fringilla

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Lady Dep-X Szőrtelenítő Krém

Lady Dep-X Szőrtelenítő Krém
2016. augusztus 22.

A pasimnak szőrös a háta, még sosem mertük leszedni, de a strandszezonra kipróbáltuk ezt a krémet. Nagyon bevált, tényleg leszedte az utolsó szőrszálat is, pedig képzelhetitek, hogy erősebb bundát kellett eltávolítani, mint ami egy női lábon előfordul. :) Nem volt kellemetlen a szaghatás, más szőrtelenítő krémeknek ennél sokkal durvább illatuk van. A spatula gyenge, de egy használaton kívüli vásárlói kártyával ezt a problémát is orvosoltuk. Ár-érték arányban messze lekörözi versenytársait, csak ajánlani tudom. Irritációt nem okozott.

Avon Anew Nutri-Advance Könnyű Állagú Tápláló Krém

Avon Anew Nutri-Advance Könnyű Állagú Tápláló Krém
2014. november 5.

Végre találtam egy olyan hidratálót, amely valóban táplál, anélkül, hogy bevonatot képezne a bőrömön, vagy irritálná azt. A gazdagon hidratáló verziót csak mintában próbáltam ki, de ez könnyebb, jobban beszívódott, jól teljesít. Szép a csomagolása is, de ez az Anew márka majd' minden termékére elmondható. Illata enyhe, nem tolakodó, kellemes "krém-illat". Ajánlani tudom másnak is, aki érzékeny bőrű. Hipoallergén, nem tömíti el a pórusokat.

Neogranormon Baba Védőkrém

Neogranormon Baba Védőkrém
2014. szeptember 30.

Végső elkeseredésemben (nagyon érzékeny, kipirosodó, vízhiányos, ugyanakkor gyulladásra hajlamos arcbőröm van) arckrémnek próbáltam ki, kozmetikus tanácsára. Tényleg jó, nem is gondoltam volna. Szépen csökkenti a gyulladásokat is. Azért még tesztelem...

Avon Anew Clinical Hydra Recovery Hidratáló Éjszakai Arcmaszk

Avon Anew Clinical Hydra Recovery Hidratáló Éjszakai Arcmaszk
2014. szeptember 30.

Kicsit félve vágtam bele a termék kipróbálásába, mert a gél állagtól sokszor ragacsosnak érzem a bőröm. Féltem attól is, hogy ez most akkor maszk vagy éjszakai krém, de én inkább utóbbinak nevezném el. A ragacsos érzés itt is megvan, de csak rövid ideig, reggelre szépen beszívódik a krém és kisimul a bőröm tőle. Nem irritál, ami fontos, mert nagyon érzékeny és vízhiányos a bőröm, mindentől kipirosodik. A shea-vaj golyócskák viccesen néznek ki a zselében, de gyorsan bele lehet simítani a bőrbe őket. Még tesztelem...
.... 1 hónap megfigyelést követően:
Nem jött be, a filmrétegtől a pórusaim eltömődtek, begyulladtak, pattanások jöttek ki rajtam (!), elajándékoztam, hátha másnak beválik.

Avon Anew Clinical E-Defence Bőrvédő, Regeneráló Éjszakai Krém

Avon Anew Clinical E-Defence Bőrvédő, Regeneráló Éjszakai Krém
2014. augusztus 16.

Nagyon szerette a bőröm, hamar elfogyott a 30 ml. Nem irritált, nem ragadt, jó termék.

Avon Planet Spa Luxus Regeneráló Hidratáló Arcra Fekete Kaviárral

Avon Planet Spa Luxus Regeneráló Hidratáló Arcra Fekete Kaviárral
2014. április 3.

akciósan vettem, kipróbálásra, de hamar el is ajándékoztam, nekem nem annyira vált be, de legalább nem lettem tőle kiütéses, ez is valami az én érzékeny bőröm esetében. Furcsa gyöngyházszínű a krém, nekem kicsit ragacsos utóérzésem volt. A csomagolása szép, a szemkörnyékápolóval még kísérletezem.

Avon Planet Spa Egyptian Secrets Kéz- és Lábkrém

Avon Planet Spa Egyptian Secrets Kéz- és Lábkrém
2014. április 3.

Én is kipróbáltam, nekem nem jött be annyira az illata, a csomagolása (a már említett zárófólia hiánya miatt) és a ragacsos utóérzés sem. Utóbbi miatt csak este, lefekvés előtt kenem be a kezem-lábam vele. Hatását illetően nincs probléma, de különösebben nem is tett csodát.

Avon Planet Spa Kínai Ginszeng Revitalizáló Testápoló Szuflé

Avon Planet Spa Kínai Ginszeng Revitalizáló Testápoló Szuflé
2013. december 31.

Ugyanolyan vacak, mint a másik Planet Spa szuflé, a csokis (Afrikai Indulgence)... Ugyanúgy megvan fürdés után a fehér bevonat a bőrön és az illata sem tetszik.

Avon Planet Spa Indulgence Afrikai Shea Vaj és Csokoládé Trüffel Selymes Testápoló Krém

2013. június 12.

Az eddigi tapasztalataim a Planet Spa termékcsaláddal nagyon jók voltak. Ez az egy termék azonban valóban szörnyű! A kevesebb több, szokták mondani...
Elmentem egy kis fürdőzésre és az előző este magamra kent cucctól úgy néztem ki - nyilvános helyen! - mint akit bemeszeltek... Nagyon égő volt, én azt hittem először, hogy a vizet klórozták nagyon, de aztán otthoni zuhanyzásnál is előjöttek a "tünetek", alig tudtam ledörzsölni magamról törölközővel. Az is stimmel, hogy befogja a ruhákat és viszonylag lassan szívódik be. Az állaga is furcsa, mintha egy süteménybe szánt vajas krém volna. Az illata miatt kap 2*-ot, azzal nem votl bajom.

Avon Planet Spa Mediterrán Olívaolaj és Narancsvirág Testápoló

Avon Planet Spa Mediterrán Olívaolaj és Narancsvirág Testápoló
2013. február 13.

Már lassan a teljes Planet spa testápoló családot végigpróbáltam, ebben a termékben sem csalódtam. Kellemes illatú, testvaj állagú, zuhanyzás-fürdés után nekem gyorsan beszívódik, különösen télen tesz jót a száraz bőrnek. Akkor szoktam venni, ha akciós, úgy megéri az árát.