Fruzsi

Regisztráció dátuma: 2011. október 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. október 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Rexona Women Invisible Pure izzadásgátló stift

Rexona Women Invisible Pure izzadásgátló stift
2019. április 14.

Az izzadásgátló hatása teljesen oké, bár nekem mindegyik működik, nem vagyok túl izzadós. A ruháim védelmében választottam ezt, de arra teljesen alkalmatlan. Pontosabban a fehér fölsőket nem sárgította be, ami jó, de minden nem hófehér ruhán nyomot hagy elég durván. Emiatt csalódás a termék, de elhasználtam, mert izzadásgátlónak teljesen rendben van.

Bioderma Photoderm Mineral SPF50+ Spray

Bioderma Photoderm Mineral SPF50+ Spray
2019. április 14.

Hú a mindenit, ez aztán nem semmi fényvédő. Fizikai is, illatanyag és alkohol sincs benne. Állításuk szerint nem is komedogén. Hát kipróbáltam arcra: brutális! Egyrészt hullafehérre vakolja az egyébként világos bőrömet és úgy néz ki, mintha jó vastagon bekentem volna zsírral. Ez ilyen formában testre sem alkalmazható, nem hogy arcra. Ha egy fél órát várok, és utána rásminkelek, akkor egyébként a púder már teljesen elveszi a csillogását, szépen terül rajta az alapozó is, szóval én így használom. A koreai fényvédőim formulái milliószor jobbak, ellenben ezt bármikor megvehetem a patikában, nem kell rá várnom. Nos, el fogom használni, mert rásminkelve tök oké, de azért újra biztos nem veszem -- testre sem.

The Ordinary 100% Plant-Derived Squalane

The Ordinary 100% Plant-Derived Squalane
2019. április 14.

Nagyon nem az én bőrtípusomnak való, az biztos (enyhe zsírosodás és enyhe vízhiány, tág pórusok, gyors mitesszerképződés). Nappalra esélytelen egyetlen csepp is, próbáltam önmagában is, gél krémmel keverve is éjszakára, de rettenetes. Megül az arcbőrömön, semmi nem szívódik be belőle, alig vártam, hogy a párnahuzat beszívja, és végre el tudjak aludni. Reggel ugyanolyan volt a bőröm, mint előtte, szóval semmi extra hatása nincs.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2019. április 14.

Nekem nem jött be. Nem tetszik az állaga, nagyon tömény. Ennek ellenére gyorsan beszívódik, de mégsem jó érzés a bőrömnek. A hidratáló hatását sem érzem. De nem is rontott a bőröm állapotán, ez viszont kevés arcápolóról mondható el.

Lovely Szemhéjtus

Lovely Szemhéjtus
2018. december 18.

A nagy hype miatt próbáltam ki és lenne egy kérdésem: mi ez a s**r? A festék állaga rettenetes, a színe is, a tégely, vagy mi, amiben van a lehúzójával együtt, ami nem szedi le a festéket az ecsetről... Talán az ecset önmagában az egyetlen használtható dolog. Szerintem a rengeteg igénytelen tusvonal az utcákon pl. ez a termék miatt lehet. Próbáljatok ki egy normális tust, ég és föld kesz a különbség. A 15 éve 100forintosba vett folyékony tusom is jobb volt ennél. Ja, és viszket a szemem tőle, de ez gondolom egyéni érzékenység, nem emiatt húzom le.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2018. november 5.

A legvilágosabb színt vettem meg, brutál világos, de szem alá jó lesz. Az én karikáimat soha semmi nem tüntette el, de azért igencsak jó a fedése. Nehéz viszont úgy eldolgozni, hogy ne látszódjon, hogy sminkelve vagyok. Idővel beleül a nemlétező ráncaimba is. Összességében nem tökéletes, de drogériás viszonylatban kiemelkedően jó a fedése.

Yves Rocher Tökéletesítő Alapozó Ecset

Yves Rocher Tökéletesítő Alapozó Ecset
2018. november 5.

Folyékony alapozó felvitelére tökéletes, a krémes alapozót kicsit elnyeli. Egyelőre a legjobb ecset, amit használtam alapozáshoz.

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém
2018. november 5.

Sosem próbáltam volna ki a márkát, csak az alapozóecsetüket akartam kipróbálni és kaptam egy kis mintát ebből a krémből. Rákerestem itt az összetevőkre, kipróbáltam és elsőre beleszerettem, meg is vettem a teljes kiszerelést 40% kuponnal. Teljes áron azért nem venném meg, de nagyon ritka az olyan krém, ami minimál inci-s, nem irritál, nem pattog ki tőle az arcom és még kellemes is viselni. A zsíros bőröm sem lesz diszkógömb tőle, bár nappal úgyis rákerül a fényvédő. Egy jó rutinba szerintem tökéletes hidratáló, főleg ha nem kifejezetten zsír- vagy vízhiányos a bőröd.

The Ordinary Serum Foundation

The Ordinary Serum Foundation
2018. október 16.

A legvilágossam semleges színt rendeltem meg, mert drogériákban sokszor a legvilágosabb szín is sötét. Na ez tényleg brutál világos! A fedése gyenge közepes, az állaga számomra túl szilikonos, a tág pórusokba nagyon csúnyán beleül primerrel is. Messziről nézve tökéletes arcot csinál, de közelről nézve nem az igazi. A tartóssága nem a legjobb púderezve se. Az árához képest viszont nem olyan rossz, ha nem egyenetlen a bőrfelszíned, akkor tökéletes lehet.

Miss Sporty My Beauty Friend Forever Ajakrúzs

Miss Sporty My Beauty Friend Forever Ajakrúzs
2018. szeptember 5.

A 400-as My matte plum árnyalat van meg. A márkát nem szeretem, gagyinak találom, de ez a szín egy álom szamomra. Ruzsecsetet használni kell a felvitelehez, nem szárad mattra, és picit kenodik, ha hozzaerek. Tartós, de nyilvan egy szendvicset nem lehet megenni benne ugy, hogy utana ne igenyeljen ujrakenest. Az arat is beleszámítva nekem megeri az 5 csillagot.