Franciacsaj

Regisztráció dátuma: 2018. március 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. március 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Avon Mark 2-in-1 Lip Tattoo

Avon Mark 2-in-1 Lip Tattoo
2019. november 5.

Ha nagyon szigorú szeretnék lenni akkor egy picit többet vártam ettől a rúzstól, szerencsére csak akciósan vásároltam, így fogjuk rá, hogy megérte.. Ki szoktam egészíteni egy ajakápoló krémmel, amelytől nem lesz olyan száraz érzés a viselése, de szép a színe és az első használatkor nagyon tartósnak bizonyul, könnyű felvinni.

Avon Mark Lip Tattoo 2az1-ben Szájkontúrceruza és Rúzs

Avon Mark Lip Tattoo 2az1-ben Szájkontúrceruza és Rúzs
2019. november 5.

Gyönyörű a színe de nem olyan tartós, mint amilyennek hirdetik, kivéve ha valaki az arcára keni. Egy beöltözős buli alkalmával az arcomra ezzel a rúzzsal festettem és másnap sem jött le teljesen semmivel se.
Egyébként a használata nagyon egyszerű és könnyű, nagyon jó az "ecsetek" formája.

Avon True Beauty Ajakrúzs

Avon True Beauty Ajakrúzs
2019. október 21.

Ajándékba kaptam. Krémes, kellemes színű, elég tartós és nem szárítja a szám, de nem lett ez a kedvencem.

Dove Go Fresh Restore Szappan

Dove Go Fresh Restore Szappan
2019. október 21.

Kellemes illat és nem okoz allergiás tüneteket, illetve száraz bőrt sem. Kitűnően használható az egész testre.

Bourjois Air Mat Púder

Bourjois Air Mat Púder
2019. október 21.

Akciósan jutottam hozzá és egyszerűen imádom. A száraz bőröm miatt az összes púder látható volt szabad szemmel is, amikor használtam, ezért szinte már le is mondtam a púder lehetőségéről... amikor próbaként egy akció keretén belül hozzá jutottam ehhez a termékhez... Imááádooom. :D Megéri az árát.

Pompom Neroli Bőrmegújító Arckrém

Pompom Neroli Bőrmegújító Arckrém
2019. október 21.

Az illata mesés és az eredmény a tartósan puha pofi :D

PomPom Igéző Szemek Szemránckrém

PomPom Igéző Szemek Szemránckrém
2019. október 21.

Kicsit megijedtem az első alkalommal, mivel enyhe égető érzés követte a használatát, pedig mindent úgy csináltam, ahogy az oldalon írták. Félelmemet megcáfolva viszont hála égnek semmilyen allergiás reakciót nem váltott ki, sőt... meg vagyok vele elégedve, mert már 2 alkalom után is látszódik az eredmény. A lila kis karikácskák a szemem alatt enyhültek és nagyon puhává vált a bőröm.
(Csak az ijesztgetés és picit kellemetlen érzés miatt kap 4 csillagot)

Verona Henna Proseries Cream Szemöldök és -Pilla Krémfesték

Verona Henna Proseries Cream Szemöldök és -Pilla Krémfesték
2019. március 14.

Szemöldökre használom kizárólag. Gondolkodtam rajta, hogy a barnát és a feketét összekeverem, hogy elég sötét legyen, de szerencsére csak a barnát vásároltam és tökéletes a színe. Könnyű felvinni, hamar befogja a szemöldököt és olcsó. Első alkalom után megszerettem :D

Bourjois Smoky Stories Palette

Bourjois Smoky Stories Palette
2019. március 14.

Akciósan vásároltam a fekete színű palettát. IMÁDOM! Tartós, könnyű felvinni és nagyon intenzív, amit sok más szemhéjpúdernél hiányoltam. A teljes árát is megérte volna, de örülök neki, hogy fél áron hozzájutottam.

Nivea Care Krém

Nivea Care Krém
2019. március 14.

Extrémen kiszáradt arcomra kerestem egy krémet. Nagyon sokat gondolkodtam, milyet kellene vásárolnom, hiszen a kiszáradás mellett rettentően érzékeny is, így nagyon hamar kipattog... Ezelőtt a krém előtt így is jártam... Tudom, hogy ez a krém nem kifejezetten arckrém, de nekem nagyon bevált. Tényleg gyorsan beszívódik és kitűnően hidratál, jó az illata és NEM PATTOGOK KI! :D