fruzskai

Regisztráció dátuma: 2017. január 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. január 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Ambre Solaire Fluid Arcra SPF50+

Garnier Ambre Solaire Fluid Arcra SPF50+
2022. június 28.

Zsírosabb bőr és érzékeny szem kombinációra kerestem valami minimum 50 faktoros fényvédőt, magas árkategóriában, mert hogy az milyen jó lesz nekem (nem volt), aztán meguntam, hogy dobálom ki a pénzt, a szemem könnyezik, a fejem meg ragyog, és hálistennek elsőre sikerült belenyúlnom a tökéletes drogériás termékbe. A bőrömre végre fel tudom vinni a szükséges 2 ujjnyi mennyiséget, úgy, hogy be is szívódik, nem csak lökdösöm a krémet oda-vissza, nem is discogömb tőle az arcom, a szemkörnyékemre végre tudok fényvédőt kenni fél óra könnyezés és szemfájdalom nélkül és még smineklni is simán lehet rá. Ráadásul a 35 fokos, végtelen UV-s török napsütésben nem égett le az arcom (minden másom viszont igen), úgy, hogy nem is feltétlenül megfelelő időközöntként kentem újra. Még nem fogyott el teljesen az első, de biztos,ami biztos, már a második tubust vettem.Csillagos hatos termék, imádom!

Maybelline 24Karat Nudes Palette

Maybelline 24Karat Nudes Palette
2022. március 19.

Kezdő palettának való leginkább, nem a legpigmentáltabb fajta. Felvitelkor kicsit pereg, de ez könnyen eltávolítható. Könnyen el lehet dolgozni, a színei szépek és tartósak, nem maszatolódnak a nap folyamán.
Maguk a színek szépek, nekem az arany szín a kedvencem, annyira különleges (és ez a legpigmentáltabb). Tény, hogy olcsóbban is be lehet szerezni pigmentáltabb és több színnel operáló palettát, de összességében jó kis termék.

Essence 24Ever Ink Liner

Essence 24Ever Ink Liner
2022. március 19.

Filces tusok közül ár-érték tekintetében az egyik legjobb, mégsem szeretem igazán, egyszerűen nem tudok vele eléggé vékony vonalat húzni, sem a pillák tövét rendesen elérni. Feltűnőbb sminkek készítéséhez jó alternatíva, de mióta rátaláltam az Artdeco filces végű tusára, még ritkábban fogom használni. A színe szép fekete, nem folyik, viszont lemosni kifejezetten nehéz, alapos olajos sminklemosás után még másnap is pandás a szemem tőle. Nem csodaszer, de nem rossz termék.

Essence Easy Brush Liner

Essence Easy Brush Liner
2022. március 19.

Sajnos nekem nagyon nem vált be. Szokásos fejjel lefelé tárolás mellett folyik, mint állat, konkrétan a falat is összefröcskölte, ahogy levettem róla a kupakot. A szememen a festék majdhogynem szürkének látszik és nem is a legtartósabb(a falon természetesen fekete és le sem jön). A kis ráncocskákban elfolyik, emaitt nem lehet vele tiszta vonalat húzni. Maga a kialakítása csillagos ötös lenne, szuperül irányítható, vékony-vastag vonal is jól húzható lenne vele, ha nem folyna meg.
Viszont, egy dologért örökre hálás leszek neki, mert az olcsósága miatt végre kipróbáltam az ecsetes végű kialakítást, és rájöttem, hogy nem én vagyok béna, csak az eszközeim nem voltak eddig megfelelőek a jó tusvonal meghúzásához :)
Összességében kipróbálni, mielőtt egy drágább (Clinique, Artdeco..) ecsetes végű tust venne az ember, szerintem jó megoldás, de mindennapi használatra semmiképp. (Illetve ha jól láttam, hamarosan meg is szűnik, 50% akcióban van a boltokban jelenleg, sárgával jelölve)

Artdeco High Precision Liquid Liner

Artdeco High Precision Liquid Liner
2022. március 16.

