freja94

Regisztráció dátuma: 2017. április 20.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. április 20.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

L'Oreal Paris Sublime Soft Micellás Víz

L'Oreal Paris Sublime Soft Micellás Víz
2017. április 20.

Ez az első micellás vizem, anya egy L'oreal krém mellé kapta csomagban. Ő nem sminkel, így nálam landolt.:) Gyengéden eltávolítja a sminket és a szennyeződéseket, szuperül nyugtatja a bőröm és egyáltalán nem irritál, plusz összességében sokkal szebb az arcom mint bármely más arclemosó vagy micellás víz után. Jelenleg a Garniert próbálom, de azt hiszem ez marad a kedvencem - sajnos ebből ugyanazért a pénzért feleannyit kapok, de itt úgy érzem, tényleg okkal.:)

Cien Professional Keratin Repair Balzsam

Cien Professional Keratin Repair Balzsam
2017. április 20.

Hajmosás után könnyebben kezelhető a hajam, a sérült részeket is meglepő módon rendbe teszi, valószínűleg a többféle szilikon miatt. Viszonylag olcsó + elolvastam vásárlás előtt az összetevőket, így nem panaszkodom erre, mert ettől legalább puha marad a hajam egészen sokáig és nem lesznek látványosan fehér töredezett hajvégeim, mint a legtöbb szilikonos cuccnál. A legnagyobb negatívum számomra ennél és minden egyéb hasonló terméknél a hamis reklám: bár a nevében előkelő helyen szerepel, a keratin az összetevőlista végén kullog csak! Ilyen szempontból a Schauma keratinos cuccait ajánlom, ott viszonylag normális mennyiség van benne, ha már ezzel hirdetik.

Cien Professional Keratin Repair Hajpakolás

Cien Professional Keratin Repair Hajpakolás

Blend-a-Med 3D White Luxe Glamorous White Fogkrém

Blend-a-Med 3D White Luxe Glamorous White Fogkrém
2017. április 20.

Kaptam egy Blend-a-Med 3D White Luxe Glamour fogkrémmintát, ami szuper volt, de véletlenül ezt vettem meg annak a nagy kiszerelése helyett...:D Nem tudom az mennyivel tud többet, amiért itt a KM értékelése magasabb, mivel azt én csak egyszer használtam. Egyébként nap végéig sikamlósak maradnak a fogaim, és úgy vettem észre, hogy szépen szedegeti a sárgás elszíneződéseket is. Az íze kellemes, sokáig friss szájízem van. Összességében pozitív, de a hosszútávú hatásáról csak később tudok beszámolni.:)

Kate Moss Velvet Hour EDP

Kate Moss Velvet Hour EDP
2017. április 20.

Oh, imádtam ezt az illatot! Számtalan parfümöt próbáltam, de ez maradt máig a kedvencem, kishíján sírvafakadtam, amikor újra akartam vásárolni és rájöttem, hogy sehol nem kapható. Iszonyúan tartós volt, maga az illat pedig tökéletesen szexi, ha ezzel fújtam magam, elárasztott valami instant vadmacskás önbizalom:)

Beyoncé Midnight Heat EDP

Beyoncé Midnight Heat EDP
2017. április 20.

Kevés is elég és viszonylag tartós az illata, a "maradványillat" is kellemes - hajnalig tartó buli után is jó illatom volt :) Azért lett nagy kedvencem, mert eddig csak akkor dícsérték meg pasik az illatom, ha ezzel fújtam be magam, hiába vannak márkásabb parfümjeim. Jól mondja a neve, igazi éjszakai parfüm!

For Your Beauty Make-Up Szivacs

For Your Beauty Make-Up Szivacs
2017. április 20.

Nekem hasonló szivacsom van, de az laposabb ennél, viszont anyagra és formára megegyezik. Tesztelni szerettem volna az ilyen jellegű sminkszivacsokat anélkül, hogy ráment volna a gatyám. Nedvesen a legjobb, nem szívja be az alapozót, mint sok másik, nem foszlik könnyen, ráadásul pepecselés nélkül szépen oszlatja el az alapozót. Mindenkinek ajánlom, aki használ alapozót, és még nem próbált ilyen jellegű szivacsot. Mióta nem kézzel oszlatom el az alapozóm, hanem ezzel, nem áll össze olyan könnyedén, nem egyenetlen, egyszerűen az egész sminkem összképén dob.

Schauma Hajsampon Keratin Strong

Schauma Hajsampon Keratin Strong
2017. április 20.

Szőkítve volt a hajam egy (mint az kiderült) nem hozzáértő fodrász által, ennek egy éve iszom a levét. Ez a sampon az, amit merek használni, mert gyengéden tisztít, nem lesz tőle csikorgós a hajam, így nem törik mosás közben. Csodát nem kell tőle várni (a balzsamja viszont szuperpuhává varázsolja a hajam!), de ha bárki hozzám hasonló cipőben jár, annak csak ajánlani tudom. Olcsóbb kategória, mint a sérült hajra javasolt márkásabb termékek, és szerintem samponnál pont felesleges túlköltekezni.

Schauma Keratin Strong Balzsam

Schauma Keratin Strong Balzsam
2017. április 20.

Szőkítve volt a hajam egy (mint az kiderült) nem hozzáértő fodrász által, ennek egy éve iszom a levét. A samponnal együtt valami zseniális, és olcsóbb kategória, mint a nagyobb márkák sérült hajra való kencéi. Az INCI elején nem szilikonok, hanem hidrolizált keratin és panthenol van, így tudom, hogy hosszútávon nem áldozom fel a hajam minőségét a rövidtávú puhaság miatt.

Médea Sampon Csalánkivonattal

Médea Sampon Csalánkivonattal
2017. április 20.

Olcsó húsnak híg a leve ebben az esetben is (a kénes Médeát is próbáltam). Olcsó és hatóanyagban gazdag gyógynövényes sampon nem igazán van, ebben is elenyésző az a csalánkivonat... Csikorgósra mossa a hajat, ez igaz, a tisztító hatását nem is vitatom, az INCI-jén látszik is, hogy miért, sajnos nem túl szép. Csak clarifying, azaz tisztító samponként ajánlom, időközönként érdemes lemosni a különböző termékmaradványokat, hajformázók, hajbalzsamok nyomait, erre meg is felel. Rendszeres használatra semmiképp nem javaslom, csak ront a helyzeten, szörnyen szárít.