free

Regisztráció dátuma: 2017. január 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. január 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Oriflame Very Me Fat Lash Szempillaspirál

Oriflame Very Me Fat Lash Szempillaspirál
2018. szeptember 6.

Könnyű használni, nem maszatolódik, nem irritál, természetes nőies külsőt kölcsönöz. És, persze nem volt drága. Jó volt, kár, hogy csak volt.

All Dent Gyógynövényes Fogkrém

All Dent Gyógynövényes Fogkrém
2018. szeptember 6.

Vélhetőleg van egy kis ínysorvadásom. Sajnos fogmosás után gyakran vérző ínnyel szembesültem. Mióta ezt a fogkrémet használom, megszűnt az ilyen jellegű panaszom. E téren az agyon reklámozott, csoda fogkrémeket simán kenterbe veri! Szupi kis szer.

Isana Gyöngy Tusfürdő

Isana Gyöngy Tusfürdő
2018. május 30.

Óh, borzalommá változott! Első kipróbálásra remekül selymesítette a bőrt, kellemes, visszafogott púderes illata volt. De az utóbbi egy évben valamit nagyon össze kutyulhatlak benne. Mert 2 flakonnál erős maszkulin " szag" maradt rajtam és természetesen nemcsak rajtam. A felnőtt fiam végül is megmentette ő elhasználta a koleszban, de át öntötte férfi flakonba, mert rózsaszínes külsővel vér-ciki a férfias használta.

L'Oreal Color Riche Ajakrúzs

L'Oreal Color Riche Ajakrúzs
2018. április 23.

Egyszerűen szuper rúzs! Tartós, szép a színe, könnyű felvinni.

Oriflame Hairx Smooth Control Hajkisimító Balzsam

Oriflame Hairx Smooth Control Hajkisimító Balzsam
2018. április 23.

A samponnal használva tényleg jól elősegíti a haj kiegyenesítését. Természetesen a hajvasalást nem pótolja teljesen. De simává, selymessé teszi a hajat . Én szeretem.

Essence Sheer & Shine Lipstick

Essence Sheer & Shine Lipstick
2018. április 23.

Nagyon klassz kis rúzs, kis keresetűeknek tudom ajánlani. Árához képest tartós és szép színei vannak. Az állaga is megfelelő. Jól fed, nem csúnyán kopik le.

Rimmel Kate Moss Ajakrúzs

Rimmel Kate Moss Ajakrúzs
2018. április 23.

A népszerűségi toplista alapján vásároltam meg én is. Hát , elmegy, elmegy-eget.... Az általam választott vörös szín , túl szolid. / Pedig én aztán nem vagyok egy harsány személyiség/. Tartósságával sem voltam elalélva.

Miss Sporty Wonder Smooth Rúzs

Miss Sporty Wonder Smooth Rúzs
2018. április 23.

Színe nem rossz, de mivel nem tartós nyilván a táskádban is hordod. A gyenge csavar és puha rúzs: jaj erősebben érvényesül a táskában, mint a számon!

Soliteint Mélyfeszesítő Liposzóma Arckrém

Soliteint Mélyfeszesítő Liposzóma Arckrém
2018. április 23.

1-2 napos tapasztalatom van róla, mert, kijöttek gyorsan , az apró pattanások, pirosságok. tőle. Így kézkrém lett belőle, de annak se túl jó, mert túl vizes. Nagy kár, hogy így a makadámia dió olajat, a Milk Peptide Complexet és a Centella Asiatica kivonatot nem tudtam élvezni !

Marie Colette Traumtänzerin EDP

Marie Colette Traumtänzerin EDP
2018. április 23.

Leértékelve vettem meg a Müllerben a saját márkás , olcsóbb kategóriás, gyümölcsös nyári parfümöt 30 ml-es kiszerelésben. Nagyon kellemes csalódás volt. A kispénzűek által vásárolt parfümök tekintetében ez viszonylag tartósnak mondható / Avon, Oriflama és eyéb saját márkás/. Nincs egyen citrusos szaga. Egyfajta könnyű , fraiche életérzést sugall. Természetesen nem tart ki egész nap az illata, de 5-6 óráig jól bírja. Akiknek a bőrük a légiesebb, tengervizes, citrusos illatot szereti, nos azoknak érdemes kipróbálniuk. Megyek vissza, majd az üzletbe vesszek még.Kár, hogy nem kaptam az itt ábrázolt 10 ml-es , táskában elférő változatát.