flp.csenge

Regisztráció dátuma: 2012. június 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. június 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Garnier Pure Active Mitesszer Eltávolító Bőrradír

Garnier Pure Active Mitesszer Eltávolító Bőrradír
2012. július 9.

egy ideig használtam nem volt rossz de a 3-ik hét után már kevésbé volt érezhető a hatása. Azóta áttértem a Neutrogena Visibly Clear Spot Stress Control-ra és sokkal jobban bevált majdnem ugyan ilyen áron :)

Mexx Fresh Woman

Mexx Fresh Woman
2012. június 28.

Szeretem hogy friss kicsit savanykás, és szolid is :) Azt hiszem ezt teljes mértékben az én illatom nagyon szeretem :)

Rimmel Renew & Lift Korrektor

Rimmel Renew & Lift Korrektor
2012. június 28.

Én már a másodikat fogyasztom szerencsére mint a kettőt akciósan vettem az első fajta kcisit jobb volt a második valamiért furcsa állagú volt. Először ilyen gusztustalan folyadék jött ki mint a víz csak olajosabb de aztán "összeráztam" nyomogattam és helyre jött de még büdös is volt. Kicsit megijedtem de mára már nagyon jó. Egyszer régen az astornak használtam hasonló kiszerelésű korrektorát azért szeretem mert sokáig tartanak jó a kiszerelése mert teljesen kilehet használni belőle a krémet és ha a helyzet megkívánja alapozó szerűségnek is beválik mivel az én bőröm nem annyira problémás. Könnyen eldolgozható nagyon jól és nagyon tartós de a titka hogy kevés kell belőle :)

Catrice Ultimate Nudes Körömlakk

Catrice Ultimate Nudes Körömlakk
2012. június 28.

030 My Café Au Lait At Nôtre-Dame árnyalat a kedvencem :) Csodásak 2 (néha három) rétegben nekem a lábamon fenn van egy hétig kopás nélkül. Már a másodikat használom a színét naggggyon szeretem ha valaki bőrszínű körömlakkot akar jó áron ne keresse tovább mert ő az igazi. :)

Catrice Ultimate Körömlakk (régi)

Catrice Ultimate Körömlakk (régi)
2012. június 28.

Az új ecsettel sokkal könnyebb és gyorsabb a munka szóval nálam ő az abszolút befutó színben is a catrice körömlakkok tetszenek a legjobban és minőség/ár arányban is szerintem a legjobbak sőt az sem mellékes hogy a mennyisége sem kevés.

Catrice Szemöldök Ápoló Készlet

Catrice Szemöldök Ápoló Készlet
2012. június 28.

Nekem nagyon jó pont illeszkedik a hajszínemhez bár egy viasz részt elbírt volna mert nagyon porzik én ilyen átlátszó szempilla spirállal szoktam előtte átkenni a szemöldököm kicsit hagyom száradni és hatása is jobb mert könnyebben rajzol :) és szemhéj púdernek sem rossz :)

Essence Colour & Go Körömlakk (régi)

Essence Colour & Go Körömlakk (régi)
2012. június 28.

Hát az ecsetét nem szeretem tartóssága sem valami jó. Több rétegben kel kenni és még így is sokszor csíkos. Egyedül a színválasztéka és az ár aránya miatt kap 3-ast.

Vichy Essentielles Arckrém Száraz Bőrre

Vichy Essentielles Arckrém Száraz Bőrre
2012. június 28.

Édesanyámnak vettem ilyet már kétszer is és ő is nagyon szerette pedig neki kombinált bőre van. Be kell vallanom én is néha belekontárkodtam az illata nagggggyon tetszik nagyon jó kis könnyű krém hidratál is bár egy kicsit csípett az elején de ezt annak is betettem hogy előtte radíroztam mindig az arcomat. Nem hozta elő a pattanásaimat mint a legtöbb krém, csodás :)

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém
2012. június 28.

Nekem egy kis 15g-os minta van de télen nagyon bevált a borzasztóan cserepes kézfejemen ami a kis bütyköknél volt. Nehezen szívódott be de az iskolába két óra között nem zavart annyira és szép puhává tette a bőrömet. :)

Garnier Intensive 7 Days Ultra Hidratáló Testápoló Tej Mangóolajjal Száraz Bőrre

2012. június 28.

Én a mangó olajost vettem meg. Az illata nekem tetszik bár azért nem vagyok teljesen oda meg vissza érte. Nem hidratál annyira 1 hétig használtam kihagytam egy napot és másnap már cserepes lett a bőröm de mentségére az én bőröm nagyon száraz szóval valami nagyon extra kell. Viszont nagyon tetszik benne hogy könnyű és gyorsan beszívódó krém és ez nálam alap követelmény :)