FrauNika

Regisztráció dátuma: 2015. június 2.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. június 2.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Micelláris Víz 2in1

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Micelláris Víz 2in1
2016. április 17.

Első micellás vizem! Nem tudom mit kellene várnom tőle! Nem szárít, nem okoz irritációt!

Nagyon szépen lehozza a sminket! A szempillaspirál is 1-2 mozdulattal le jött :)
Eddig nagyon jó barátságban vagyunk :)

Puma Sync Woman

Puma Sync Woman
2016. április 11.

Meg van egy ideje! Néha előveszem barátkozom vele,aztán vissza kerül a szekrénybe!Majd újra és újra! Ma pont ott tartok,hogy elővettem megpróbálom megszeretni! Az üvegből nagyon jó illata van de mikor magamra fújom nem az igazi, lehet rajtam nem úgy bontakozik ki ahogy kellene! Próbálkozom még...

Nivea Men Active Clean Shower Gel

Nivea Men Active Clean Shower Gel
2016. április 11.

Ez egy új tusfürdő a páromnak! Szereti! Kellemes illata van!

Axe Dark Temptation Tusfürdő

Axe Dark Temptation Tusfürdő
2016. április 11.

A párom nagyon nagyon rég ezt használja! Nagyon jól érvényesül rajta ez az illat!

Dove Go Fresh Cucumber Deo Stift

Dove Go Fresh Cucumber Deo Stift
2016. április 11.

Nagyon kellemes illata van! Napi egyszer nekem elég használni! Szeretem sokszor újra vettem márés ha elfog ismét megveszem :)

Isana Krémszappan Mangó & Narancs

Isana Krémszappan Mangó & Narancs
2016. április 11.

Szeretem az illatát! Sokszor vettem már újra! Igaz kicsit szárit de egyébként teszi a dolgát!

Emporio Armani Diamonds EDP

Emporio Armani Diamonds EDP
2016. április 8.

Körülbelül 10 évvel ezelőtt vettem belőle egyet és nagyon szerettem mindenki dicsérte!
Csak azért nem vettem újra mert sajnáltam érte ennyi pénzt!
De most újra az enyém ez a CSODA!!!!! :) Nagyon szeretem! Nagyon finom illat! Nagyon tartós! IMÁDOM

Bvlgari Omnia Amethyste EDT

Bvlgari Omnia Amethyste EDT
2016. április 8.

Tökéletes! Imádom! Beszerzés alatt!!! :) :) :)

Lady Gaga Fame EDP

Lady Gaga Fame EDP
2016. április 8.

Tavaly nyáron zsebeltem be egy 30 ml-es kiszerelést! És szerelem volt! És szerelem! :) Újra fogom vásárolni

Avon Anew Clinical Absolute Even Krém A Bőr Elszíneződései Ellen

Avon Anew Clinical Absolute Even Krém A Bőr Elszíneződései Ellen
2016. április 8.

Mikor haza mentem Anyukámhoz pár napra ezt a krémet használtam, mert ez volt neki! Finom illat, kellemes állag , jól beszívódik! Mintha tényleg javított volna a bőröm elszíneződésein. Természetesen Anyu nekem adta :D :D azt mondta használjam, rendel másikat magának Úgyis akciós az áprilisi katalógusban :)