fokid1

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

invisibobble Traceless Hair Ring Hajgumi

invisibobble Traceless Hair Ring Hajgumi
2022. május 12.

Még csak pár napja használom, úgyhogy a tartósságáról nem tudok nyilatkozni, de eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Nagyon vastag és sok hajam van, úgyhogy ha magasabbra akartam kötni a hajam vagy egy szorosabb copfot szerettem volna, akkor nagyon rövid időn belül úgy éreztem hogy skalpolnak... de ezzel észre sem veszem hogy benne van a hajamba, lefeküdten úgy aludni hogy ezzel volt felkötve a hajam. Biztos hogy ezután több ilyen hajgumit veszek még, merr az hogy nem húz a fejbőröm és nem kényelmetlen egy szoros copf, igazán felbecsülhetetlen érzés.

Ziaja Ceramid Krémtusfürdő

Ziaja Ceramid Krémtusfürdő
2022. április 22.

Kellemes, de átlagos tusfürdő, enyhe kókuszos illata van, ami nem a kedvencem, de ez tényleg nem erős, úgyhogy nem zavar. Azt hittem hogy kicsit sűrűbb lesz az állaga, minta többi krém tusfürdő, amit használtam, de ennek inkább egy hajbalzsamra emlékeztet az állaga. Nagyon selymes és maga a tusfürdő és jó érzés használni, nem szárítja a bőröm.

Denivit White & Brilliant Fogfehérítő Krém

Denivit White & Brilliant Fogfehérítő Krém
2022. április 7.

Pénzkidobás!
Úgy érzem, én mindent megtettem annak érdekében, hogy hozza azt, amit ígért, vagyis a fogak fehérítését, de sajnos csalódnom kellett.
Egy hónapja használom, napi kétszer. Mégpedig úgy hogy először sima fogkrémmel mosok fogat, fogselymezek majd pedig jön ez, szónikus fogkefém van úgyhogy kétperces intenzív súrolást kap a fogam.
Egyébként nincsenek durván elszínesedett fogaim csak a kávézás/teázás miatt egyes fogaim kicsit sötétebbek, ezen szerettem volna javítani. Nézegetem a fogaim a mellékelt színskála mellett, de az égvilágon semmit nem tett, úgyhogy most már alig várom hogy elfogyjon. Egyébként elég erős mentolos, az íze nem rossz viszont fogmosás közben nekem mindig kicsípi a nyelvem egy picit.
Ezután csak olyat veszek, amiben van is tényleges fehérítő összetevő, mint mondjuk a hidrogén peroxid, mert sima fogkrémre vagyonokat kiadni nem szeretek.

Satina Cream

Satina Cream
2022. március 13.

Ahhoz képest, hogy mennyire olcsó, nagyon meg vagyok elégedve, egyből vettem többet is, hogy jusson minden táskámba. Már elég régen volt birtokomban a kék tubusos nivea, de az illata mindenképpen olyan és szerintem állagra is hasonlítanak. Egy fehér, testes krémről van szó, a tubusban kicsit ilyen zselésnek érződik, de egyébként meg kell a bőr melege ahhoz hogy szépen el lehessen oszlatni, de utána egyből beszívódik és nem hagy maga után zsíros vagy ragacsos érzetet, viszont egy kis fényt igen. Én főként kezemen használom, néha számra is rákenem. Nagyon negatívumot nem tudok mondani, talán csak annyi hogy a csomagolása nem a legjobb, bár nekem (még) nem nyílt ki a táskámban magától, amitől egyébként egy picit tartok. Átlagos kis krém, nem is olyan rossz INCI-vel, nagyon olcsón.

Elizabeth Arden Eight Hour Cream Skin Protectant

Elizabeth Arden Eight Hour Cream Skin Protectant
2022. március 4.

Kicsivel több mint egy hete használom még csak, de már első nap után akartam ódákat zengeni erről a csodaszerről.

Borzalmasan szárazak voltak az ajkaim mindig is, de elmúlt két évben meg rosszabbak lettek, általában mindig véres és kicserepesedett ajkakkal keltem, pedig már kipróbáltam mindent, az itt ajánlott drogériás, gyógyszertári krémektől kezdve, koreai száj maszkokon át még bimbóvédő krémet is a lanolin tartalma miatt, de semmi sem használt. Ugyan ezt a krémet már szemeztem egy ideje, de az ára mindig elriasztotta, de parfimo-n egészen jó áron volt elérhető, úgyhogy beruháztam rá. Első nap végére az összes száradt és elhalt bőr darabka lehámlott, második napra meg a repedések is begyógyultak az ajkaimon, úgyhogy most már csak azt bánom, hogy nem vettem meg hamarabb. Azóta csak kb kétszer max háromszor, ha eszembe jut, kenem fel és azóta is szépen karban tartja a számát, remélhetőleg hosszútávon is így lesz ez.

