Fruzsiika

Regisztráció dátuma: 2013. március 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. március 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Sminkfixáló Spray

Avon Sminkfixáló Spray
2015. január 17.

Én arra használom hogy : felveszem az ecsetre a szemhéjfestékemet,ráfújok és fényesebb lesz..Én csak így próbáltam ki,és nagyon bevált :) Próbáljatok ki :)

Essence I ♥ Stage Szemhéjalapozó

Essence I ♥  Stage Szemhéjalapozó
2014. augusztus 30.

En nagyon szeretem,nekem bejott,olcso es jo.Szine sotet de ha jol eldolgozom akkor jo,szepen latszanak rajta a szinek,es lehet rajta maszatolni is :) szoval nekem 5* :)

Clean&Clear Miteszer Eltávolító 2in1 Arclemosó és Arcmaszk

Clean&Clear Miteszer Eltávolító 2in1 Arclemosó és Arcmaszk
2014. augusztus 30.

En nagyon szeretem,nem durvak a szemcsei inkabb kellemes :) en szeretem,de lehet hogy msanak nem jonne be :) De igazabol nekem se csodaszer de egynek tokeletes :)

BH Cosmetics 4 db-os Kétvégű Ecsetkészlet

BH Cosmetics 4 db-os Kétvégű Ecsetkészlet
2014. augusztus 30.

Huu én is vettem egy ilyen kis szettet :) Imádom,tényleg praktikus,de nekem hullott a szőre..de szerencsére már nem.Szóval én nagyon szeretem így jár neki az 5* :*

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor
2014. augusztus 30.

Nekem annyira nem tartós,de színe pont megfelel.Nagyon fehér vagyok,de ennek jó a színe :)

Avon Extra Lasting Extratartós Tégelyes Szemhéjfesték

Avon Extra Lasting Extratartós Tégelyes Szemhéjfesték
2014. augusztus 30.

Kék van meg,de nekem nem jött be..Nehezen lehet leszedni de szerintem nincs olyan színe mint amit elképzeltem.

Too Faced Chocolate Bar Eye Shadow Collection

Too Faced Chocolate Bar Eye Shadow Collection
2014. augusztus 29.

O drága szerelmem !! Nagynénimtől kaptam ballagásomra,az UD palettákon gondolkoztam,de nagyon jól tettem hogy ezt kértem.Az illatuk mesés,színek csodálatosak,bár nekem van egy-kettő ami lehetett volna még pigmentáltabb,de így is nagy a szerelem.Aki tudja szerintem próbálja ki,mert tényleg meseszép az egész paletta igényes és csajos ;) Csoki szeretőknek alapdarab :)

Akneroxid 50 Mg/G Gél

Akneroxid 50 Mg/G Gél
2014. augusztus 29.

Nagyon pattanásos volt a bőröm,az itteni vélemények miatt vettem meg mert nagyon elvoltam keseredve...Tavaly ősszel kezdtem el használni és nagyon szép lett a bőröm.Tudni kell róla hogyha az ember sokat használja akkor hámlani kezd tőle az ember,én is 2hétig hámlottam és fájt is az arcom.Mindent próbáltam rá hogy ne fájjon,de szerencsére elmúlt az a két hét,és új arcot kaptam cserébe.Nekem nagyon bejött,de nem hinném hogy megint lehámlasztanám az egész arcomat :)

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2013. október 27.

Fedése nagyon jó de nekem egy a bajom vele hogy nagyon hamar "eltűnik". Lehet hogy csak nekem van ilyen bajom.Meg nem tudom nekem a tégely nem olyan praktikus bár én ecsettel viszem fel így meg jó de amikor ujjal próbáltam meg hát egyrészt nem tartom higénikusnak más részt nem a legjobb megoldás.Amiért hamar lefolyik ezért csak 4*

Essence Be Loud! Ajak Stick

Essence Be Loud! Ajak Stick
2013. október 27.

Nekem is a barackos árnyalat van meg :) Teljesen elégedett vagyok vele :) Csomagolása nekem nagyon tetszik.Maga a "szájfény" nagyon jó natúr színe van suliba tökéletes.Tartóssága is megfelel :) 5*