flp.csenge

Regisztráció dátuma: 2012. június 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. június 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

John Frieda Full Repair Balzsam

John Frieda Full Repair Balzsam
2012. július 22.

Hát nem ájultam el tőle 2800Ft-ért pedig nem éri meg a ricinusolaj jobb "munkát" végez. Sajnos kicsit segített puhává tenni a hajam és könnyen kifésülhetővé de nem ezt ígérte... Az összetevők nem valami szívmelengetőek... :\ sajnálom de ezt a típust már biztos nem venném újra pedig nagy reményeket fűztem hozzá

Catrice Szemhéjpúder Ecset

Catrice Szemhéjpúder Ecset
2012. július 22.

Szerencsére az enyém nem vedlik pedig a legtöbb használat után kimosom. :)

Jimjams Antibakteriális Törlőkendő

Jimjams Antibakteriális Törlőkendő
2012. július 22.

Szuper. Az osztálykirándulásra vettem, azóta viszont mindig nálam van a suliban is. :) Nem ragacsos és nem száradt ki, pedig már 2 hónapja megvan mert egy ideje nem használtam. Használat után át szoktam törölni az egyéb használati tárgyakat, amin nem árt néha a fertőtlenítés, pl: telefonon, az asztalon esetleg távirányítón :) nem vagyok higénia mániás de szerintem nem ár nekik a fertőtlenítés néha napján :)

Essence Smokey Eyes Szemhéjpúder Ecset

Essence Smokey Eyes Szemhéjpúder Ecset
2012. július 22.

Nekem egy kicsit túl puha az ecset. De hát ennyi pénzért simán megéri.

Labello Extreme Alpin Ajakápoló

Labello Extreme Alpin Ajakápoló
2012. július 22.

Még ausztriai síelésem során vettem. Nagyon érdekes módon a hegyen meg sem látszott hogy fehér mintha a fényen kifakult volna. Itthon viszont nagyon meglátszik, engem nem zavar mert megvéd. Egyedül csak az a baja ha egy kicsivel is többet kenek a számra ragadós lesz :S. Ezért itthon használom mikor cserepes a szám.

Labello Hydro Care Ajakápoló SPF15

Labello Hydro Care Ajakápoló SPF15
2012. július 22.

A másik kedvencem bár egy idő után megunom hogy túl vizes olyankor átváltok a med protection-ra de ő is nagy kedvenc :)

Labello Med Repair Ajakápoló SPF15

Labello Med Repair Ajakápoló SPF15
2012. július 22.

A legeslegjobb labello :D Nagyon szeretem érzem ahogy hidratálja nem túl vizes az állaga és hamar helyreteszi a kicserepesedett számat. A 15 fényvédő faktor pedig ráadás legszívesebben 6 csillagot adnék :)

Essence My Skin Hidratáló Arckrém Gél

Essence My Skin Hidratáló Arckrém Gél
2012. július 22.

Vettem régen ilyet. Az állaga kicsit vizes de nem baj mert könnyű krém, beszívódott gyorsan de hidratálni nem igazán hidratált (csak egy csöppnyit). Az még egy mínusz pont hogy a csillogó izékről amik benne voltak nem volt szó a dobozon bár ha a ragyogó "összehatásra" értették eléggé félrevezető... igazából én 300 forintért vettem annyit meg is ér de egy idő után a csillámok még jobban összesűrűsödtek és ha felkentem annyira csillogtam hogy még Edward Cullen is megirigyelte volna. Mivel ez volt az első "saját" krémem és egy kis jóindulattal egy hármas főlé...

Essence Szemöldökceruza

Essence Szemöldökceruza
2012. július 20.

Egy ideig használtam aztán áttértem a catrice szemöldök ceruzájára illetve a kis kompakt szemöldök ápoló készletére. Ez nekem egy kicsit túl kemény volt és nem lehetett szépen eldolgozni. Ráadásul egyik árnyalat sem illeszkedett tökéletesen a hajszínemhez ha úgy tetszik.

Essence Folyékony Szemhéjtus

Essence Folyékony Szemhéjtus
2012. július 20.

Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. Tartós szeretem az ecsetes aplikátorát és hogy nem maszatolódik illetve hogy könnyen javíthatóak a hibák.