Fzks

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 11.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 11.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Yves Rocher Hab-és Tusfürdő Őszibarack-Csillagánizs

Yves Rocher Hab-és Tusfürdő Őszibarack-Csillagánizs
2019. szeptember 8.

Kellemes nyári/őszi illat, nem szárít.:)

Yves Rocher Plaisirs Nature Bourbon Vanília Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Bourbon Vanília Hab- és Tusfürdő
2019. szeptember 8.

Tartós az illata, az érzékeny bőrt sem irritálja, jól habzik, nem szárít és a barátom megőrül az illatáért.:)

Yves Rocher Regeneráló Hajbalzsam Nagyon Száraz Hajra

Yves Rocher Regeneráló Hajbalzsam Nagyon Száraz Hajra
2019. szeptember 8.

Szőkített, igénybevett derék alá érő extra dús hajam van. Kifejezetten jót tesz a hajamnak hosszú távon is, egyedül azt sajnálom, hogy nem lehet mondjuk egy literes kiszerelésben is venni.

eos Visibly Soft Lip Balm - Blackberry Nectar

eos Visibly Soft Lip Balm - Blackberry Nectar
2019. szeptember 8.

Legkedvencebb ajakápolóm. Nem ragad egyesekkel ellenben (khm Carmex), mesés az illata, finom, nagyon puha lesz tőle a szám, finom krémes nem ragacsos. Akciósan vettem a Dougles-ben, sokáig bejár, ez rakta rendbe a számat a fentebb említett termék után, mivel az sebesre csípte. Nem hiszem hogy váltanék, a második Eos-om eddig, de minden megvan benne ami kell.:)
Update: Azóta megtudtam, hogy az Eos állatokon tesztel, így sajnos nem veszem újra a termékeiket.

Yves Rocher Sebo Végétal Tisztító Arcradír (régi)

Yves Rocher Sebo Végétal Tisztító Arcradír (régi)
2019. szeptember 8.

Nem tudom szegény miért lett itt ennyire lepontozva. Én akciósan vettem, talán kétezer forint lehetett, csak úgy lekaptam a polcról. Nekem vegyes a bőrtípusom, a szemem alatt zsíros, az orrom és a homlokom száraz, az arcom normál, de az egész fejem érzékeny és hajlamos a kipirosodásra és az allergiára. A barátomnak miteszeres, zsírosodó és pattanásosodásra hajlamos bőre van. Na ezt a terméket mind a ketten használjuk, heti 1-2x kedvünk szerint. Nekem kellemes érzés, mintha lélegezne utána a bőröm, gyengéden maszírozom vele, és hideg vízzel lemosom, semmilyen kellemetlen érzést nem hagy a bőrömön, esetleg a száraz területeken utána hidratálok. A barátomnak viszont sokat segített, azóta nem jött ki egy nagy pattanása sem mióta ezt használja ( meg melé a Yves R kamillás arclemosóját naponta ), és a hegei is szépen megfakultak 3-4 használat után is. Szerintem viszonylag sokáig be fog járni, ha magamnak nem is, de neki mindenképpen újra fogom venni.:) Főleg zsíros bőrűeeknek ajánlom.
Update: Mostmár kezdem kapizsgálni a három csillagot más badírokkal összevetve. Kicsit erősek a szemcséi így érzékeny bőrűeknek nem ajánlom, de heges bőrre továbbra is jó.

Helia-D Classic Érzékeny Bőrre

Helia-D Classic Érzékeny Bőrre
2019. szeptember 8.

Árban jó kis termék, nem bántja a bőrömet hosszú távon sem, nem okoz pattanásokat vagy egyebet. A problémám az vele hogy nagyon vastag, sűrű és nehezen eldolgozható. Nedves bőrön, télen még csak-csak elhasználható, de melegebb időben semmiképpen sem. Az összetevői sem a legszebbek, például nem értem miért kell bele a parfüm.. Mindegy, amúgy elhasználom télen a szárazabb részekre, de nem térek vissza hozzá. Ettől függetlenül senkit sem szeretnék eltántorítani a Helia D-től. Péládul a micellás vizüket nagyon szeretem és árban is jobb mint pl egy Garnier, emellett ugyebár állatteszt mentes és hazai.:)

Yves Rocher Micellás Sminklemosó Olaj

Yves Rocher Micellás Sminklemosó Olaj
2019. augusztus 5.

Leszedi a sminket és a szennyeződést, ha véletlen szembe kerül se csíp, nagyon jó az illata és jó érzést hagy maga után a bőrön, csak ajánlani tudom.:)

Yves Rocher Brillance Shine Ragyogó Szépség Balzsam

Yves Rocher Brillance Shine Ragyogó Szépség Balzsam
2019. július 16.

Akciósan szereztem be ezt a balzsamot többi testvérével együtt, ő a második aki tesztelés alatt áll. Jól hat, nem nehezíti a hajamat, nem zsírosít, egyedül az illata miatt vonok le egy pontot, mert nekem az abszolút nem tetszik. Most járok a tubus felénél, ha tapasztaltam változást akkor updatelek.:)

Yves Rocher Selymes Tápláló Hajbalzsam

Yves Rocher Selymes Tápláló Hajbalzsam
2019. július 16.

Akciósan vettem 600 forintért, és ha már ott voltam a többi fajtáját is beszereztem kedvezményes áron. Vele kezdtem a tesztelést, meg voltam elégedve, táplálta a hajamat, puhává tette hosszú távon és az illata is finom volt. Derék alá érő nagyon dús hajamra kb egy hónapig elég volt, ami szerintem ilyen árért nem rossz, segített a kifésülésben és tette a dolgát, nekem újravevős.:)

Yves Rocher I love My Planet Ragyogást Adó Sampon

Yves Rocher I love My Planet Ragyogást Adó Sampon
2019. július 16.

Akciósan jutottam hozzá, kettőt kaptam azt hiszem 1200 forintért, nekem elég sokáig bejár egy flakon, nem korpásít, nem is szárít, viszont tisztít és lassabban zsírosodik tőle a hajam mint egyébként szokott. Az illata is kellemes, jó az állaga, habzik. Nem utolsó sorban a környezetbarát mivoltja miatt esett rá a választásom, szerintem megvárom, hogy megint akciós legyen és betárazok belőle, na nem mintha nem érné meg az eredeti árát is.:)