freja94

Regisztráció dátuma: 2017. április 20.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. április 20.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Vichy Liftactiv Anti-Оxidant & Anti-Fatigue Fresh Shot

Vichy Liftactiv Anti-Оxidant & Anti-Fatigue Fresh Shot
2018. január 2.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket, azóta rendszeresen használom.
Az első pár napban tényleg valamivel üdébbé varázsolta a bőröm, de sem rövid, sem hosszú távon nem láttam szembetűnő változást. Alapvetően tetszik az összetétele, nem egy rossz szérum, de most amikor beléptem ide, hogy véleményezzem, teljesen elhűltem az árát látva. Ennyiért úgy érzem, hogy nem feltétlenül éri meg, én pl a termék árából fenntartok egy komplett arcrutint, ahol az antioxidáns nagyon minőségi és hatékony. Ugyanakkor hozzá kell tennem, hogy a c vitamin hatása (reggelente segített kicsit életre kelteni a bőröm, de azért nem mondanám, hogy csodaszer a kialvatlanságra) megtetszett, így be fogok szerezni egy hasonló szérumot kicsit jobb árfekvésben.
Ha elfogyott az üvegcse tartalma, újra véleményezni fogom, ez így egyelőre három csillag nálam.

Catrice Colour Neutralizer Mattifying Powder

Catrice Colour Neutralizer Mattifying Powder
2017. november 21.

Megvettem annak reményében, hogy a fakó, fáradtnak tűnő, ugyanakkor néhol pirosas bőrömön a lila, a barack és a kevés zöld pigment majd dob egy kicsit. Nos, nem így lett. A sárga pigment indokolatlanul túlsúlyban van,így akárhogyan ügyeskedtem az árnyalatok összemosásával, valahogy mindig csak az látszott. Miután kipróbáltam, moshattam le az alatta lévő összes sminkkel együtt, mert hiába tettem keveset, hiába a többi árnyalat felé ügyeskedtem az ecsettel, akkor is sárgán virított a fejem.

Rimmel Lasting Finish 25H Powder Foundation

Rimmel Lasting Finish 25H Powder Foundation
2017. június 13.

Joy napokon vettem féláron, így igazán megérte, viszont sajnos hamarosan kifogy, így nem mondanám, hogy mennyiségre elégedett lennék vele. Maga a cucc egyébként szuperjó, önmagában kicsit gyenge, de bármilyen alapozó fölött növeli a fedést és nagyon jól fixál. A bőröm többféle alapozóval kipróbálva, illetve önmagában is átzsírosodott, de a fedés talán kevésbé csökkent, mint más púderekkel. Felvitelkor gyönyörű, egyébként - matt, de nem szárít, nem poros. Hófehérkéknek is megfelelő, nem üt el, de valahogy egészségesebb színt ad az arcnak:)

Naomi Campbell Cat Deluxe

Naomi Campbell Cat Deluxe
2017. június 4.

Nagyon édes a csomagolása!:) Az illata csajos, de határozottan nem geil, hanem kis üde, bájos, ami szerintem ritka kombináció a "celebparfümök" esetében. Én nem igazán vagyok oda az édes illatokért, így ha valaki hozzám hasonlóan szeretne egy csajos, de nem émelyítő parfümöt, akkor csak ajánlani tudom. Tavszi-nyári időszakra, leginkább nappali parfümnek vettem, és erre tökéletes. Naomi illatokból a Seductive Elixirt tudom még ajánlani, az viszont inkább őszi-téli, illetve éjszakai, nagyon szexi illat.

Cien Pure Tisztító Maszk

Cien Pure Tisztító Maszk
2017. április 27.

Csíp kicsit, ahogyan a Baleás is, de látszik az eredmény. Kisebbek a pórusaim, és pihe-puha a bőröm. Az illata viszonylag erős a Baleáshoz képest, de egyébként kellemes. Azért kap 4 csillagot, mert iszonyúan nehéz lemosni, miután megszáradt. A zuhany alatt folyattam rá folyamatosan a vizet, próbáltam feloldani körkörös mozdulatokkal, rengeteg időt töltöttem vele, de még így is maradt belőle az arcomon. A törülközőm lett végül az áldozat.:D Ja, és még annyi, hogy bár mindkettő 2x8 ml, ebből elhasználtam egy alkalommal az egész tasakot, a Baleásnál kb. a felét. Nem tudom, ez minek tudható be, talán az eloszlatása volt más, a Baleásnál hamarabb éreztem úgy, hogy most már elég van az arcomon.

Nivea Powder Touch Golyós Deo

Nivea Powder Touch Golyós Deo
2017. április 20.

Ez a kedvenc dezodorom, mind a golyós kiszerelés, mind a nem túl tolakodó, de kellemes illata miatt. Reggel kellemesen friss illatú leszek tőle, be fogok szerezni belőle egy sprayt is emiatt:) Ezt használva még soha nem voltam izzadságszagú, munka után hazaérve, egész napos ingben és blézerben üldögélés, buszocskázás után sem:)

Essence Soo Glow! Cream To Powder Highlighter

Essence Soo Glow! Cream To Powder Highlighter
2017. április 20.

A fehér van meg, és a krémes állag ellenére iszonyúan sokáig elég, régóta használom! Ujjal is szépen el lehet oszlatni, ami nálam plusz, mert nem szeretek húszféle ecsettel pepecselni, az alapozómhoz is szivacsot használok. Az Essence-nek azóta sok highlightere jelent meg, próbáltam mást is, de én ezt kedvelem a legjobban.

Syoss Lighteners

Syoss Lighteners
2017. április 20.

Szuperül világosít, a piacon szerintem a legjobb, sima szőkítőpor+oxinál sokkal kíméletesebb. Fontos viszont hozzátenni, hogy a balzsamja nem ér semmit, nem hamvasít egyáltalán, hanem csibesárga marad, ezért egy festéket + egy jó hamvasító sampont mindenképp érdemes használni utána. Nekem első ízben a Garnier Olia vaníliaszőkéje vált be, később a drasztikusabb szín érdekében vetettem be a Palette Sarki ezüstszőkéjét, ezekkel egész jól kombinálható!:)
Ja, és furán hangzik, de a hajhosszal kezdjétek és a hajtövet hagyjátok a végére, mivel azt a fejbőr hője miatt tényleg platinára szívja elég hamar egy kb. egy cm-es sávban:))

Palette Intensive Color Creme Hajfesték

Palette Intensive Color Creme Hajfesték
2017. április 20.

Ezzel a hajfestékkel sikerült szőkéből újra rézvörösre festeni a hajam úgy, hogy nem fakul vissza borzalmasan. Nem a legkíméletesebb, de korántsem a legroncsolóbb hajfesték a drogériákban. Rendszeresen nem használnám, de aki világos hajból szeretne újra sötétebb színt, annak kb. két használat erejéig érdemes megvennie.

Garnier Olia Tartós Hajfesték

Garnier Olia Tartós Hajfesték
2017. április 20.

Hosszú pirosas-vörös pályafutásom során ennek a használatakor volt a legteltebb színű és legpuhább a hajam, valamint a folyamatos festés ellenére a leghosszabb is! Csodát nem művel, de lényegesen kevesebbet árt, mint bármely más hajfesték, amit próbáltam.