Fruzzzzzs

Regisztráció dátuma: 2017. január 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. január 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2017. augusztus 30.

A barna árnyalat van meg, de alig látszik belőle valami, órákig kell bűvészkedni a felvitelnél, hogy legyen eredménye. Egyébként a keféje nem lenne rossz, de a festék sajnos nem teszi a dolgát.

Avon Care Kakaóvajas Ajakbalzsam

Avon Care Kakaóvajas Ajakbalzsam
2017. április 25.

Nagyon jól hidratál, finom az illata, olcsó. Egy kicsit nehéz kinyomni a tubusból, de ezt a krémes formulát így a legegyszerűbb felvinni (stiftben nem működne, a tégely nem praktikus), úgyhogy ezt elnézem neki. Nagyon jó árban lehet hozzájutni, mindenkinek ajánlom! (:

Yves Rocher Tündöklő Bőr Nappali Arcápoló

Yves Rocher Tündöklő Bőr Nappali Arcápoló
2017. április 23.

2 hétig próbálgattam a mintát, aztán leakciózva megvettem a teljes kiszerelést, mert nagyon bevált. Általában este használom (az éjszakai krémje már túl sok lett volna nekem), hamar beszívódik, úgy érzem igazán táplálja az arcbőröm. Az illata nagyon finom és kellemes, egyáltalán nem tolakodó, felvitel után nem is érződik sokáig. Bár az elnevezést túlzásnak tartom, egy picikét mintha tényleg jobban ragyogna tőle az arcom. (:

Avon Naturals Mandula és Gyöngyvirág Kézkrém

Avon Naturals Mandula és Gyöngyvirág Kézkrém
2017. április 18.

A katalógus illatminta alapján beleszerettem, de sajnos a valóságban nem ugyanazt az illatot hozta ): Egyébként egy nagyon híg, könnyed állagú krém, hamar beszívódik, de csak rövid ideig tart a hidratáló hatása, néhány óra múlva ismét kenni kell. Nem rossz kis krém, viszonylag jól teljesít, de a Baleás kézkrémek például simán lekörözik.

Rimmel 60 Seconds Super Shine by Rita Ora

Rimmel 60 Seconds Super Shine by Rita Ora
2017. április 18.

A Peachella és a Rain rain go away árnyalat van meg. Előbbivel meggyűlt a bajom, mert annak ellenére, hogy nagyon híg mégsem terül szépen, ráadásul két rétegben sem fed túl jól, kicsit csíkos marad (bár tény, hogy lábkörmökön ez alig észrevehető). Utóbbival viszont nagyon meg vagyok elégedve, szuperül fed, pedig ez is egy világos bézses/szürkés árnyalat. A tartósságukkal nincs gond, mindkét árnyalat simán bírta egy hétig, és amikor elkezdtek lepattogni, akkor is csak a körömvégeknél, nagyon apró darabokban. Megéri az árát, csak jó árnyalatot kell kifogni, úgy tűnik minimális különbségek vannak a különböző színek minőségében.

Balea Urea Kézkrém

Balea Urea Kézkrém
2017. április 13.

Nagyon szuperül hidratál, kellemes az illata, gyorsan beszívódik, az ára pedig mesés. (: Egyszerre többféle kézkrémet is használok, de ebből betárazok, mert ár-érték arányban ez a legjobb az eddig próbáltak közül (Neutrogena, Oriflame, Avon, Garnier, stb.)

Balea Mint Loves Apples Ajakápoló

Balea Mint Loves Apples Ajakápoló
2017. április 11.

Finom mentolos tic tac illata van, az almát egyáltalán nem érezni rajta; az állaga és a hatása pedig a "klasszikus" natúr ajakápolókra hajaz. Ár-érték arányban abszolút rendben van.

Rimmel Oh My Gloss Szájfény

Rimmel Oh My Gloss Szájfény
2017. április 10.

Egy barackos és egy sötétrózsaszín árnyalat van meg belőle, bár igazából tökmindegy, mert mindkettő teljesen átlátszó :D Ragacsos, de melyik szájfény nem az? Az illata számomra kicsit kellemetlen, de nagyon tetszik, hogy egyáltalán nem szárítja az ajkaimat, sőt, igazán puhák lesznek tőle. Ha csak egy kis fényre vágyom, akkor ezt használom. (:

Avon Mark 3D Ajakrúzs A Teltebb Ajkakért

Avon Mark 3D Ajakrúzs A Teltebb Ajkakért
2017. április 7.

Nagyon krémes rúzs, úgyhogy én mindig rácuppantok egy zsepire is, hogy ne legyen túl vastag a felvitt réteg, és ezzel a kenődés is tökéletesen elkerülhető. 4-5 órát simán kibír még evéssel-ivással is, és én szerencsére nem tapasztaltam az egyenetlen kopást, amiről néhányan írtak (divine wine árnyalat). Plusz pont a finom illatért és a nagyon menő csomagolásért (engem leginkább azzal vettek meg :D)

Avon Sensual Dream Étcsokis-Kókuszos Krémtusfürdő

Avon Sensual Dream Étcsokis-Kókuszos Krémtusfürdő
2017. március 23.

Engem inkább a kókuszkockára emlékeztet az illata, mint étcsokira. A kupakja tényleg szörnyű, én inkább csak ráhajtom és úgy tárolom a polcon. Amúgy elég krémes és jól habzik, alkalomadtán szívesen tusolok ezzel, de mindennapi használat mellett hamar ráunnék. 400 forintért azonban megéri, érdekes az illata, egy kis színt visz a mindennapos fürdés rutinjába. (: