Franciacsaj

Regisztráció dátuma: 2018. március 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. március 14.
Bőrtípus: Száraz

Imádom! :D Olcsó és hasznos. :D

Lactacyd Fresh Intim Mosakodó

Lactacyd Fresh Intim Mosakodó
2018. augusztus 8.

Imádom! Jó az illata és kellemesen hűsít, érezhető a friss és tiszta állapot. :D

Avon Far Away

Avon Far Away
2018. június 27.

Minden korosztálynak megfelelő. Tartós és kellemes illata van. Hátránya viszont az, hogy már- már ezek a termékek tömegdarabok(igen, igen, minden parfüm amit meg tudunk fizetni tömegcikk, de ez már mégjobban...), mindenki ismeri, így egyedi nőknek nem megfelelő. Én sem szeretem, ha minden harmadik hölgy társamon ugyanazt az illatot érzem, mint amit én használok. Emellett a far away parfüm "korcsosodásnak" indult, nem maradt meg számomra így a méltósága. Sajnálom :(
Mellette szóljon, hogy nagymamámon imádom az illatát és mindig ő jut eszembe róla. :)

Versace Crystal Noir EDP

Versace Crystal Noir EDP
2018. június 27.

Ez az új kedvencem, imááádooom <3 :D Vad, de mégis lágy és nőies. Sokáig tart az illata.

Oriflame Disney Szenilla Nyomában Szappan

Oriflame Disney Szenilla Nyomában Szappan
2018. június 27.

Aranyos és tetszik a csillogós megoldása, de nekem elég kemény ezért nehéz vele a mosakodás. Hiába cuki, nem lett a kedvencem. Alig érezni az illatát, de egyébként jól tisztít és nem szárítja a bőrt.

Aveo Szappan Mandulaolajjal

Aveo Szappan Mandulaolajjal
2018. június 27.

Imádom az illatát, nem szárítja a bőröm és megfelelően tisztít. Nem drága, de nekem tökéletes. Imádooom :D

Isana Hair Professional Oil Care Hajbalzsam

Isana Hair Professional Oil Care Hajbalzsam
2018. június 27.

Szárazabb lett a hajam vége és könnyebben tört... teljesen megkeményedtek a hajszálaim, ahelyett, hogy lágyabbá tenné az amúgyis száraz hajam... Ráadásul az illata is rossz :/ :(

Avon Mark Plump and Stay Dúsító Szájfény

Avon Mark Plump and Stay Dúsító Szájfény
2018. május 8.

Nagyon tetszik, mindenképp érdekes. Mivel nem ismertem a terméket, ajándékba kaptam így eléggé meglepődtem mikor felkentem a szájfény részét. Elsőre félelmetesnek tűnt, de aztán rájöttem, hogy miről is van szó. Csodálatos a színe szerintem, különleges, imádom :D
Kicsit le kell törölni az ecsetet, így nem lesz folyós.

Avon Mark Magasfényű Folyékony Ajakrúzs

Avon Mark Magasfényű Folyékony Ajakrúzs
2018. április 23.

Szép szín, viszont ragad és nehéz szépen felkenni. Zavaró, de még próbálkozom vele, hátha csak én csinálom rosszul.

SauBär Badewasserfarbe Fürdővíz-Színező Tabletta

SauBär Badewasserfarbe Fürdővíz-Színező Tabletta
2018. április 19.

Csak a vízet színezi be, kellemes tapintásúvá és puhává válik tőle a bőr, de csalódást jelentett számomra, hogy egy ilyen tubus csak egyféle színű tablettát tartalmaz. Érdekesség fürdéshez, esetleg fotózáshoz. :)