Forster

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Givenchy L'interdit Eau De Parfum Rouge

Givenchy L'interdit Eau De Parfum Rouge
2021. szeptember 9.

Nagyon jó! Nekem való, jó kis öregasszonyoknak, végre valamennyire tartós is, nem úgy, mint a többi újdonság. Igazából túl nagy különbséget nem érzek, de mivel az összes verzióját szeretem, ezt is. Most ez a kedvenc, fújom, ha kell, ha nem.

Dior Miss Dior EDP

Dior Miss Dior EDP
2021. szeptember 7.

Na ez már tényleg vicc. Kifújás után 5 perccel nincs sehol. Egy testpermetnél is gyengébb horror áron. Nevetséges. Minusz 500 csillag

Zara Rose Gourmand

Zara Rose Gourmand
2021. május 7.

Tényleg nagyon jó ez az illat, a múltkor fújtam, ma meg is vettem. Nekem kicsit Montale Roses Musk.

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP
2021. március 24.

Most már én is azt mondom, hogy ez valami drog. Akinek először nem tetszik(lásd én) annak is beissza magát az agyába és egyszerűen nem megy ki onnan. Mindig érezni akarod. Tényleg kíváncsi lennék, hogy van-e benne valami függőséget okozó. Tényleg, de valószínűleg soha nem fogjuk megtudni. Nagyon drága, de ha megszagolod, egyszerűen nevetségesnek tűni mellette minden más. Az egyik legjobb illat a világon.

Paco Rabanne Olympea Blossom EDP

Paco Rabanne Olympea Blossom EDP
2021. március 24.

Jó illat lenne, csak olyan kis semmilyen szegény, hogy az már bosszantó. Egy százezredik semmi. Kis virágos, kellemeske, de 0 tartósság és még kisebb hatósugár. Ami pedig nem jellemző az Olympeákra. A többi jó, ez meg nagyon gyenge.És semmi Olympea nincs benne az biztos.Nagy csalódás, de úgy látszik, jobb ha megszokjuk, hogy most már tényleg ez lesz.

Bvlgari Splendida Patchouli Tentation EDP

Bvlgari Splendida Patchouli Tentation EDP
2021. március 6.

A véleményem teljesen ellentétes Kodival. Ez egy nagyon gyönyörű pacsuli, szinte niche, szagoltam már valamelyik niche márkától majdnem ugyanilyet, de egyszerűen nem jut eszembe, mi volt az. Nem Borotalco, de púderes, az tény. Már minden új rózsás-cukros löttyöt megszagoltam, a Bvlgarik meg nem valami tartósak, úgyhogy ezt nem is akartam, de nagyon boldog vagyok tőle, rajtam tartja is magát szépen, és csodálatos illata van, olyan más, mint a mostani divatos illatok, nem édes, nem cukros, de hatalmas illat, olyan jó, hogy a Bvlgari meg merte ezt lépni. Azt hiszem, a parfümmániás, parfümöket valóban szerető és értő hölgyek fogják tudni értékelni.

Yves Saint Laurent Libre Intense EDP

Yves Saint Laurent Libre Intense EDP
2020. október 10.

Kénytelen vagyok változtatni a korábbi véleményemen, mert most magamra fújtam.Először csuklóra, úgy nem tetszett. Most viszont brutál jó, egyáltalán nem férfias, nagyon tartós, vaníliás krémes. Most nagyon tetszik. 5 csillag

Ez egy férfi parfüm. Virágos-gyümölcsös? Vicces. Kíváncsi vagyok, kinek fog tetszeni és ki fog felfedezni benne hangyányi nőies vonalat, mert egyszerűen nincs benne.Mint női parfüm, értelmezhetetlen. Nulla csillag

Lancome Idole L'intense EDP

Lancome Idole L'intense EDP
2020. augusztus 27.

Sajnos kijött most pár illat, amit majdnem lehetetlen megkülönböztetni. Olyan jó lenne már valami újdonság. Ez egy fokkal elviselhetőbb, mint az Armani My Way, de majdnem ugyanaz,és nem tudok elvonatkoztatni attól, hogy nagyi kertjében volt a rózsáknak ilyen illata. De ez ennyit tud. A L'interdit Intense sokkal szebb, több, érdekesebb.Tartós, a leszáradása szebb, mint az eleje. Az Armanira 1 csillagot adtam, a Givenchyre 5-öt, ez pedig 2-t ér

Giorgio Armani My Way EDP

Giorgio Armani My Way EDP
2020. augusztus 27.

Idegesítően szúrós borzalom. Armani, ez nagyon nem jött össze

Givenchy L'interdit Intense EDP

Givenchy L'interdit Intense EDP
2020. augusztus 27.

Nagyon tetszik, meg is vettem, a mostani 4 újdonságból, amit vártam, magasan vezet. Az Armani My Way egy szúrós borzalom, az Idol Intense olyan, mint nagyi kertjében a rózsák illata volt, se több, se kevesebb,és nem sokban különbözik az armanitól, talán a leszáradásában elviselhetőbb, de akkor is csak egy rózsa, semmi más, a Libre Intense olyan pasis lett, még brutálabb, mint volt, ezt már aztán tényleg nem lehet női parfümként eladni. Ő viszont nagyon jó. Szeretem a sima parfümöt is,de az intense még finomabb, lágyabb, le van kerekítve, semmi nem lóg ki, a tartóssága rajtam nem jobb, mint a másik, de messze tartósabb, mint a mai illatok. Szóval nagyon szép, próbáljátok ki!