fungiiiii

Regisztráció dátuma: 2012. november 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. november 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Clarisonic Mia 2

Clarisonic Mia 2
2016. július 23.

Kb fél éve használom, az első két hét után eléggé kipattogzott az arcom, és elkezdett hámlani is, akkor reggel- este használtam, szerintem az sok volt. Most csak napi egyszer használom, puha lesz utána az arcom, és kellemes az a kis masszírozó hatás, amit ad, viszont úgy igazából olyan sok mindent nem csinál. Nem lett kevesebb mitesszerem vagy pattanásom sem. Nagyon meg lehet szokni, mert tényleg kellemes használni, de úgy érzem, hogy pénzkidobás volt, nem venném újra.

Aromax Csipkebogyó Olaj

Aromax Csipkebogyó Olaj
2016. július 1.

Egy héteig nagyon szerette az arcom, kisimult, egységesebb bőrkép. Aztán előjöttek a pattanások, ezért félretettem. Talán hetente egyszer fogom használni, mert nagyon tetszett az, amit az elején tett a bőrömmel, aztán jöttek a csúnyaságok. Azért nem akarom leírni ezt az olajat, valahogy kitapasztalom, hogy milyen gyakran használjam.

Neutrogena Visibly Clear Mitesszereltávolító Tonik

Neutrogena Visibly Clear Mitesszereltávolító Tonik
2016. július 1.

Bár mindig megpróbálkozom vele, nekem a szalicilsavas cuccoktól hatalmas pattanások keletkeznek az arcomon, nem értem, h miért. Sajnos most is ez történt. Viszont nem szárít, ami már valami, most gyantázás előtt, epilálás után fertőtlenítésre használom alkoholtartalma miatt, arra remek.

Szulfokoll Kátrányos Kénsampon

Szulfokoll Kátrányos Kénsampon
2016. július 1.

Kezdődő seborrhea van a hajtövemnél, amit nagyon jól kezel ez a sampon. Sok mindent kipróbáltam már, és valahogy mindig kiújul, mintha a bőröm hozzászokna a samponokhoz. Most viszont ez használ, nincs viszketés, meg korpa. Az illata idegesít, és persze szárít, viszont amire vettem arra tökéletes.

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter Matte

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter Matte
2016. július 1.

A clinique chubby stick-en felbuzdulva vettem meg az elegant nude árnyalatot. A szín nagyon szép, viszont nekem nem hidratál eléggé sajnos, a szín megül a kiszáradt részeken, valahogy szárít, bár nekem extrém száraz ajkaim vannak, amit a chubby stick renbe tudott tenni, ez sajnos nem.

Clinique Chubby Stick

Clinique Chubby Stick

Nagyon szeretem!
nagyon- nagyon száraz a szám, most már a vazelin sem akarta rendbehozni, semmilyen bio cucc, vagy olaj, semmi sem vált be. Többen javasolták, hogy használjak egy jó rúzst, egy ismerősöm pedig a chubby sticket javasolta. Szinte azonnal kisimítja a számat feltölti a kiszáradt részeket, a szín nem gyűlik össze a kis ráncocskákban. napi egyszer kenem fel, és semmi mást, a szám soha nem volt hidratáltabb!

Bepanthen Sensiderm Krém

Bepanthen Sensiderm Krém
2016. május 18.

A kezemen jelent meg egy hámló, vörös, viszkető, égő rész, amire akármit kentem nem akart elmúlni, csak viszketett és égett tovább.
A gyógyszertárban ezt ajánlották, és 2! használat után eltűnt, bármi is volt az.
Az ára kissé húzós, de megér egy próbát, nekem használt.

Himalaya Herbals Többcélú Családi Védőkrém

Himalaya Herbals Többcélú Családi Védőkrém
2016. május 18.

Sokkal jobban szeretem, mint a neogranormont, mert valahogy frissebb, nem olyan nehéz, és bár van hámlasztó hatása, nem hámlaszt le mindent olyan durván, és kellemes az illata. Nagyszerű hegekre, ha olyanom van az egész arcomat bekenem vele estére, és nagyon szép matt, kisimult, egyenletes bőrt eredményez.

Baviphat Epres Méregtelenítő Maszk

Baviphat Epres Méregtelenítő Maszk
2016. május 18.

Puha, matt, kisimult bőrt eredményez, a pattanásokat csillapítja, a csomagolása cuki.
Az illatát eleinte nagyon szerettem, aztán valahogy besokalltam tőle, ezért nem venném újra, viszont a hatása remek!

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre
2016. május 18.

A legjobb! Látszik, ahogy szívja ki a mitesszereket, csillapítja a pattanásokat, pihe- puha egyenletes bőrt okoz.