FranciC

Regisztráció dátuma: 2017. február 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. február 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2019. október 6.

Szerettem volna szeretni, de bármikor felviszem a bőrömre pici pöttyök jelennek meg, majd foltokban (!!!) elkezd hámlani az arcom.

The Body Shop Vitamin E Moisture-Protect Emulsion SPF30 / Pa+++

The Body Shop Vitamin E Moisture-Protect Emulsion SPF30 / Pa+++
2019. szeptember 14.

Nálam abszolút újravevős termék. Kellemes az illata, az állaga engem abszolút nem zavar (folyékony, fél pumpa - plusz pont, higy pumpás az adagolója - bőven elég az arcomra).
Nekem a 30-as fényvédő bőven elég, hamar beszívódik, nem ragacsos. Már április óta ez a Nr. 1 hidratálóm :)

bi good Volumennövelő Sampon Búzavirággal

bi good Volumennövelő Sampon Búzavirággal
2019. február 23.

Ha lehetne mínusz csillagot adni... Többször is esélyt adtam neki, hátha jobb lesz, hátha az én hajamnak, fejbőrömnek kell átállnia a bio samponokra. A fejbőröm borzalmasan viszket, irritált lesz m, a hajam pedig sprőd és tartástalan. Borzalom.

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé
2018. november 25.

Az itteni vélemények alapján szereztem be a peelingjével együtt, mert az utóbbi időben megsokasodtak az arcomon a pattanások. Ennyi pénzért egy kicsit többet várnék tőle. Tisztítani tisztít, de lassan egy hónapnyi használat után se tisztább a bőröm.

Bobbi Brown Bronzosító

Bobbi Brown Bronzosító
2018. november 16.

Nagyon nagyon szeretem. Szuper pigmentált, egy mozdulattal elérem a kívánt színt. Már egy éve napi szinten használom, de még mindig nem látom a doboz alját. Nagyon jó befektetés, biztosan újravevős.

Bobbi Brown Hydrating Hidratáló Arckrém

Bobbi Brown Hydrating Hidratáló Arckrém
2018. november 16.

Vízhiányos a bőröm (főleg télen), és folyamatosan száraz foltokkal kűzködtem, amíg nem kezdtem el ezt a terméket használni. Egy kicsi is elég belőle, nagyon hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzést, engem az illata se zavar, és nagyon sokáig elég reggeli-esti használat mellett. Én sminkalapnak is ezt használom.

Bobbi Brown BB Krém SPF35

Bobbi Brown BB Krém SPF35
2018. november 16.

Nagyon nagyon nagyon szeretem!
A legvilágosabb árnyalata van meg. A BB krémek BB krémje. Hidratálás azért kell alá (száraz a bőröm főleg télen), de nekem nagyon tartós, nem foltosodik, ahhoz képest, hogy erősebb a fedése nem tömíti el a pólusaimat. Én már 2 éve használom, nekem nagyon bejött.

Gosh Boombastic XXL Mascara

Gosh Boombastic XXL Mascara
2018. november 16.

1+1 akció keretében vettem meg. Nagyon hosszú de szőke pilláim vannak. Nem rossz termék, nekem az a bajom vele, hogy az elején rengeteg festék van az ecseten, és összeragasztja a pilláimat még úgy is, hogy állítva tartom. Ha már kevesebb festék van benne szép pillákat lehet vele varázsolni. Tényleg nem maszatol, tartós termék, nem csíp, nem irritál, ezért 4 csillagot kap. :)

Gosh Lumi Drops Illuminating Highlighter

Gosh Lumi Drops Illuminating Highlighter
2018. november 16.

Nekem a Vanilla árnyalat van meg (elég világos a bőröm). Nagyon szépen lehet vele dolgozni, én általában az ujjammal szokat az arccsontomra felvinni. Nekem nagyon bejött, nem extrém csillogós, de nekem nem is ez volt a célom vele. :) Nem nehezíti el a pólusaimat, kellemes a viseltete. Biztosan újravevős, csak ajánlani tudom.

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Bőrradír

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Bőrradír
2018. augusztus 30.

eddig a zöld Neutrogena arctisztitot hasznaltam, ami nagyon bevalt, gondoltam teszek egy probat...Nem kellett volna. Eddig egy-ket pattanasom volt felevente, amiota ezt a termeket hasznalom, pici pattanasok vannak MINDENHOL az arcomon... Nagyon sajnalom, mert a Neutrogena arctisztitok jok szoktak lenni, de ez...