Flicka

Regisztráció dátuma: 2013. február 9.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. február 9.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Escada 2005

Escada 2005
2013. február 10.

2005-ből amennyire emlékszem, hogy olyan nagyon nőcis, magas sarkús, kristályos illat.. nem tudtam vele azonosulni. De nem volt rossz.

Nina Ricci Love in Paris

Nina Ricci Love in Paris
2013. február 10.

Emlékszem 2005-ben ott álltam a Douglasban, már majdnem megvettem, de .... valami úgy hiányzik ebből az illatból! Szerettem az egyszerűségét, de kellett volna bele valami mélység, finomság.. Egyszóval feledhető. Kár, mert az üvege alapján valami elegánsabbat, jobbat vártam.

Chanel Chance Eau Fraiche EDT

Chanel Chance Eau Fraiche EDT
2013. február 10.

Nagy reményeket fűzve hozzá teszteltem, de megdöbbentett hogy tökéletes mása a Dolce Gabbana Light Blue for Man illatának! Tudom hogy a szakértők szerint igazából nincs is külön női és férfiparfüm, de ha már mégis így sorolják be elsősorban őket, akkor kérem szépen EZ EGY FÉRFIPARFÜM! Mellesleg imádom, a férjem AZT használja.

Chanel Coco Mademoiselle EDP

Chanel Coco Mademoiselle EDP
2013. február 10.

Csodálatos illat, egy idő után kissé maszkulinná válik (legalábbis az én bőrömön) amit én egyáltalán nem bánok, mert a férfiparfümöket jobban szeretem mint az émelygetős nőieket. 5 pont.

Gabriela Sabatini Dévotion

Gabriela Sabatini Dévotion
2013. február 9.

Nekem egy 100 ml üveg 5 évig betartott! :) Abszolút kedvenc volt, de mire elfogyott már nem lehetett kapni. Egy ideig láttam amerikai oldalakon, de ma már ott sem kapható.. ki érti ezt?
Számomra melegséget és önbizalmat adott, az a tipikus átölelő, télen lélekmelengető illat.

2013. február 9.

Ja, és nagyon tartós, zuhanyzás után is érzem magamon! :)

2013. február 9.

Nagyon finnyás az orrom, sok parfümtől hányingert, fejfájást kapok. Mikor először teszteltem ezt az illatot, egy szép, napfényes tavaszi délelőttön, majdnem visítottam egyet örömömben, hogy micsoda pompás, szuper-nőies, nyárias illat ez! Ennek 2 éve, ma is ugyanígy érzek iránta, de ma már el tudom képzelni télen is, sőt alkalmakra is! Kellemes, melegséget sugárzó, átölel, krémes... minden amit egy parfümben szeretek. A barack egy kissé domináns az elején, de nem rossz még így sem. Lehet hogy túlzás, de én a kedvenc parfümömhöz, a Jean Paul Gautier Classique-hoz hasonlítanám, csak nem annyira szédítően tömény! Szuper!

Chanel Chance EDT

Chanel Chance EDT
2013. február 9.

Nagyon összetett illat, eleinte csak a pacsulit éreztem magamon és rögtön fejfájást kaptam tőle. Ma már kicsit "megszoktuk egymást", egy vidám, virágos illat. Szuper nőies és tartós.