Flicka

Regisztráció dátuma: 2013. február 9.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. február 9.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Kylie Minogue Couture

Kylie Minogue Couture
2013. február 15.

Finom púderes és tartós. Nem hivalkodó, elegáns. Puhán átölel. Imádom!

2013. február 14.

Nekem ebből 3 féle színem van, imádom mindet, gyorsan szárad és tartós is! :)

2013. február 14.

Nekem ebből 3 féle szín van, imádom mindet, gyorsan szárad és tartós is! :)

Escada Especially EDP

Escada Especially EDP
2013. február 14.

A csodaszép üvegcse és a színe alapján egészen mást vártam. Ez egy gyöngyvirágos zöld illat, engem legalábbis arra emlékeztet. Tényleg finom, de tucat van belőle a parfümpiacon!

Britney Spears Fantasy

Britney Spears Fantasy
2013. február 11.

Finom édes illat, vattacukros beütéssel.. nagyon csajos és tényleg tetszik, de van úgy hogy egyszerűen csak nem illik hozzánk valami, hiába jó. És ez nekem az.

Beyoncé Heat

Beyoncé Heat
2013. február 11.

Dögös nőcis. Éjszakára, vadászni.. :)
De olyan olcsó illata van.. szerintem egyáltalán nem édes ahogy azt sokan írják, addig édes amíg kifújod, utána inkább ... huh, meghatározhatatlan. :) Olyan éles... ??? Mindenesetre ez nem az én illatom.

Lancôme Trésor

Lancôme Trésor
2013. február 11.

Ez egy olyan "biztonságos" illat.. a megbízható, megfontolt, nem kicsapongó, őrült csajos dolgairól nem ismert, meleg jószívű nőé... pont mint a barátnőm, aki viseli. Nem állna jól mindenkinek szerintem.

Gucci Flora EDT

Gucci Flora EDT
2013. február 11.

Én csak arra emlékszem hogy semmire sem emlékszem.. :) felejthető kis valami sok-sok pénzért.

Calvin Klein Euphoria

Calvin Klein Euphoria
2013. február 11.

Számomra ez a főellenség.. a rosszullét garantált. De tudom hogy sokak kedvence.

Chloé by Chloé EDP

Chloé by Chloé EDP
2013. február 11.

Mindig a tiszta, finom nem tolakodó parfümöket kerestem és ezt több alkalommal is ajánlották figyelmembe. Sajnos többszöri próbálkozásra sem tudtam megszeretni, elnézést azoktól akik szeretik, de az én bőrömön ez hangyairtó szer! Tényleg nem akarom leszólni, csodás, elegáns és egyszerű az üvege, de az illat nekem egy nagy nulla.