flamingo-80

Regisztráció dátuma: 2014. december 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. december 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Brillance Shine Sampon

Yves Rocher Brillance Shine Sampon
2019. április 18.

Ajándékba kaptam a vásárlásomhoz, nagyon kellemes meglepetést okozott. Valóban nagyon szép fényt ad a hajnak, nekem nem zsírosítja a fejbôröm, sôt, még több nappal hajmosás után is tudok mit kezdeni a frizurámmal, ami a vékony szálú hajamat tekintve nagy eredmény. Nagyon bejön többszöri használat után is.

Himalaya Herbals Revitalizáló Éjszakai Arckrém

Himalaya Herbals Revitalizáló Éjszakai Arckrém
2019. április 18.

Az én vízhiányos bôrömnek sajnos nem elég ez a hidratálás, bár kétségelen, hogy nagyon bársonyossá teszi az arcomat. Kellemes textúra, jó összetevôk, viszont az illata túl intenzív. Nem valószínû, hogy újraveszem.

The Body Shop Epres Testjoghurt

The Body Shop Epres Testjoghurt
2018. május 16.

Szuper, hogy 100% vegán, az illata is kellemes, és tényleg hamar beszívódik, élmény együtt használni a tusfürdőjével. Viszont a hidratálása sajnos még így a tavaszi-nyári időszakban is édeskevés. Talán normál vagy zsírosabb bőrűeknek megfelelő.

Green Pharmacy Gyógynövényes Hajerősítő Hajelixír

Green Pharmacy Gyógynövényes Hajerősítő Hajelixír
2018. február 10.

Eleinte mintha zsírosította volna a hajam, de kb. egy hét használat után ez a negatív hatás elmúlt. Nagyon kellemes, gyógynövényes illata van, minden hajmosás után felviszem törölközőszáraz hajra / fejbőrre. Finoman selymesít, és határozottan kevesebb hajszálam hullik ki, mióta használom.

Nivea Urban Skin Defence Antioxidáns Nappali Arckrém

Nivea Urban Skin Defence Antioxidáns Nappali Arckrém
2018. február 10.

Mintát kaptam belőle, ami két használatra volt elég. Az INCI-t elnézve nem az ápolásra, valódi hidratálásra mentek rá, hanem sokkal inkább a látszatra. Felkenés után nagyon szép textúrát adott a bőrömnek, pont annyi fényt, amennyi kell, nekem nem csillog túlzottan. Viszont valahogy mintha csak bevonná a bőrt, nem táplál igazán, ezért tartós használatra nem biztos, hogy megfelelne. Ettől függetlenül lehet, hogy megveszem, egy héten egy-két napi használatra.

Nivea Essentials Urban Detox Méregtelenítő 1 Perces Arcmaszk

Nivea Essentials Urban Detox Méregtelenítő 1 Perces Arcmaszk
2018. február 10.

Csak mintát használtam el belőle. Szokásos Nivea illat, kellemes textúra, finom szemcsék, bársonyos érzet. Egy percnél nem bírná tovább a bőröm, engem is csípett. Viszont gyorssegély kategóriában nem rossz, nem szárított annyira, mint gondoltam.

The Body Shop Olívás Tusfürdő

The Body Shop Olívás Tusfürdő
2018. január 11.

Nagyon szeretem azt a "nyers" zöld illatát, az itthon fellelhető egyéb TBS tusfürdők (jelenleg moringás, epres, grapefruitos) mellett jól jön egy másfajta, nem gyümölcsös illat is. Az állaga valóban hígabb, kevésbé zselés, de ettől függetlenül nekem nem kell többet használni belőle.

The Body Shop Vineyard Peach Body Lotion

The Body Shop Vineyard Peach Body Lotion
2018. január 11.

Eddig mindig a barackos testvajjal kombináltam az illatcsalád tusfürdőjét, de idén a szezonális vásárkor megvettem ezt a testápolót. Számomra eléggé különbözik az illata a tusfürdőtől, de ez csak a javára válik. Nagyon kellemesen kiegészíti egymást a két illat. Nagyon megszerettem már az első használatnál. A hidratálással is elégedett vagyok.

Yves Rocher Anti-Age Global Sejtregeneráló Éjszakai Krém

Yves Rocher Anti-Age Global Sejtregeneráló Éjszakai Krém
2017. december 22.

Eddig inkább csak hidratálókat használtam, most már viszont itt az ideje a ránctalanítóknak... Elsőként erre az éjszakai krémre esett a választásom, nem bántam meg. Értelemszerűen testesebb krém az eddig használtaknál, de könnyen beszívódik, és reggelre tényleg simít az apróbb ráncokon. Egy csillagot levonok, mert valahogy mintha reggelente picit szomjas lenne a bőröm.

The Body Shop Teafaolajos-Agyagos Arctisztító Maszk

The Body Shop Teafaolajos-Agyagos Arctisztító Maszk
2017. december 22.

Érthetetlen, hogy miért ajánlotta ezt a maszkot az én bőrtípusomra a TBS tanácsadó... Pattanásaim csak elvétve vannak, a mitesszerek ellen pedig semmit nem segített. Ettől még persze másnak lehet jó, de én biztosan nem veszem meg a teljes kiszerelést.