Franciacsaj

Regisztráció dátuma: 2018. március 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. március 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Isana Bodymilk Classic Soft

Isana Bodymilk Classic Soft
2018. március 14.

Olcsó, számomra semleges (tejes, krémes) illatú és kellően táplálja a bőrt. Érzékeny bőrű vagyok, de az olcsóság ellenére sem okozott problémát, sőt... megfelelően hidratálta a bőröm.

Avon True Ápoló Szemfestéklemosó

Avon True Ápoló Szemfestéklemosó
2018. március 14.

Kellemes érzést nyújt sminklemosás után és a vízálló sminket is le tudom vele mosni. Szeretem.

Avon True Kétfázisú Sminklemosó

Avon True Kétfázisú Sminklemosó
2018. március 14.

Mindenféle festéket megfelelően távolít el az arcomról, csak sajnálom, hogy ilyen kis kiszerelésben kapható és ahhoz képest drágállom egy picit.

Avon Mark Mega Effects Szemhéjtus

Avon Mark Mega Effects Szemhéjtus
2018. március 14.

Eddig nem szerettem az ilyen jellegű szemhéjtusokat, de ez könnyen felvihető és csodálatosan fekete és nagyon tartós. Imádom! :D

Avon Clearskin Professional Lehúzható Arctisztító Mitesszeres Bőrre

Avon Clearskin Professional Lehúzható Arctisztító Mitesszeres Bőrre
2018. március 14.

Nagyon ragadós, nehezen szárad és nehéz felvinni olyan rétegbe, hogy az le is jöjjön úgy ahogy kell. Sajnos emiatt alkalmatlannak találom arra, amire vásároltam. Két csillagot azért kap, mert nem irritálja a bőröm, így akár egy Halloween arcfestés/ arcmaszk elkészítéséhez tökéletes alapanyag lehet. :D

Avon Naturals Orchidea és Áfonya Tusfürdő

Avon Naturals Orchidea és Áfonya Tusfürdő
2018. március 14.

Az illata megérdemelné az 5 csillagot is, sokáig ez volt a kedvencem, de sajnos, mint tusfürdő nem jó a bőrömnek, viszketek tőle.

Avon Senses Romantic L'amour Krémtusfürdő

Avon Senses Romantic L'amour Krémtusfürdő
2018. március 14.

Imádom az illatát, az avonos tusfürdők közül ez lett a kedvencem, bár havonta sajnos váltanom kell pár napra egy másik tusfürdőre, mert valami okból kifolyólag viszketni kezdek tőle ha sokszor használom egymás után. Ezentúl az állagával nem vagyok teljesen megelégedve, ha nem teszem forró víz alá az egészet zuhanyzás vagy fürdés előtt, akkor darabos lesz.

Avon Luxuriously Refining Lehúzható Arcmaszk

Avon Luxuriously Refining Lehúzható Arcmaszk
2018. március 14.

Mindig tartok mindenféle kencétől, amit az arcomra kell tenni, ugyanis nagyon könnyen kipirosodik, ha valami nem tetszik neki. Szerencsére ezzel az arcmaszkkal nem volt semmi probléma és a bőröm selymesebbé vált, de különösebben más hatást nem vettem észre. Gyorsan szárad, így könnyű a használata. Ajándékba kaptam, nagyon szeretem, de lehet költeni már nem költenék rá.

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs
2018. március 14.

Nagyon szép színe van és nem szárítja ki a szám, az eddigi legtartósabb rúzs, amit próbáltam. Imádom!

Avon Care Tápláló Testápoló Kakaóvajjal

Avon Care Tápláló Testápoló Kakaóvajjal
2018. március 14.

Kedvenc testápolóm! Imádom az illatát és az érzékeny bőrömnek sem okoz problémát, csak hidratál, úgy ahogyan kell. :)