fruzsina9893

Regisztráció dátuma: 2015. március 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Light Correcting Serum Primer

Catrice Light Correcting Serum Primer
2018. február 26.

Zsíros bőröm van és féltem, hogy még jobban fog tőle fényleni az arcom, de nem így lett. Szépen mutat rajta az alapozó, nincs vele gondom.

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza
2018. február 4.

Tökéletes színe van (010 - Light), tökéletes eredményt lehet elérni vele, de a mennyiség az botrányosan kevés. Csak az üres helyeket töltöm ki a szemöldökömben ezzel a termékkel és úgy is csak 2 hétig bírta. Az ember azt várná, hogy rendes mennyiség, hiszen már maga a ceruza is hosszabb mint az átlagos ceruzák. Csak ezért nem tökéletes, de pont emiatt többször meggondolom, hogy újravegyem-e.

Schwarzkopf Taft Shine-Mousse Hajhab

Schwarzkopf Taft Shine-Mousse Hajhab
2017. december 6.

Azt vettem észre hogyha nem használom az egész hajam összevissza áll és lehetetlen kifésülni.
Fényesebb szerintem nem lesz tőle a hajam, de sokkal könnyebb kezelni és egészségesebb kinézetű.
Negatívum, hogy néha sajnos túl sokat teszek belőle és ragacsos lesz a hajam, de lehet, hogy ezt csak én rontom el.

Dior 5-Colour Designer All-In-One Artistry Palette

Dior 5-Colour Designer All-In-One Artistry Palette
2017. december 6.

Régebben kaptam ajándékba és csak mostanában kezdtem el használni, de olyan szépen építhető festék, hogy azóta sem találtam jobbat.
Mivel ajándék volt az áráról nem tudok véleményt alkotni, de gondolom nem az én pénztárcámnak való.

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó
2017. december 6.

Nekem kicsit nehéz eldolgozni az állaga miatt, de tartós, jól mattít és erős fedésű.
A színe nekem is túl sötét ezért én is egy folyékony, világosabb színű alapozóval használom és úgy érem el vele a tökéletes színt és állagot.

L'Oreal Paris Micellás Víz Normál és Vegyes Bőrre

L'Oreal Paris Micellás Víz Normál és Vegyes Bőrre
2017. december 6.

Garnier micellás víz helyett vásároltam meg, és bár fele akkora kiszerelés nekem mégis ugyanannyira megérte. Hatékonyan tisztít, és nem irritálja a bőrömet. Szerintem az ára is megfizethető.

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2017. október 14.

Régóta vágytam erre a micellás vízre, aztán megkaptam, és nem is csalódtam. Jobb, mint a klasszikus micellás víz, mert jobban oldja a sminket az olajtartalma miatt, és ezért most ez a kedvenc.

Lovely Gold Highlighter

Lovely Gold Highlighter
2017. október 14.

Régóta van meg, és tönkrement a csomagolása, de én akkor is szeretem. Gyönyörű fénye van, nem túl erőteljes, és nagyon olcsó.

Women's Secret Beach Please Paradise Body Mist

Women's Secret Beach Please Paradise Body Mist
2017. október 14.

Megszagoltam mindhármat, de ez lett a kedvenc. Gyönyörű a csomagolása, enyhén csillámos ami még tetszik, és imádom az illatát. Az ára arányos az értékével és a mennyiségével meg pláne.

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó
2017. október 14.

Nekem sminklemosásra jobban bevált mint a garnier micellás víze. Szeretem hogy kétfázisú, így nagyon jól feloldja a szempillaspirált, ami nekem mindig egy bonyolult dolog volt eddig a többi sminklemosó terméknél.

Egy időre szüneltettem ezt a lemosót, és kipróbáltam a garnier kétfázisú micellását és hát lényegesen jobban szedi le, mint ez. Úgyhogy le kell vonnom tőle.