Az ajkaimon kívül kipróbáltam arcra is, mégpedig azokon a napokon, amikor tretinoint használok, utolsóként viszem fel a többi hidratáló krémeimre, szinte mint egy vízzáró rétegként és reggel sokkal szebb volt a bőröm mint egyébként. Tret utáni reggel mindig egy kicsit száraz bőrrel szoktam ébredni, hiába kentem három rétegben a hidratálót, de ez a krém ebben is segített.

Rövid használat után is meggyőzött, csak keveset kell használni, úgyhogy sokáig elég lesz. Engem nem zavar a szaga, a gyógynövényes illata a legerősebb az teljesen olyan mint az Ilcsi 7 gyógyfüves pakolása, ha nagyon erősen beleszagolok akkor a végén lehet egy kis faggyú szagot is érezni, de az nem tűnik fel nekem túlságosan.

Himalaya Olívás Extra Tápláló Krém

Himalaya Olívás Extra Tápláló Krém
2022. február 18.

Kellemes krém, jó az állaga, a beauty boxbol van meg, magamtól nem vettem volna meg, mert a kiszerelés nem jön be, arcra nem használnám, teljes testre gyorsan elfogyna, jelenleg kezkrémnek használom, meg számra kenem néha. Átlagos hidratáló krém.

Edit: pár hónap használat után azt kell hogy mondanám, hogy első véleményemben kicsit szigorú voltam, ugyanis azóta nagyon megszerettem. Kézkrémnek tökéletesen bevált és valószínűleg újra is fogom venni. Takarítás vagy egyéb más tevékenység után, ami szárítja a kezemet, mindig felkenem és egyből a szabadság érzése elmúlik valamint téli időszakban is nagy segítség volt.

Dove Skin Glow Testápoló

Dove Skin Glow Testápoló
2021. december 4.

Beauty boxból van, és egyből ki is próbáltam a csillogás kicsit megrémisztett először, de szerintem én lepődtem meg a legjobban hogy mennyire tetszik, este használom, úgyhogy reggelre általában már nem csillog, de szeretem nezgetni ahogy a csillog a bőröm lol. KP van a felkaromon úgyhogy mindig szeretek új dolgokat ott kipróbálni hátha bejön…mostanra már lemondtam róla hogy valaha is eltűnik, de azért szeretem ha lehető legpuhább lesz ott is a bőröm, általában valami hamvasztó után használok testapolot, így most a TO lactic acid-ja meg ennek a komboját használom, és egyelőre bejön, az illatát meg azt hittem utalni fogom, de fura módon nagyon tetszik.

Barnängen Oil Intense Shower Cream Krémtusfürdő

Barnängen Oil Intense Shower Cream Krémtusfürdő
2021. december 4.

Nekem is a boxból van meg és egyből elkezdtem használni, mert pont az előző tusfürdőm végén voltam. Nagyon meg is szerettem, csodás használni, krémes, sűrű állagú, jól habzik és egy vékony réteg ott marad a bőrön lemosás után. Egyedül a kiszerelese ami nem jött be, a sűrűsége miatt elég nehéz kinyomni a tubusból, úgyhogy kiváncsi vagyok milyen lesz ha kevesebb lesz benne, talán egy pumpás kiszerelés lenne a jobb, de emiatt nem vonok pontot.

Mexx Whenever Wherever Body Splash

Mexx Whenever Wherever Body Splash
2021. november 30.

Nekem is a boxbol van, első fújás után egyből a gimis tesiórák és öltözők jutottak eszembe, amit nem feltétlenül szeretnék újra élni, de második próbára kellemesebb volt. Alapból parfümöt sem használok, mert a legtöbb illat zavar, de ez ruhára fújva egész kellemes lett, úgyhogy próbálom majd módjával használni.

Oriflame Feet Up Comfort Bőrpuhító Lábkrém

Oriflame Feet Up Comfort Bőrpuhító Lábkrém
2021. november 30.

Szeretem, megteszi amit ígér, a sarkaim puhák lesznek tőle, úgyhogy elégedett vagyok, ha valahol van szárazabb rész rajtam oda is szoktam használni, könyökön például. Nem ragacsos és testesebb krém ellenére viszonylag gyorsan beszivodik.