FloraFeher

Regisztráció dátuma: 2016. május 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. május 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb
2019. július 1.

A TO niacinamide szérum után kipróbáltam ezt is,de bár az állaga jobban tetszik és gyorsabban felszívódik,nekem nem működik olyan jól,mint a TO széruma így nem lesz újravevős.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2019. július 1.

Állandó részévé vált az arcápolási rutinomnak, sokat javított bőröm állapotán.

The Ordinary Coverage Foundation

The Ordinary Coverage Foundation
2019. március 14.

Nagyon szeretem a The Ordinary termékeket, erről az alapozóról is nagyon sok jót hallottam,így gondoltam egy próbát megér.
Kezdjük a pozitív dolgokkal: Végre találtam egy színben hozzám tökéletesen passzoló alapozót. Nagyon világos bőröm van, így ez kihívás. Az 1.0 N árnyalatot vettem meg, ami bár gyorsan oxidálódik rajtam, még így is passzol. Nincs maszkos hatása, szivaccsal szépen el tudom dolgozni.

Negatívumok: Magas fedést ígér, szerintem fogjuk rá,hogy közepes. Ha vastagon viszed fel,nagyon beleül a pórusokba,ráncokba. 5-6 óra után elkezd foltokban összecsúszni az arcomon, hiába van alatta primer és hiába van lefixálva púderrel is. Nagyon könnyen lejön.

Catrice Prime And Fine Pore Refining Mattító Alap

Catrice Prime And Fine Pore Refining Mattító Alap
2019. március 13.

Gyakorlatilag semmit nem csinál. A pórusaimmal nem művel csodát, egyáltalán nem mattít semmit és nem is tartósabb a sminkem tőle.

p2 Matter Matte Liquid Lipstick

p2 Matter Matte Liquid Lipstick
2018. december 26.

Teljesen random vettem meg, nem is számítottam tőle olyan sokra. Viszont annál kellemesebbet csalódtam. Szépen fed, egyáltalán nem szárítja az ajkaimat, nem mászkál el. Több vacsorán és ebéden teszteltem már,belülről kezd el kopni, de egészen jól bírja a strapát. Tényleg fura szaga van,de gyorsan elillan. Tuti újra fogom venni.

Yamuna Teafás Pormaszk

Yamuna Teafás Pormaszk
2018. június 15.

Imádom a yamuna termékeit, de ezt nem fogom újra venni. A felesleges faggyút tényleg felszívja, a maszk leszedése után nagyon tiszta és puha a bőröm, viszont a pórusaimmal nem művel csodát. Tényleg könnyen leszedhető a maszk, HA eltalálod a por-víz arányát :D

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Purify & Mattify Treatment Mask

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Purify & Mattify Treatment Mask
2017. augusztus 10.

Nekem összességében bevált! Nyugtatja az arcom,és tényleg szépen mattít anélkül,hogy kiszárítaná a bőröm. Nem is kell sok belőle. A pórusaimat ugyan nem húzza annyira össze mint ígéri ezért csak 4 csillag.

Schüssler Nr. 1+8 Schüssler Hidratáló Testápoló

Schüssler Nr. 1+8 Schüssler Hidratáló Testápoló
2017. július 1.

A KM boxban találkoztam először ezzel a márkával. Jár az 5 csillag,mert imádom az illatát, azonnal beszívódik és szuperül hidratál. Biztos,hogy más terméküket is ki fogom próbálni! :)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)
2017. április 23.

A Rossmann saját márkás hajvégápolóját használtam,mikor megérkezett a KM beautybox benne a Helia-D hajvégápolóval,így leginkább ahhoz tudom hasonlítani. Az én hajamra sokkal több kell belőle mint a rossmannosból, ráadásul az illata sem olyan jó. A hajam puha tőle, de ennyi. Elhasználom, de biztos,hogy nem veszem újra.

Ilcsi Sárgabarack Habkrém

Ilcsi Sárgabarack Habkrém
2017. április 23.

a KM boxban találkoztam először ezzel a termékkel. Kombinált a bőrtípusom,így nem vártam csodát de összességében szebbnek,egészségesebbnek néz ki tőle az arcom. Nagyon keveset kenek belőle,így hamar beszívódik és nem hagy zsíros érzetet. Viszont az illata nekem nem jön be, túl erős.