Földes Anett

Regisztráció dátuma: 2012. február 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. február 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő
2018. január 15.

Amióta ezt használom, a bőröm nem viszket és feszül. Tökéletes. Újra veszem!

Givenchy Dahlia Noir Eau De Parfum

Givenchy Dahlia Noir Eau De Parfum
2016. július 17.

púderes illat, újra nem veszem, és az az érzésem, hogy inkább érettebb, idősebb nőknek való....de elhasználom, ami van, nem rossz!

Lancôme La Nuit Tresor

Lancôme La Nuit Tresor
2015. november 11.

Először van rajtam ez az illat, vettem egy 30 ml-es változatot. Eredetileg diós/ szegfüszeges/ mandulás süteményes illatot kerestem...itt kötöttem ki. Ez az illat a kifinomult nőé. Én nem vagyok az, a legkevésbé sem. Ez az illat nem én vagyok, DE (!) bejöttem a melóhelyre, és a konyhában, kajapakolás közben bejött a kolléganőm...azt kérdezte, hogy "úúúúúúristen, mi ez a mennyei illat?" Megszagolta a nyakamat, és azt mondta, hogy elképesztően isteni illata van. A vaniliát egyértelműen kiérzi belőle, és hogy ebből 100 milliset kellett volna vennem. Szerinte nagyon passzol hozzám, súlyos, testes illat, én is inkább ősszel, és télen használnám. Az nem érdekel, hogy nem illik hozzám, fújom, oszt szivja mindenki rajtam. Nagyon jó illat, tényleg emlékeztet egy sütire engem. Ennyi. 5 csillag.

Aramis New West

Aramis New West
2015. szeptember 3.

Én imádtam ezt az illatot.....gondolom, már nincs a parfümériák polcain...pedig azt hiszem újra venném....kifinomultságot áraszt....igényességet..nyamiiii imádós volt!

DKNY Women Summer 2015

DKNY Women Summer 2015
2015. szeptember 3.

Számomra egy az egyben az energizing illat. Semmi különbség, mintha csak az üveg szinét változtatták volna meg. Mindkettő bejön nekem, 5 csillagos. CItrusos illatú, akárcsak az energizing. Tartós, nekem megfelel.

DKNY Women Energizing

DKNY Women Energizing
2015. szeptember 3.

Nárcusz? (Nem nárcisz?) Nyírfa? Vodka? Miről beszélnek? Nekem régóta megvan ez az EDT, szerintem nagyon citrusos, kellemes, frissítő. üde. A felsoroltakból nekem csak a finom citrusosság érződik ki, és szerintem igen tartós az illata, annak ellenére, hogy ez nem parfüm. Tőlem megkapja az 5 csillagot!

Baba Natura Mandulatej Tusfürdő

Baba Natura Mandulatej Tusfürdő
2015. szeptember 2.

Hát, érdekes illata van, nem tudom mihez hasonlítani. Sűrű, krémes, az igaz. Mivel én minden után azonnal testápolózom, így nem tudhatom, hogy szárít-e. Legyen 4 csillag.

Baba Kakaóvajas Tusfürdő

Baba Kakaóvajas Tusfürdő
2015. szeptember 2.

Meg vagyok lepődve, de nagyon tetszik ez a tusfürdő. Finom, sűrű állagú, jól habzik, és nagyon finom, édes illata van!! Testápoló nekem minden tusfürdő után kell, tehát fogalmam sincsen, hogy szárít-e. Megadom az 5 csillagot, még így is, hogy nem csodaszer, és újra venném.

Prada Candy L'eau

Prada Candy L'eau
2015. augusztus 7.

Nemrég vettem meg ezt az illatot. Szerintem nem borzadály...nem vagyok egy nőies jelenség, és nem is tudom, hogy miért szeretem az ilyen édes cukorbomba illatokat. Akkor is szeretem, az az igazság. Valahol, mélyen bennem el van temetve egy nőnemű lény ezek szerint. Nekem tetszik, azt kell mondjam:) Ciki vagy nem....szeretem:) Nem rég vettem, és alig van már belőle....nem bántam meg, hogy megvettem:) Legyen 4 csillag, talán annyira nem tartós, mint kéne.

Neutrogena Fast Absorbing Light Balm

Neutrogena Fast Absorbing Light Balm
2015. augusztus 7.

Én meg vagyok vele elégedve teljesen. Az illata nagyon finom!! Beszívódik nagyon gyorsan, ha valakinek tényleg nagyon száraz a bőre, lehet hogy annak nem lesz elég ez a balzsam, és valami ütősebb kell. Az tetszik benne még, hogy az arcomra is simán kenem, és se zsíros nem lesz tőle, se nem feszül, tök jó, én adok 4 csillagot, mert ha szárazabb lenne a bőröm, talán kicsit kevés lenne. Újravenném.