Frani10

Regisztráció dátuma: 2019. március 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. március 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Tadé Extra Gyengéd Babérszappan

Tadé Extra Gyengéd Babérszappan
2019. november 14.
(!)

Tesztelésre kaptam ezt a terméket, de meg kell mondjam, nem számítottam rá, hogy egy szappan is lehet ennyire szuper! Nem szárítja a bőröm, nem idéz elő ekcémát, mint a többi szappan. Remekül habzik, selymes érzést kelt a bőrrel érintkezve.

Lovely Chocolate Bronzer

Lovely Chocolate Bronzer
2019. szeptember 28.

Az egyik legjobb bronzosító, amit eddig használtam!:) Végre megtaláltam a megfelelő színt, ami nem sárgásodik és nem ‘foltos’ hatású.:)
Bármikor újra venném, nagyon lassan fogy, pedig mindig ezt használom.:)

Revolution Conceal and Define Folyékony Korrektor

Revolution Conceal and Define Folyékony Korrektor
2019. szeptember 28.

Folyamatosan újra veszem, ár-érték arányban az egyik legjobb folyékony korrektor!:)
Rengeteg árnyalatban kapható, így az én hófehér bőrömre is találtam megfelelőt.
Amiért 4 csillagot adok ennek a terméknek, az az, hogy piszok gyorsan elfogy!:(

I Heart Makeup Unicorn Heart Highlighter

I Heart Makeup Unicorn Heart Highlighter
2019. augusztus 16.

Számomra ez egy nagyon praktikus termék, highlighterként, púderként és a szemhéjamra is szoktam használni.:) Nagyon sokáig elég! Nekem nagyon bevált!

MakeUp Revolution Brow Pomade

MakeUp Revolution Brow Pomade
2019. augusztus 16.

Nagyon szeretem ezt a szemöldök terméket!
Könnyű vele dolgozni, tartós, a színe tökéletes!
Egyetlen problémám van vele, hogy hamar beszárad.

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs
2019. július 13.

Nagyon szeretem ezt a rúzst, több árnyalat is van meg belőle. Nyáron szinte csak ezeket használom, könnyű a textúrája, nem szárít. Nem egy tartós rúzs, de nekem az egyik kedvencem lett!:)

Pompom Citromfű Virágvizes Zselé

Pompom Citromfű Virágvizes Zselé
2019. május 4.

A kedvenc termékem, főleg nyáron. Kellemes állagú, gyorsan beszívódó, frissítő hatású zselé. Hamar megnyugtatja a kipirosodott bőrt és elmulasztja a pirosságot. :)

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF30

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF30
2019. május 4.

Nagyon szeretem alapozás előtt ezt használni púderes állagának köszönhetően. Fényvédőt tartalmaz, ami nagyon fontos számomra, hiszen hófehér bőröm van. A kiszerelése és az adagolója nagyon praktikus, az utolsó cseppig el lehet használni és mindig annyit adagol amennyi pont elég. Tökéletes primer!

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint
2019. május 4.

Nagyon szeretem ezt terméket. Sötét szőke hajam van és a közepes barna tökéletes számomra. Mindig két óráig hagyom fent, így akár egy hétig is bírja. Azért na vízzel óvatosan kell bánni, mert lehúzás után rögtön eltávolítja. Az ecsete nem túl praktikus, így mindig a saját szemöldök ecsetemet használom hozzá. :)

NYX Soft Matte Lip Cream

NYX Soft Matte Lip Cream
2019. május 4.

Egyszerűen imádom! Tudom, tudom létezik ennél ezerszer jobb rúzs is, de nekem ez a kedvenc. Nem túl tartós, de nekem megéri, hogy nincs a nap végére teljesen kiszáradva a szám. Rengeteg árnyalatban elérhető, ami szintén egy pozitívum. :) Az én kedvenc árnyalataim a Cannes. :)