Végre rátaláltam a tökéletes tusra. Ha valaki egyszerűen nem tudja filces/tubusos tussal kihúzni a szemét, próbálja ki ezt. Hihetetlen, hogy mennyivel másabb az ecsetes véggel dolgozni, vékony és vastag vonalat is nagyon precízen lehet vele húzni, egészen a szempilla tövébe. A festék eszméletlenül fekete, nem folyik meg, kifejezetten tartós, de olajos simnklemosóval másnapi panda-effekt nélkül lemosható. Eléggé "hooded" szemem van, mégsem kenődik fel a szemhéjamra, ami más tusoknál a halálom. Szuper termék! (az itt feltüntetett árára 1-2 ezer forintot számoljatok rá, sajnos kicsit megdrágult)

Essence What The Fake! Extreme Plumping Lip Filler

Essence What The Fake! Extreme Plumping Lip Filler
2022. február 27.

A metolos kistesó nagy sikere után beszereztem a chilis nagytesót és szerencsére itt sem csalódtam. Észrevehetően másabb és kifejezettebb a csípős érzés, de még határozottan a kellemes/elviselhető és nem az ÚRISTEN ÉGET kategóriába tartozik. Tetszik, hogy enyhén színezett (megkülönbözetésnek sem utolsó szempont), jól kombinálható sötétebb tónusokkal is. A számon észrevehető a hatása, simít és picit pufibb is az ajkam. Imádom benne, hogy nem túl sűrű-ragacsos. Önmagában szájfényként is szeretem, rúzsok kiegészítőjeként is abszolút működik. Szuper termék!

Essence What The Fake! Plumping Lip Filler

Essence What The Fake! Plumping Lip Filler
2022. február 27.

Nagyon szeretem, különösen jó, hogy nem bántóan csíp, vagy éget a szájon, hanem csak kellemesen mentolos. A számat én kifejezetten teltebbnek látom tőle, és szájfénynek is nagyon szép. Ami nekem nagyon fontos, hogy nem csinálja az a fura összeragadós nyúlványt a felső és alsó ajkak között, ami pár túl sűrű szájfénynél a halálom. Nem a világ legtartósabb dolga, de én kifejezettem szeretem mikor újra kell kenni. Szuper termék!

Clinique Pop Liquid Matte Lip Colour + Primer

Clinique Pop Liquid Matte Lip Colour + Primer
2022. február 12.

Imádom! Olyan érzés, mintha nem is lenne a számon, mégis iszonyúan pigmentált. Nagyon könnyű felvinni, szuperek a színei (egyelőre a sweetheart és candied apple pop van meg), nem ül bele a ráncocskákba, nem szárít, szépen mattul. Szájfénnyel kombinálva is jól működik, nagyon szép fényes hatást lehet vele elérni. Nem az a rádszárad és lerobbanthatatlan típus, de pont ez az előnye, mert így nem szárít, szebben kopik, és könnyen javítható. Újravevős-minden színt betárazós alapdarabom lett.

MarilyNails Gelflow

MarilyNails Gelflow
2021. október 10.

Az őszi kollekció színeit próbáltam már tőlük (Lava stone, Mountain pine, Burgundy kiss) , és elégedettebb nem is lehetnék. Olcsóbb alternatíva, nagy kiszerelés, szuper színek, nagyon tartós, könnyű vele dolgozni (hobbi szinten, magamnak, bal kézzel is!), kis megfolyást sötét színek esetén is könnyű javítani. Biztos, hogy fogok még ilyen géllakkot vásárolni, engem nagyon meggyőzött.
Alapnak is az ő terméküket használom (Base flow) és valami zseniális állaga van, nem folyik meg sehova, és nagyon jó alapot ad a további rétegeknek (ezelőtt Moyra flexi base-t használtam, az is szuper, de sokkal nehezebb vele dolgozni).

Cairuo Gél Lakk

Cairuo Gél Lakk
2021. október 10.

Olyan 20 féle szín van már meg otthon, azt tapasztalom, hogy a legtöbb kifejezetten jól fed 2 rétegben, könnyű vele dolgozni és hozza is a 3-4 hét tartósságot. A fehér színnel vannak problémáim, 3 rétegben sem igazán vagyok elégedett a fedésével, illetve a sárga és bordó árnyalat sem a legjobb, ezeknél szükséges a 3. réteg, de úgy már jól fednek (érdekes, hogy más, olcsóbb kategóriájú géllakoknál is a fehér és piros/bordó színekkel van problémám).
Viszont 500 forintos árnál nem tartom ezt annyira nagy problémának, úgy, hogy a barna, kék, zöld, lila, rózsaszín, narancs árnyalatok, amiket próbáltam, mind szuperek.
Jár az 5* és tervezem, hogy veszek még lakkokat- ha lesz tapasztalat egyéb árnyalatokkal, updatelek :)