flp.csenge

Regisztráció dátuma: 2012. június 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. június 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Avon Color Trend Korrektor

Avon Color Trend Korrektor
2012. július 20.

Az első korrektorom. Én teljesen megvoltam vele elégedve. Amikor elfogy és még marad benne egy kicsi, akkor mikróban kiolvasztottam belőle egy kis tégelybe és még talán könnyebben adagolható volt mint előtte :)

Avon Colour Style Ajakrúzs

Avon Colour Style Ajakrúzs
2012. július 20.

Nagyon szeretem a csomagolás ötlete *5-ös :). Remekül hidratál is. Az ára kicsit borsos ahoz képest mit tud vagy hogy mondjam, még szerencsére akciósan vettem.

Avon Super Extend Extreme Szempillaspirál

Avon Super Extend Extreme Szempillaspirál
2012. július 20.

Valóban hosszú és dús szempillákat csinál és ezzel nem kenem össze a szemem környékét mint a super shock-kal :) szóval tuti befutó.

Avon Little White Dress

Avon Little White Dress
2012. július 20.

A legcukibb parfüm :) nagyon szeretem bár az illata kicsit erős.

Essence Kesztyű Kézvédő Krémekhez

Essence Kesztyű Kézvédő Krémekhez
2012. július 20.

Nekem is éppen hogy belefér :D de mivel a kezem télen a cserépnél is cserepesebb muszáj volt egy ilyet beszereznem és meg kell hogy mondjam a célnak tökéletesen megfelelt :)))

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál
2012. július 20.

Nagyon szeretem tényleg egyetlen problémám hogy sose tudom úgy felvinni hogy ne kenjem össze vele a szemkörnyékem valamely részét, pedig nem vagyok béna...

Avon Hajvégápoló Szérum

Avon Hajvégápoló Szérum
2012. július 20.

Én már egy éve használom kb. Nagyon szeretem az illatát. A "seprű végeimet" igazán megpuhította és helyrerakta :))))

Parma Zinci Aquosa

Parma Zinci Aquosa
2012. július 13.

Mindenre jó. Na jó nem mindenre de a szúnyogcsipesre, pattanásra (kinyomkodottra és még nem nyomottra egyaránt), kiütésekre (pl: bárányhimlő), sebekre. Kiskoromban anyukám ezzel kezelte a Bárányhimlőmet és egyik évben annyi szúnyogcsipesem volt hogy hazaállított vele. Lényegesen lecsökkentette a gyógyulási időt mivel nálam mindig nehezen gyógyulnak a sebek és a viszkető érzést is enyhítette. Multifunkciós termék a javából :)

Essence Stay Natural Korrektor

Essence Stay Natural Korrektor
2012. július 13.

Volt szerencsém hozzá nagyon szerettem, de mikor megvettem negyed órán át csavargatni kellett míg végre megindult benne a 'folyamat" ami igen kevés ideig tartott... ennyi pénzért meg pláne. De jól fedett és nagyon jól el lehetett dolgozni a krémes állagát. Szerettem de nem venném újra

Elmex Fogszuvasodás Elleni Fogkrém

Elmex Fogszuvasodás Elleni Fogkrém
2012. július 12.

Hát kegyetlen milyen jó hatással volt a fogaimra. Az enyémek nagyon érzékenyek voltak de ez csodát tett. Azóta a szüleim folyton az original colgate-ot veszik de a közelébe se ér úgyhogy muszáj lesz visszatérni erre :)