franciskanoragal91

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 4.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 4.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Bőrradír

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Bőrradír
2018. december 19.

Nagyon erős tisztító ereje van, de sajnos az én bőrömet eléggé szárította :(

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír Sárgabarackmag Olajjal

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír Sárgabarackmag Olajjal
2018. december 19.

Nagyon szuper radír, érzékeny a bőröm, de nem okozott semmilyen irritációt (persze nem dörzsöltem erősen bele az arcom rozáceás részébe, csak átsimítottam :)) Az olajnak köszönhetően nem szárította ki a bőröm, persze utána hidratáltam azért. Kezdek rájönni, hogy nem kell mindenből a legrágábbat megvennem, mert olyan arcradírral nem találkoztam még, ami ennél pl többet tudott volna, pedig majdnem tízszerese az árának.

Cien Borotválkozó Gél

Cien Borotválkozó Gél
2018. december 17.

Nagy különbséget jelent a borotválásnál, és szerintem teszi a dolgát, jó áron ráadásul :)

Love Beauty and Planet Testápoló Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal

Love Beauty and Planet Testápoló Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal
2018. december 9.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket.
Bűnös vagyok abban, hogy eddig sajnos ritkán használtam testápolót. Ez főleg két dologból adódik - egyrészt elég érzékeny a bőröm, és a nagyon színes, illatos, mindenféle adalékos dolgoktól kiszárad és viszketni kezd a bőröm, másrészt pedig nem szeretem a zsíros, "ragadós" érzést, amit sok krém hagy maga után.
Kb. 3 napja használom ezt a testápolót, és a bőröm nem jelzett semmiféle problémát, kellemes hidratál, jó az illata. Nem hagy zsíros érzetet maga után, nem beszélve arról, hogy az adagolója szuper praktikus :)

Balea Med Ultra Sensitive Sampon

Balea Med Ultra Sensitive Sampon
2018. december 3.

Jo termek, jo aron :) erzekeny a fejborom, igy tokeletes hogy nincs "szinesitve", "szagositva". Tiszta erzetet ad, egyetlen negativum, hogy valahogy kocosabb tole a hajam, balzsam mellett is :D

Cien Micellar Water Sensitive

Cien Micellar Water Sensitive
2018. november 28.

En is kifogytam a Garnier micellas vizebol, es a Lidl volt a legkozelebb.
Nem rossz, de nem is igazan jo, en ugy veszem eszre, hogy sokkal tobb korongot es folyadekot kell elhasznalnom, mint pl a Garnier-esnel, kevesbe tisztit.
Az ara kifejezetten jo, szoval igy osszessegeben pont kozepes :)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Eszencia Koffeinnel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Eszencia Koffeinnel
2018. november 20.

Tegnap vettem, és eddig kétszer használtam, így mindenképp vissza fogok térni, hogy beszámoljak a hatásáról.
Első benyomások: könnyű adagolni a kétféle szórófejnek köszönhetően, van egy jellegzetes illata, de annyira nem kellemetlen. Viszont mikor nem törölközőnedves hajra vittem fel és szárítottam meg, akkor úgy éreztem, hogy meglátszik, hogy "valami" van a hajamon.
Nagy reményeket fűzök hozzá, sajnos nagyon elkezdett hullani a hajam (ránézésre még nem látszik szerencsére), minden alkalommal mikor megfésülöm, vagy odanyúlok, kisebb csomókat szedek ki :(

Update: Elfogyott az összes, naponta kb 1x használtam. Sajnos nekem ugyanúgy hullik a hajam - valószínű olyan ok miatt van, amin ez nem tud segíteni. Úgy döntöttem, hogy egy jó kis vérvétellel megpróbálok utánajárni, mi lehet a gond. Lehet valakinek segíteni fog, de nekem így, hogy hamar elfogyott, és jó drága is volt, picit kidobott pénz volt - de ahogy mondta, szerintem nagyon attól függ, milyen ok áll a háttérben.

Secret Platinum Power Delicate Deo Stift

Secret Platinum Power Delicate Deo Stift
2018. november 13.

Nagyon bevalt, nem izzadok tole egyaltalan, kis kellemes illata van, es nem irritalja a borom, meg borotvalkozas utan sem.
Fogni fog, de nem jobban, mint egy masik dezodor - szerintem :)

Yves Rocher Hydra Vegetal Frissítő Arcradír

Yves Rocher Hydra Vegetal Frissítő Arcradír
2018. november 13.

Kellemes illatu, jo kis keszitmeny, az erzekeny arcborom sem bantotta. Szepen tisztitott, es erzem, hogy felfrissul tole az arcom :)

Uriage Roséliane Krém

Uriage Roséliane Krém
2018. november 13.

Sajnos nem vagyok jo velemennyel rola, hiaba remenykedtem, hogy ez megoldja a problemaim. Szerencsere mintat kertem belole, mert nem hogy nem hasznalt, picit rontott is a helyzeten :(