Franciacsaj

Regisztráció dátuma: 2018. március 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. március 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Moyra Áttetsző Gyorsszárító Fedőlakk

Moyra Áttetsző Gyorsszárító Fedőlakk
2018. április 19.

Gyorsan szárad, tartós, viszont néha buborékossá válik.

Moyra Mattító Fedőlakk

Moyra Mattító Fedőlakk
2018. április 19.

Olcsó, hatékony. Imádom, csak sajnos nagyon lassan szárad.

Nivea Soft & Intensive Kényeztető Krémes Kézápoló

Nivea Soft & Intensive Kényeztető Krémes Kézápoló
2018. április 19.

Illatos, kellemes és még az ekcémát is visszaszorítja folyamatos használat mellett, viszont száradás után kissé szilikonos hatású lesz tőle a kezem. Teljes száradás és beszívódás után puha, selymes kezeket varázsol.

Gliss Kur Ultimate Repair Sampon

Gliss Kur Ultimate Repair Sampon
2018. április 10.

A sampon minden típusát szeretem, már évek óta ezt használom ( 1x-1x persze váltok de nagyrészt ez a kedvencem). Kevés is elég belőle, jól habzik, tisztít és a száraz kissé hullámos hajam kevésbé lesz oroszlánsörény. :)

Gliss Kur Extrém Szérum Serum Deep-Repair

Gliss Kur Extrém Szérum Serum Deep-Repair
2018. április 10.

Szőkítés és szerencsétlen hajfestékhasználat után szépen helyrehozta, pontosabban megmentette a megviselt hajamat. Drágállottam, de nem volt más reményem. Megérte. Minden hajmosáskor nem használnám, de kivételes alkalmakkor tökéletes.

Kallos Kjmn Professzionális Krémhajfesték

Kallos Kjmn Professzionális Krémhajfesték
2018. április 4.

Nem büdös és szépen fed, olcsó és szerintem egyáltalán nem roncsolja a hajat. Nekem akkor volt a legszebb és leghosszabb a hajam, mikor ezt a festéket használtam nagyon gyorsan nőtt, egészségesebbnek látszódott, pedig a legkárosabb színt választottam, a feketét.

Kallos Csokoládé Regeneráló Hajbalzsam Száraz és Töredezett Hajra

Kallos Csokoládé Regeneráló Hajbalzsam Száraz és Töredezett Hajra
2018. április 4.

Az illatát imádtam és a hatása is nagyon jó volt, de nem merném újra megvásárolni, ugyanis az utolsó pár használatkor már bebüdösödött, pedig nem hagytam nyitva a tubusát. :(

Kallos Hővédő Hajvasaló Permet

Kallos Hővédő Hajvasaló Permet
2018. április 4.

Nálam egyáltalán nem működött úgy ahogy kellene. Sajnos összeragad tőle a hajam vagy épp zsíros hatása marad, de az illata nagyon finom.

RdeL Young Lip Butter

RdeL Young Lip Butter
2018. április 4.

Imádom! Nekem a rágógumis van meg, önszántamból nem vásároltam volna ilyet, valamiért nem tetszik a kiszerelése. Higiénia szempontjából fura, hogy ujjal kellene belenyúlni és úgy felkenni. Könnyen herpeszes lesz a szám a hasonló ajakápolóktól eléggé féltem kipróbálni, de mindig kiszárad a szám így megpróbáltam. Ujjal kenegetés helyett én inkább megpuszilgatom (persze ez csak addig működik, míg sok van benne és elég vicces maga a jelenet....de legalább működik). :D Első olyan ajakápoló, amitől hosszabb távon nem lett herpesz a számon. :D

Elocom 0,1% Kenőcs

Elocom 0,1% Kenőcs
2018. április 4.

A krém változata sokkal jobb, de ez is nagyon hatásos szinte mindenféle bőrproblémára. A bőrgyógyászok mentsvára. :D Ekcémára tökéletes, viszont a bőr hámlására (talp, tenyér) is ezt írták fel, az is elmúlt, de óvatosan szabad csak használni, mert szteroid :(