footprint

Regisztráció dátuma: 2016. július 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. július 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Papanga Hajgumi

Papanga Hajgumi
2016. július 21.

Nagyon jó hajgumi. Nem húzza a hajat, nem nyúlik ki, nem marad meg a nyoma és szinte észre sem venni, hogy össze van kötve a hajam.

Cien Vattakorong

Cien Vattakorong
2016. július 20.

Kicsit bolyhosodik, de ár- érték arányban megéri.

Cien BB Krém SPF15

Cien BB Krém SPF15
2016. július 20.

A light árnyalat illik a normál bőrömhöz, fedése mint egy átlag bb krémé, a szem alatt, illetve a bőrhibákon korrektoros kiegészítésre szorul. Az illata először Nivea krémre emlékeztet, kellemes. Az állaga kicsit sűrű és kicsit hajlamos összecsomósodni, "kukacosodni" az arcon. Púderrel szoktam fixálni.

The Body Shop Mangós Testvaj

The Body Shop Mangós Testvaj
2016. július 20.

Édes, gyümölcsös, nem túl sűrű állagú testvaj, könnyen beszívódik.

Nivea Silk Mousse Creme Soft Tusfürdő Hab

Nivea Silk Mousse Creme Soft Tusfürdő Hab
2016. július 20.

+ Az illata kellemes, a hab nem szárítja a bőrt.
- A pumpa az első használatnál majdnem letört. Nem tudja az ember mekkora mennyiséget nyomjon ki, vagy túl sok, vagy túl kevés. Nem tart annyi ideig, mint egy átlag tusfürdő.

Nivea Creme Smooth Krémtusfürdő

Nivea Creme Smooth Krémtusfürdő
2016. július 20.

Kellemes sheás illat, krémes állag, nem szárítja a bőrt.

Freedom Makeup Volume Dúsító Szempillaspirál

Freedom Makeup Volume Dúsító Szempillaspirál
2016. július 20.

Óriási kefe, a festék darabokban lepotyog a szem alá. 3 próbálkozás után ment a kukába.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2016. július 20.

Szem alatti sötét foltok elfedésére használom. Eldolgozás után hajlamos beleülni a szem alatti ráncokba, a fedése közepes.

Essence Little Eyebrow Monsters Eyebrow Fixing Gel

Essence Little Eyebrow Monsters Eyebrow Fixing Gel
2016. július 20.

Jó kis termék, mindenképpen ajánlom annak, aki fixálni szeretné a kósza szemöldökét. Én önmagában használom, egész nap tart, nem keményedik meg a szemöldökszálakon és az ára is elfogadható. Színtelen zselé. Rossmannban kapható.

s-he stylezone Szemöldökformázó Gél

s-he stylezone Szemöldökformázó Gél
2016. július 20.

+ Önmagában használom a szemöldökszálak rögzítésére. Használat előtt le szoktam húzni a zseléből a tubus szélén, úgy jól használható, eleinte vizes hatású, de később észrevétlenre szárad.
- Ha sokat visz fel belőle az ember, akkor megkeményedik és fehér fátyol lesz tőle a szemöldökön.