a használata, de precízen lehet vele dolgozni, újra melegíthető, nagyon praktikus a csomagolása, viszont inkább hosszabb szálaknál működik sajnos. Tényleg elég nehéz leszedni, ha pl ráragad a körmökre, de meg kell várni, hogy megszáradjon, és akkor utána kell lehúzni, így kevesebb az esély arra is, hogy ráragadjon az ember kezére. Utána olajos lemosót szoktam használni. Ja, és a száradási idő nem már mp.... szóval várjatok vele kicsit tovább, és akkor jó lesz.

X-Epil Szőrtelenítő Cukorpaszta

X-Epil Szőrtelenítő Cukorpaszta
2017. augusztus 4.

Lehúzócsíkkal vált be inkább, kicsit macerás, de nem fáj, alig pirosodik ki utána, és nem kell rajta többször átmenni, szépen kiszed mindent. Könnyen lemosható, ráadásul a lehúzócsíkról is lemosható, mint a Veet zselégyantánál (bár az nem igazán vált be).

Maybelline The Colossal Volum' Express Vízálló Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Volum' Express Vízálló Szempillaspirál
2017. július 4.

Vízállóságát még nem teszteltem, szépen hosszabbít, de nem dúsít eléggé. Sajnos nincs műszempilla-hatás, de nem pereg, nem kenődik el.

Trend It Up Kontúrozó Paletta

Trend It Up Kontúrozó Paletta
2017. július 3.

A matt paletta színei nagyon jók, de kicsit nehezebb eldolgozni, mint az általam próbált korábbi krémes kontúrozókat. A világos highlighter árnyalat akár még púdernek is jó, tartósságáról még update-elek.

Maybelline Brow Satin Szemöldökceruza

Maybelline Brow Satin Szemöldökceruza
2017. június 25.

Nagyon szuper, tartós, nem kenődik, könnyen használható.