Flanna

Regisztráció dátuma: 2017. február 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. február 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lush Dear John Szilárd Sampon

Lush Dear John Szilárd Sampon
2019. október 17.

Imádom! Illata mézespuszedlire hasonlít, már három hónapja használom és még több mint a fele megvan, csak ajánlani tudom. :)

Lush A French Kiss Habfürdő

Lush A French Kiss Habfürdő
2019. április 2.

Nem igazán vagyok levendula-rajongó, ajándékba kaptam. De őszintén egyáltalán nem volt zavaró az illata emiatt, nem volt tömény. Vizsgaidőszakban igazi megmentő volt! Ráadásul harmadszorra használtam csak el, megéri ;)

Lush Sparkly Pumpkin Habfürdő

Lush Sparkly Pumpkin Habfürdő
2018. november 16.

LushFan vagyok, de nem elfogult. Viszont ez az egyik kedvenc habfürdőm. Harmadolva szoktam elhasználni, így is bőven elegendő mind a szín, illat és hab tekintetében. Remekül megadja azt az őszi hangulatot, tuti újraveszem még idén, nem tudnék vele még egy évet várni.

Physicians Formula Murumuru Butter Blush

Physicians Formula Murumuru Butter Blush
2018. október 29.
(!)

Mivel elég problémás a bőröm, általában megválogatom milyen termékeket használok. Ez a termék megállta a helyét. Nem vagyok erős sminkelős, de az alapok nélkül ki nem lépnék a házból. Ad az arcnak egy apró alig észrevehető pírt, de ennyi pont elég (nekem, aki erősebben szeret sminkelni, annak nem hiszem), ez a pirosító teszi fel nálam az i-re a pontot. Illata kellemes, tetszik a matt végeredmény. Az applikátort, amit hozzá adtak, nem igazán tudom kihasználni, de maga az ötlet jó.

Alverde Körperbutter Bio-Kokos

Alverde Körperbutter Bio-Kokos
2018. január 19.

Az eddigi legjobb testvaj, amit használtam. Az illatától kicsit tartottam, mert csak egy bizonyos határig szeretem a kókuszillatot, ez viszont nem okozott gondot, mert engem teljesen az egyik féle naptej illatára emlékeztet, amit nagyon szeretek. Ezért nekem inkább nyári termék, most nem is szívesen használom, nem akarom elrontani a téli-feelingem :D Úgy érzem a nyár nagy kedvence lesz :D Nem olyan gyorsan szívódik be, de a hatása kárpótol. Nagyon szeretem, csak ajánlani tudom!:)

Maybelline Fit Me Korrektor

Maybelline Fit Me Korrektor
2018. január 4.

Szerintem nem kell, hogy mondjam, de ez egy CSODA! Nagyon sok korrektort próbáltam már, de ez viszi a pálmát. Kifejezetten tetszik, hogy az extra világos bőrömhöz is tudtam megfelelő színt választani, szép, tartós a fedése, az applikátorát is imádom. Csak ajánlani tudom annak, aki egy erős fedésű korrektort! keres ;)

Oriflame Eleo Száraz Hajolaj

Oriflame Eleo Száraz Hajolaj
2018. január 2.

Már kb 10 hónapja használom, nekem nagyon bevált. Az illata kifejezetten tetszik. A közvetlen hajtöveimre nem szoktam belő tenni, mert alapból nagyon hamar zsírosodik a hajam. Hajmosás után, a már száraz hajra, szoktam felvinni, kifejezetten segít azon hogy ne úgy álljon mint egy szénakazal :D sima és puha tapintású lesz tőle a hajam, és amióta használom, azóta kifejezetten erősebbek lettek a hajszálaim is. Én csak ajánlom! :)

Lush Lust Parfüm (régi)

Lush Lust Parfüm (régi)
2017. december 20.

A boltban egy különleges, fűszeres, jázminos illatot éreztem, nagyon megtetszett, azt hittem megtaláltam életem illatát...aztán mégsem :( egy két óra múlva magamon már csak az erős jázmin illatot lehetett érezni. Karakteres ez az illat, ezért se vonok le érte egy csillagot , hisz szuper parfüm csak nem az én illatom :) Nekem ez egy tavaszias illat, leginkább a húsvét jut róla eszembe és amikor már lehet reggelente érezni arcunkon a nap melegét.

Lush Shades of Earl Grey Masszázstömb

Lush Shades of Earl Grey Masszázstömb
2017. november 30.

KEDVENC! sajnos már nem lehet kapni :( az illata valami isteni, szüleimnek vettem karácsonyra, hogy masszírozzák ezzel egymást, és még mindig van belőle, egy évig elég volt. Nagyon jól hidratál, remélem újból lehet majd kapni, igazi kis spa élményt nyújt! (Ja, és azt azért vegyük figyelembe, hogy ez egy masszázstömb, nem testápoló vagy testvaj, nyilván hipp-hopp elfogy, ha rendszeresen van használva)

Manna Ében Arctisztító Szappan

Manna Ében Arctisztító Szappan
2017. október 31.

Annyi jót hallottam róla, hogy alig vártam, hogy végre kipróbáljam. Hatalmas csalódás volt... Zsíros bőröm van, viszont ettől a szappantól még zsírosabb lett. Eleinte teljesen kiszárította a bőröm, elkezdett foltokban hámlani és mivel a bőröm úgy érzékelte, hogy extra száraz, extra mennyiségű faggyút kezdett el termelni. Mintha olajat öntöttem volna a tűzre... Heti egyszeri alkalommal bőven elég használni, de biztosan nem veszem újra.

Up: Ritkábban használom, így már nem szárít. A szennyeződést, a sminket és persze a zsírosságot is könnyen eltávolítva. Így, hogy most már kitapasztaltam, nagyon szeretem. Tőlem megkapja az öt csillagot :)