fokyandi

Regisztráció dátuma: 2018. október 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. október 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Bőröregedés

Balea Bloomy Dreams Szárazsampon

Balea Bloomy Dreams Szárazsampon
2020. július 3.

Nekem bevált ez a termék. Csak rászórom a hajamra, kicsit megborzolom a kezemmel és kész is a friss frizura. Sokan írják hogy fullasztó az illata, de nekem nincs ilyen problémám. Hajparfümnek is megfelel.

Balea Bloomy Dreams Volume Puder

Balea Bloomy Dreams Volume Puder
2020. június 27.

Rövid hajam van. A tépett, kócos hatású frizurámat ennek köszönhetem.

Ez bizony nem száraz sampon!

Ez egy por állagú hajtőemelő.(push up por) Igen, kicsit ragad ... ugyanúgy mint egy hajlakk, hajhab vagy zselé. De ezt jobban szeretem, mert nem csinál összeragadt tincseket.
Ennyi pénzért ráadásul ajándék.
Szóval egyetértek az előttem szólóval: nem lehúzni kell ész nélkül, hanem megnézni hogy mit is vettél és az mire jó és eszerint használni.

Ebelin Körömlakklemosó Friss-gyümölcsös Illattal

Ebelin Körömlakklemosó Friss-gyümölcsös Illattal
2020. június 26.

Alig vártam hogy a Rossmannos elfogyjon, azzal kínszenvedés volt a lakk eltávolítása.
Ezt felüdülés használni. Szorgalmasan teszi a dolgát. Néhány dörzsöléssel gond nélkül leviszi még a csillámos lakkot is. Így kell ezt csinálni kérem.
Amíg gyártják ezt fogom venni. Maradok hűséggel: A.

Fa Fresh&Dry Green Tea Deo Spray

Fa Fresh&Dry Green Tea Deo Spray
2020. június 12.

A zöld tea miatt vettem meg, szeretem ezt a frissítő illatot. Szabadnapjaimon használom otthonra, bevásárláshoz, szóval nagy teljesítményt nem kell hoznia.

Mexx Summer Vibes EDT

Mexx Summer Vibes EDT
2020. június 12.

DM-ben teszteltem a csuklómra fújva. Az elején édeskés, gyümölcsös illat, majd jönnek a virág illatok. Elég intenzív, csak úgy húztam magam után az illatcsíkot. Kb. 5 órát bírt ki rajtam miközben azért többször is kezet mostam.
Nekem nagyon nyári, trópusi, meleg illat, beleszerelmesedtem. Szerintem megveszem.

Systane Ultra Szemcsepp

Systane Ultra Szemcsepp
2020. június 8.

Jó kis szemcsepp, nekem 1-1 csepp/szem elég volt. Naponta egyszer - kétszer használtam. Kontaktlencsével is jól működött.
Kettő problémám volt vele:
1. Munkahelyen sajnos macerás volt használni, mert ha a ventilátor vagy légkondi kiszárította nem mindig tudtam tükör közelébe menni, hogy a szemembe cseppentsek. Anélkül pedig nem ment.
2. Felbontás után fél évig szabad használni, de nekem sosem fogyott el ennyi idő alatt, így nem volt gazdaságos.
Mostanában inkább a spray változatokat használom.

BradoLife Sensitive Antibakteriális Tusfürdő

BradoLife Sensitive Antibakteriális Tusfürdő
2020. május 9.

Újra kapható a DM-ben 699 ft-ért. Normál (aloe) és sensitive (zöld tea) változatban. Nagyon örültem hogy újra kapható, mert régen sokat használtam a zöld teásat. Nyáron szinte csak ezzel tusoltam. Kellemes illata van és lemos minden koszt, izzadságot.
Most az aloés változatot vettem meg.

Love Beauty And Planet Ylang Ylang Deo Roll-On

Love Beauty And Planet Ylang Ylang Deo Roll-On
2020. április 2.

Sajnos le kell húzzam: már délelőtt 10kor büdös májkrém szagú volt a hónaljam. Egész nap szégyelltem magam miatta.
Nagyon tetszik az illata. Hatása is jó, nem izzadok, nem vagyok büdös. DM-ben kiárusítják, így megéri az árát.

Dicora Urban Fit Tusfürdő - Tej és Sárgadinnye

Dicora Urban Fit Tusfürdő - Tej és Sárgadinnye
2020. március 14.

Végre nem egy mű dinnye illat. Ez imádnivaló.
Kevés kell belőle, jó kis krémes habja lesz. Nagyon jól tisztít, nem hagy olajos réteget, mint sok másik fajta. Ettől valóban tisztának érzem magam, a bőröm könnyen beszívja a testápolót.
Nem túl ismert márka (spanyol), de megérte megvenni ezt a terméket.

Avon True Power Stay 16 Hour Lip Colour

Avon True Power Stay 16 Hour Lip Colour
2020. március 14.

Ez nem rúzs, ez ragasztó! Egy szép színű ragasztó réteget tapaszt az ajkamra. Nem tudok tőle beszélni, mert összeragasztja a szám.
Lemosni nem lehet, csak lekaparni...nyúlós ragacsos réteg jön le...gusztustalan.
Egy csillagot azért kap mert pletykásoknak kiváló lehet! 😁

Csak nem akarom kidobni....olyan szép színe van.
Tesztelgettem hogyan is lehetne ezt (el)viselni? Szóval kentem rá színezett ajakápolót, úgy nem ragadt. Szintén nem ragadt és a színe sem módosult ajakolajjal. De ami a legjobban bevált, hogy hasonló színű szájfényt vettem és kentem a rúzsra. Na így a tökéletes....tartós, nem ragad.
Mondjuk ettől még több csillagot nem adok rá.