freja94

Regisztráció dátuma: 2017. április 20.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. április 20.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Médea Sampon Kéntartalmú Kivonatokkal

Médea Sampon Kéntartalmú Kivonatokkal
2017. április 20.

Olcsó húsnak híg a leve ebben az esetben. Csikorgósra mossa a hajat, ez igaz, a tisztító hatását nem is vitatom, ugyanakkor pont emiatt zsírosodott még inkább a hajam...:/ Az INCI-jén látszik is, hogy miért, sajnos nem túl szép. Csak clarifying, azaz tisztító samponként ajánlom, időközönként érdemes lemosni a különböző termékmaradványokat, hajformázók, hajbalzsamok nyomait, erre meg is felel. Rendszeres használatra semmiképp nem javaslom, csak ront a helyzeten.

Essence Stay All Day Translucent Fixing Púder

Essence Stay All Day Translucent Fixing Púder
2017. április 20.

A világos bőrömre tökéletes. Nem "húzza össze" az alapozót, de a helyén tartja, és annak ellenére, hogy nincs színe, egyenletesebbnek tűnik tőle a bőröm. A kedvencem, hogy finom szemcséjű és nem préselt. Sokkal könnyebben el lehet így oszlatni anélkül, hogy túl sok jutna valahová.:)

Catrice All Matt Plus Mattító Púder

Catrice All Matt Plus Mattító Púder
2017. április 20.

Világos a bőröm, már-már porcelánszerű, de ebből a legvilágosabb színnek is túl rózsás árnyalata van sajnos. Kár, mert a plusz fedés, amit nyújt, nekem pontosan megfelel.Viszonylag sokáig marad matt a bőröm, viszont nem érdemes megszaladni vele, mert eddig minden alapozómat szörnyen "összefogta". Ez finomabb őrlésű, nem préselt púdereknél nem volt probléma. Amennyiben színben talál valaki jót és csínján bánik vele, szerintem az áráért jó kis teljesítményt nyújt a mattítás és fedés terén.

Dry Szárazsampon

Dry Szárazsampon
2017. április 20.

Ha még aznap indulok valahová, hogy használom, borzalmasan fakó és élettelen lesz tőle a rézvörös hajam. Viszont ha este használom, szinte minden zsírt magába szív, alvás közben ki is pereg a nagyrésze, reggel egyszeri fésülködés után már kezelhető a hajam. Egyszeri használatra ajánlom a hajmosás eltolása érdekében, kétszer használva szörnyű viszketést okoz. A hintőporos megoldással sokszor jobban jártam, hamarabb felszívódott, könnyebben kifésülhető, nem viszket két használat esetén sem, nem lesz ennyire fakó a hajszínem tőle. Ha valakinek néha-néha szüksége van rá, és nem akar sok pénzt kiadni érte, akkor ettől függetlenül még a "belefér" kategória, különösen szőkéknek.

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2017. április 20.

Egyelőre nem okoz problémát a szilikonossága, segít lehozni a sminket, puha lesz utána a bőröm. Ezt inkább úgy ajánlanám, ha használtok utána egy tisztító arclemosót is, vagy pedig reggelre - fura, de szépen lehozza az este termelődő zsírt, éjszakai krém maradványait, és jó kis alapot biztosít az alapozónak, szebben eloszlik. Legközelebb a rózsaszín társát próbálom ki, mert maga a micellás víz része ennek is szuper, de kicsit tartok a szilikontól. Ha hosszabb ideje használom már, majd update-elek, hogy okozott-e problémát.

Balea Holt-Tengeri Maszk (régi)

Balea Holt-Tengeri Maszk (régi)
2017. április 20.

Csíp a használat közben, viszont az eredménye tisztább és szűkebb pórusok. Nem tudom mit érezzek ezzel kapcsolatban, néha amikor úgy érzem, hogy szükséges van némi plusz póruskezelésre, akkor ezt veszem meg. Babaarcom van utána és ezért ritkán, de bevállalom.

Balea Regeneráló Maszk Mézes-Tejes

Balea Regeneráló Maszk Mézes-Tejes
2017. április 20.

Szuperül hidratál, feszesebbnek és teltebbnek érzem utána a bőröm. Egy db két tasakból áll, és mindkét tasak elegendő két-két használatra. Olcsó is, tehát nekem ez mindig újravevős. A kaolinos maszkjukat próbáltam még, az meg szuperül tisztítja a pórusaim.

Mizon Snail Recovery Gel Cream

Mizon Snail Recovery Gel Cream
2017. április 20.

Szemezek egy ideje a koreai termékekkel és mindenképp egy olyannal akartam kezdeni, ami nem jelent túl nagy változást az eddigi rutinomban, illetve pénztárcabarát. Kellemesen hűsít, korrektül hidratál, és mivel kijött a homlokomon egy óriáspati, arról is tudok nyilatkozni, hogy pár használat után elég szépen kezd visszahúzódni a duzzanat. Ami hagy némi kívánnivalót maga után az az, hogy ragacsos érzetet hagy maga után, így miután nagyrészt beszívódott, micellás vízzel szabadulok meg a kellemetlen utóérzettől.Kb. Egy borsónyit szoktam nyomni belőle, ez bőven elég, talán még kevesebbel is meg kellene próbálnom, hátha úgy nem marad ragacsos. Csodát ne várjatok, csak ettől nem kaptok szebb bőrképet, de én adok neki egy esélyt hosszútávra (főleg mivel szerintem sokáig ki fog tartani) és majd jövök update-elni