flp.csenge

Regisztráció dátuma: 2012. június 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. június 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

CV Cadea Vera 2in1 Púder & Make-up

CV Cadea Vera 2in1 Púder & Make-up
2012. július 12.

Nagyon jó mást ki se próbálok árban tökéletes, a szivaccsal jobb a felvitel mint ecsettel. Illeszkedik a bőrszínemhez, mattít, és én alapozó nélkül is jónak találom a fedését. :)

CV Cadea Vera Young Pattanások Elleni Maszk

CV Cadea Vera Young Pattanások Elleni Maszk
2012. július 12.

Kétszer vettem ilyet. Édesanyámmal használtuk el nála nem igazán hatott neki zsíros a bőre nekem viszont kombinált. Nem jött elő annyi pattanásom mint máskor. Kicsít csípett de selymes lett tőle a bőrőm és érzetre is tisztább minta levegőt vett volna :D megy neki a 4-es

CV Cadea Vera Pattanások Elleni Ampulla

CV Cadea Vera Pattanások Elleni Ampulla
2012. július 12.

Vaaaaa ez nagyon szuper termék *-* két napra rá eltüntek a csúnya kis pattik :D. Az árát nézve is legyőzhetetlen kicsit csíp de egy ilyen terméktől el nézem és megy a 5* :)

Charlotte Bőrnyugtató Testápoló Mandarin-Béta Karotin

Charlotte Bőrnyugtató Testápoló Mandarin-Béta Karotin
2012. július 12.

Egyszer régen vettem ilyet az illata nagyon jó volt de egy kicsit csípett az érzékeny területeken és nem nagyon hidratált.

Nivea Apricot Creme Tusfürdő

Nivea Apricot Creme Tusfürdő
2012. július 12.

Ennél jobb illatú tusfürdőt kívánni se tudnék :) na jó talán a narancsos happy time kicsit jobb :) De ez az egyik kedvencem :))))

Nivea Q10 Bőrfeszesítő Testápoló

Nivea Q10 Bőrfeszesítő Testápoló
2012. július 12.

Nagyon jól hidratál sőt túlságosan este kentem be magamat és másnapig se szívodott be :S az illatát viszont nagyon szeretem visszafogott :)

Nivea Powerfruit Relax Tusfürdő

Nivea Powerfruit Relax Tusfürdő
2012. július 12.

Nagyon hidratál ami nekem tökre meglepő gélesebb állagú tusfürdőknél. Bár az illata jó de nem tart sokáig... Viszont valamiért nem venném újra nem lett a szívem csücske.

Essence Purifying Nose Strips

Essence Purifying Nose Strips
2012. július 9.

Aaaa... :( annyira sajnálom hogy mostanában nem találom pedig szuper volt. Nem is értem mindig elfogyott ha egy termék ilyen jó miért kerül le a boltok polcairól?! :( Egy kicsit büdös volt de ennek ellenére is megy a 5*.

Garnier Pure Active Anti-Spot Roll On

Garnier Pure Active Anti-Spot Roll On
2012. július 9.

Nagyon jó mindig beválik. Főleg a már kinyomkodott pattanásokon segít. Egyetlen negatívuma hogy néha kiszárítja a pattanás körüli bőrrészt és hámlani kezd tőle a bőröm... :S

Neutrogena Visibly Clear Spot Stress Control Bőrradír

Neutrogena Visibly Clear Spot Stress Control Bőrradír
2012. július 9.

Hát ez a termék tényleg megéri az árát. Szeretem hogy nem habzik annyira és a sok kis golyócska jobban tudja végezni a dolgát. Mindig érzem ahogy szinte kihúzza a felesleges faggyút az arcomról. Sminklemosónak is csodás. Sosem mondanék már le róla. A kinyomkodott pattanások eltüntetésében is jó munkát végez. Igazából nem értem mit nem lehet szeretni rajta :)))))