FloraF

Regisztráció dátuma: 2014. december 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. december 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Beauty Glam Hyaluronic Boost Serum

Beauty Glam Hyaluronic Boost Serum
2020. február 1.

Nagyon jó termék, különösen, hogy tényleg csak a lényeges összetevőket tartalmazza. Szépen feltölti és hidratálja a bőrt! Enyhén nedves bőrön, arckrém alá tökéletes.

Maybelline The Colossal Big Shot Volum' Express Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Big Shot Volum' Express Szempillaspirál
2018. február 16.

Nagyon szép pillákat csinál, nagyon szeretem. Egy kicsit hamar kezd el leperegni, de ezen kívül nincs vele gondom.

Treacle Moon Marshmallow Heaven Kézápoló Balzsam

Treacle Moon Marshmallow Heaven Kézápoló Balzsam
2017. december 10.
(!)

Könnyű textúrájú, hamar beszívódik, jól hidratál. (Nagy hidegben még nem volt lehetőségem kipróbálni) Nagyon praktikus a csomagolása, kis táskában is könnyen elfér. Az illata nekem nem annyira tetszik, kicsit túl édes.

Essence Volume Stylist 18h Lash Extension Szempillaspirál

Essence Volume Stylist 18h Lash Extension Szempillaspirál
2017. november 22.

Nagyon jó spirál, szépen hosszabbit és dúsit. Egyetlen problémám az volt vele, hogy elég hamar elkezdett leperegni.

Uriage Toléderm Riche Krém Száraz Bőrre

Uriage Toléderm Riche Krém Száraz Bőrre
2017. november 21.

Nagyon szeretem, azért vettem meg ,mert a normál bőrre valo változata nem elég hidratálo télre. Ez szépen hidratál és tökéletes nagyon érzékeny bőrre is.

Too Faced Chocolate Bar Eye Shadow Collection

Too Faced Chocolate Bar Eye Shadow Collection
2017. szeptember 26.

Kedvenc palettám! Nagyon jó minőségű, erősen pigmentált, szépen és könnyen eldolgozható szinte mindegyik szín. Kis eltérés azért van a festékek minőségében, de 90%-ban tökéletes. A csomagolás strapabíró és a szemhéjpúdereknek szuper kakaó illata van. Hétköznapi és alkalmi sminkekhez is nagyon jól használható.

Garnier Skin Naturals Bodycocoon Testápoló Tej

Garnier Skin Naturals Bodycocoon Testápoló Tej
2017. szeptember 26.

Nagyon szeretem, jól hidratál, nagyon jó illata van, elég gyorsan beszívódik. Még pár nappal használat után is érzem a hatását.

NYX Slide On Lip Pencil

NYX Slide On Lip Pencil
2017. július 2.

Tartós, de nem szárít, könnyű vele dolgozni. Két árnyalatban van meg, nincs különbség a színek tartóssága között.
Eleinte krémes állagú, aztán viszont kicsit bemattul és szinte vízálló lesz. Szuper jók!

CV Cadea Vera H2o Express Szövetfátyol Maszk

CV Cadea Vera H2o Express Szövetfátyol Maszk
2017. július 2.

Nagyon jól hidratál, érezhetően puhább lesz tőle a bőröm. Az illata jó, nem túl erős. Nekem nem okozott irritációt, pedig nagyon érzékeny bőröm van. Könnyen felhelyezhető, nem kell félni, hogy lecsúszik. Attol függetlenül, hogy mennyire nedves, nem csöpögött le. Amikor este használom, még másnap reggel is látom a hatását, nekem bevált!

Merz Spezial Entspannung Deluxe Maske Perle & Hyaluronsäure

Merz Spezial Entspannung Deluxe Maske Perle & Hyaluronsäure
2017. február 28.

Nem volt rossz, de egy kevés hidratáláson kívül semmi változást nem láttam a bőrömön. A tasak másik felét még elhasználom, de nem fogom újra venni.