flp.csenge

Regisztráció dátuma: 2012. június 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. június 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Bioderma Nodé A Nyugtató Sampon (régi)

Bioderma Nodé A Nyugtató Sampon (régi)
2017. június 17.

A patikában a viszkető, hámló (nem korpás) fejbőrömre, ezt a sampont ajánlották. Az eddigi szintén patikában vásárolt BABÉ-s samponom, már nem fejtette ki a hatását, vagy lehet hogy már nem bírta a fejbőröm, mivel a hajmosás utáni első nap minden oké volt, de utána a viszketés már elviselhetetlen lett, és kétnaponta kellett volna mosnom. (Lehet egyébként a szárazsampon használata váltotta ki a viszketés [Batiste] Amúgy is túlságosan szárította a hajamat már a BABÉ, így esedékes volt a váltás. Szóval lévén, hogy már iszonyatosan viszketett a fejem, amint haza értem ki is próbáltam. Állagra ugyan olyan híg mint a BABÉ és az illatuk is talán hasonló. Szerintem kifejezetten kellemes. Az első ami feltűnt hajmosás közben hogy sokkal de sokkal selymesebb volt tőle. Kifésülni is roppant könnyű volt. Szárítás után pedig fényesebb volt mint bármikor eddig. Remélem nem dobtam ki a pénzt, és marad a nyugtató hatása, persze a sima panthenol spray-t is használom mellette biztos ami biztos. Eddig 5*

Lush Soak And Float Szilárd Sampon

Lush Soak And Float Szilárd Sampon
2017. január 24.

Én igazán nem értem mi lehetett a probléma. Alapvetően korpamentes a hajam, akármilyen sampont is használtam. Az első pár használat után imádtam ezt a sampont, az illatát is, azt hogy könnyen habzik, a kompaktságát, mindent. Alapvetően érzékeny a fejbőröm, csak pár sampont visel el viszketés nélkül,de korpás nem volt! Ennél a samponnál éreztem, hogy szépen tisztít is, de a második, vagy a harmadik használat után jött elő a korpa. Gondoltam lehet azért van mert az éppen aktuális ligetszépe vitaminomat nem szedtem, de mikor már újra szedtem a vitamint, a korpa ugyan úgy előjött. Próbáltam én neki második esélyt is adni, (egy ideig használtam a szokásos Babé zsíros hajra való samponomat, majd megint a lusht) de egyszerűen undorítóvá tette a fejbőrömet. Pedig sok reményt fűztem hozzá és nem kis pénzt...

Treacle Moon One Ginger Morning Hab- és Tusfürdő

Treacle Moon One Ginger Morning Hab- és Tusfürdő
2014. június 15.

Első látásra drágának tűnik, de ellentétben a hagyományos tusfürdőkkel ő 500ml-es és csak 200Ft-al drágább mint pl egy Nivea. Én a testápolpó tejével együtt vettem meg így tovább élvezheted a csodás illatát. Szerelem volt első szaglásra :). Az állaga enyhén géles vagy hogy is mondjam, szóval nem az a nagyon folyós. Nagyon sajnálom hogy nem olyan tartós az illata. A cuki kis szöveg a csomagolásán csak hab a tortán. :) Ennek ellenére megy az öt pont.

Maybelline The Falsies Feather-Look Volum Express Szempillaspirál

Maybelline The Falsies Feather-Look Volum Express Szempillaspirál
2013. július 16.

Én Németországban szereztem be, itthon még sajnos nem láttam. Nagyon praktikus jól kezelhető a spirálja és a szár felénél lévő gumis betét lehetővé teszi hogy ide-oda hajolgasson ezzel is az illeszkedést segítve. Remélem lesz lehetőség it is kapni nagyon megérte az árár és szeretném újra venni. Ez eddig a legjobb szempilla spirálom :).
(Nem pont ide kommenteltem csak úgy látom áttették, nem pont ez a termék van nekem meg csak azért)

Sapphire Cosmetics Magie Lipstick

Sapphire Cosmetics Magie Lipstick
2013. július 16.

Óóóó erre még 4 éves koromból emlékszem. Szegény mamám (aki sajnos azóta elhunyt) használt ilyet. Mindig kipróbálhattam mikor lejöttem hozzájuk és imádtam ezt a kis trükkös színváltozást :). Olyan szívesen vennék egy ilyet retrózásból :D.

Neutrogena Ajakápoló Sarki Szederrel

Neutrogena Ajakápoló Sarki Szederrel
2013. június 18.

Az illata isteni. Többen is szimatoltak mikor a közelükben voltam hogy mégis mi ez a finom illat. :) Nekem nagy kedvencem volt a Labello Med Protection, de gondoltam kipróbálok egy más félét és nem bántam meg. Eleinte kicsit furcsa volt mert egy egy kicsit krémesebb és így vigyázni kell nehogy sokat kenjünk fel. Szolid kis fényt ad az ajkaknak és rúzs előtti alapozásnak s tökéletes :)

Neutrogena Visibly Clear Pore & Shine Daily Scrub

Neutrogena Visibly Clear Pore & Shine Daily Scrub
2013. június 17.

Az illata nagyon megnyerő citrusos, és hatásos is. Az apró kis golyócskák nem sértik fel a bőrt hanem kellemesen masszírozzák. Rendesen végzi a dolgát és egy másik neutrogena-s tonikkal jó kis párost alkotnak. Nem habzik bár ez egyáltalán nem probléma nálam :). Magyarországban még nem kapni de remélem hogy lesz lehetőségem még venni akár itthon is :)

Neutrogena Tápláló Testápoló Sarki Szederrel Norvég Formula Száraz Bőrre

Neutrogena Tápláló Testápoló Sarki Szederrel Norvég Formula Száraz Bőrre
2013. június 7.

Nekem nagyon tetszik. Annyira puha lett tőle a bőröm mint még soha :). Az illata is nagyon finom és egész könnyen beszívódik. Biztosan újra veszem.

John Frieda Brilliant Brunette Colour Protecting Moisturising Conditioner

John Frieda Brilliant Brunette Colour Protecting Moisturising Conditioner
2013. június 6.

Először hatalmasat csalódtam az egyszer használatos verzióban, aztán mikor Németországban jártam megvettem a nagyobb kiszerelést és az kell hogy mondjam sose volt még ilyen jó hajöblítőm. Jó az illata nem lesz ragadós a hajam könnyű fényes és a színe is szép lett tőle. Bár itthon nagyon drága ha legközelebb lesz alkalmam rá biztosan újra veszem.

Ilzsu Hajregeneráló Készítmény

Ilzsu Hajregeneráló Készítmény
2013. április 7.

Igen nekem bevált. Mióta használom heti 1-2 alkalommal lényegesen kevesebb haj marad a fésűmön. Nem mindegy hogy mikor tesszük fel talán hajszárítás előtt a legalkalmasabb még mikor eléggé vizes a haj, nekem akkor nem szárította ki a fejbőröm.