fruzsi94

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 2.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 2.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Garnier Ambre Solaire Önbarnító

Garnier Ambre Solaire Önbarnító
2015. május 14.

Megvettem, mert megtetszett. Ritka, hogy vélemények olvasása nélkül veszek egy terméket, de most megtettem... és nem bántam meg!
Felvittem este a jól leradírozott bőrömre, és másnapra nagyon jó színem lett.
Barnítókesztyűt mindenkinek csak javasolni tudok ehhez, mert a lábfejemen, ahol nem dolgoztam el rendesen, kicsit csíkos lettem.
A szagával nem vagyok annyira kibékülve, aki érzékeny a tipikus barnítókrém szagra, ne próbálja ezt ki!
Nem túl ragacsos, könnyen beszívódik, és nem kell belőle sok.

Nekem nagyon tetszik ez a termék, és összehasonlításképp, az Yves Rocher Ensoleillant arc és testbarnítóval jó 2-3 alkalom kellett, mire egy kis szín em lett. Ezzel egy éjszaka alatt elértem azt a hatást mint az Yves Rocher-val másfél hét alatt..

Nekem bevált :)

Sally Hansen Gel Manicure Starter Kit

Sally Hansen Gel Manicure Starter Kit
2015. március 16.

Sziasztok. Szerintetek működik a Led lampa mas marka gellakjaival is? Csak mert nincs tul sok szin egyenlore a sally hansen-es kollekcioban..
amugy nagyon jo a termek!!!

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Balzsam

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Balzsam
2014. október 18.

Nagyon szeretem!
Kb egy hónapja próbálgatom, tesztelgetem, és nincs olyan dolog amit ne szeretnék benne!
Két fázisú sminklemosóval lemosom a szemeimet, majd egy kis micellás vízzel átmegyek az egész arcomon, és utána következik ez a kis csoda, amivel hosszú-hosszú percekig masszírozgatom az arcom fürdés előtt.
Ha nagyon fáradt vagyok, ezzel mosom le az egész arcom, és arra is teljesen jó!
Nagyon finom illata van, nagyon jó az állaga, az ára, minden.. (de még mindig jobban szeretem a REN lemosóját, habár árban ez sokkal jobb..)

Elizabeth Arden Eight Hour Cream Skin Protectant Fragrance Free

Elizabeth Arden Eight Hour Cream Skin Protectant Fragrance Free
2014. július 9.

Nitulino már mindent elmondott előttem..
Csodálatos, mindenre jó. Már előre félek, mi lesz velem ha kifogy..:(

Signal White Now Gold Fogkrém

Signal White Now Gold Fogkrém
2014. június 16.

Harmadik vagy negyedik tubusnál tartok, és imádom! Sokkal fehérebbek a fogaim, szinte virítanak! Többen is megjegyezték a különbséget! Habár kicsit drága, de még ezzel együtt is 5+ !

Bioderma Photoderm Bronz Spray SPF15/UVA10

Bioderma Photoderm Bronz Spray SPF15/UVA10
2014. június 16.

Évek óta ezt a naptejet használom és idén újra veszem!
Arcra nem ajánlanám, ha valakinek pattanásos vagy kicsit érzékenyebb a bőre, mert én is meg a barátnőim is kipattogtunk tőle..
De mellkas, hát, stb. fantasztikus! Nagyon kellemes "nyaralós" illata van, és még sose égtem le, ha ezzel voltam bekenve! Fújós, ezzel is könnyítve az applikációt, sokáig elég....
Csak jót tudok róla mondani!
Még így is, hogy arcra nekünk nem vállt be 5*!!

Macadamia Natural Oil Deep Repair Masque

Macadamia Natural Oil Deep Repair Masque
2014. június 16.

Megvettem, és imádom! Nagyon drága volt, sírt a pénztárcám miután hazajött velem, de nem bántam meg!
Sok hajmaszkot, balzsamot, fújós kifésülőt, olajat próbáltam már, de EZ... annyira puha lett a hajam mint még soha!
Bátran ajánlom mindenkinek!

eos Smooth Sphere Lip Balm - Sweet Mint

eos Smooth Sphere Lip Balm - Sweet Mint

Megrendeltem, és imádom!
Anyukámnak, hugomnak és a legjobb barátnőmnek is adtam egyet-egyet, mind imádjuk!
A mentolos, az epres, mindegyik isteni és jól hidratál!
A cuki kinézet meg még +1* :)

Solanie Liposzómás Aktív Hidratáló Nappali Krém

Solanie Liposzómás Aktív Hidratáló Nappali Krém
2014. június 4.

Imádom, minden nap este használom, különböző olajokkal keverve.
Nappalra is próbáltam, nekem úgy annyira nem vált be, mert nem elég gyorsan szívódott be, de estére tökéletes. Könnyű, krémes, hidratáló csoda az arcomra :)

Solanie Hidratáló Arctonik

Solanie Hidratáló Arctonik
2014. június 4.

Sokáig, amíg a bőröm igényelte, használtam. A kozmetikusomtól vettem, nagyon jó kis termék, szuper áron!