fruzsicaaa

Regisztráció dátuma: 2012. május 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. május 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

The Body Shop Spa Of The World Etióp Zöld Kávés Krém

The Body Shop Spa Of The World Etióp Zöld Kávés Krém
2018. október 1.

Valóban isteni az illata és remek használni könnyű zselés állaga miatt. Pillanatok alatt felszívódik. DE sajnos nem hidratál eléggé. Vagyos a hatása kb nulla. Illatnak és reggeli gyors testápolónak szuper, de aki ennél többre vágyik, sajnos csalódni fog.

Tonymoly Panda's Dream Smudge Out Szempillaspirál

Tonymoly Panda's Dream Smudge Out Szempillaspirál
2018. március 13.

A megszokott TonyMoly minőség. Hasonló a Volume PangPanghoz. Szépen emel, dúsít, nem pereg, nem kenődik, nem keményedik meg a pillákon. Meleg vízzel lemosható. Nem irritálja a mindenre érzékeny szememet. Ebay-en a RubyRuby Store-ból biztonsággal rendelhető kb. 1700 Ft-ért. Megéri.
Az előző véleményre reflektálva: 3 hónapnál tovább amúgy sem érdemes használni egy spirált.
Szóval max. csillag. :)

L'Artisan Parfumeur La Chasse Aux Papillons Extreme

L'Artisan Parfumeur La Chasse Aux Papillons Extreme
2017. február 7.

Iszonyatos csalodas. En is a tortenet kapcsan figyeltem fel ra es csodat vartam. Helyette valami borzalmat kaptam. Szuros, eroszakos illat. Egy viragos ret nem ilyen! Es ha Lou lelke ilyen, hat... nagyon nem!
Tomeny tubarozsa, mintha viragporba hempergetnenek. Fejfajdito nyomaszto illat. :(

Charlotte Tilbury Light Wonder SPF15

Charlotte Tilbury Light Wonder SPF15
2016. február 4.

Nagyon konnyu, nagyon termeszetes, borfenyu, hidratalo, nagyon tartos. Szamomra tokeletes. Zsiros borre nem valo, a nagy hobakat nem takarja. Normal/szaraz boron viszont gyonyoru, egyseges borkepet ad, termeszetes ragyogassal.

Borotalco Original Deo Roll On

Borotalco Original Deo Roll On
2015. augusztus 6.

Ez nagyon durva. Tenyleg MINDENT hasznaltam mar, de ez... Nincs az a hoseg, stressz, gyomorideg vagy tuzo nap, ami kifogna rajta.
Az elmult hetekben a 36-38 fokokban is ezt hasznaltam, es reggeltol ejszakaig tartotta a frontot ugy, hogy dolt rolam a viz egesz nap. A honaljam meg ejfelkor is puderillatu volt. Soha tobbet nem veszek mast. 1000 ft igen, de 100ezret er. :)

FLP Aloe Lips with Jojoba

FLP Aloe Lips with Jojoba
2015. július 13.

Ki nem allhatom ezt a markat, az uzletpolitikajukat, de be kell latnom, hogy ennel jobb, hatekonyabb ajakapolo nincs a piacon. Tenyleg MINDENT kiprobaltam mar minden arkategoriaban, de ez az egyetlen, ami marad velem. Finom lagy allagu, kellemes illatu, csodaszer a repedezett ajkaimnak.

La Roche-Posay Cicaplast Levres

La Roche-Posay Cicaplast Levres
2015. július 13.

Melyseges csalodas. Semmire de semmire nem jo.
Allagra is a muanyag bevonatot kepezo wax-szeru szolozsirokra emlekeztet, a hatasa pedig egyenlo a nullaval. Egy Labello classic is hasznosabb nala. Kellemetlen fullaszto erzet viselni, raadasul arany aron van.

Jimjams Aktiváló Liposzómás Gél

Jimjams Aktiváló Liposzómás Gél
2015. július 1.

Nagyon jól hidratál. Semmi mást nem tesz, de erre kiváló. Sminkalapként is megállja a helyét. Gyorsan felszívódik, más krémekkel együtt is jól működik.

Jimjams Fekete Szappan

Jimjams Fekete Szappan
2015. július 1.

Zseniális. Szkeptikus voltam vele kapcsolatban. A világ összes arclemosóját kipróbáltam már, azt hittem, nem tud nekem újat mutatni. Aztán jött a sokk. 1-2 hét rendszeres használat után (reggel-este) megváltozott a bőröm állapota. Sokkal tisztábbak a pórusaim, pattanás alig-alig alakul ki, ha mégis, akkor szélsebesen el is múlik. A bőröm sima, nagyon tiszta a használata után, a tonikos vattán semmi piszok nincs már utána. Szükségtelenné vált a használata.
Már csak ezzel tisztítom az arcbőröm, és nem is tervezek másra váltani. Bartánőnek is ajánlottam már, ő is elégedett vele. Biztosan újraveszem.

Lanvin Éclat d'Arpège EDP

Lanvin Éclat d'Arpège EDP
2015. május 31.

Ragyogas. Ez az illat tenyleg ragyog. Finoman, visszafogottan, szorosan korberagyogja viselojet. Nem eles, nem hivalkodo, de olyan vonzo, hogy ha megillatolod, tobbe nem ereszt. Lagy, edeskes, buja viragcsokor, finoman simogato, olelo kompozicio. A viragos illatok kiralynoje.
A tartossaga hagy nemi kivannivalot maga utan, de emiatt keptelenseg lepontozni, annyira magaval ragado az illat. Az arat is figyelembe veve pedig 10*.