G

Regisztráció dátuma: 2011. december 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. december 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avène Nyugtató Szemkörnyékápoló

Avène Nyugtató Szemkörnyékápoló
2015. június 30.

Kötőhártyagyulladás miatt nagyon kipirosodott és irritálttá vált a szemem környéke. Olyan krémet kerestem, ami gyengéden ápolja az extra-érzékennyé vált bőrömet. Az itteni vélemények alapján erre a kencére esett a választásom és a gyógyszertárban is ezt ajánlották. Beváltotta a hozzá fűzött reményeim, mivel egyáltalán nem csípett, hatékonyan ápolt és még a pirosságot is csökkentette. Csak ajánlani tudom!

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2014. július 28.

Ez volt életem első CC-krémje, ezért nem is tudom, igazán, hogy milyen teljesítményt vártam tőle, de nagy meglepetésemre jobban fed, mint a Healthy Mix Serum, ám szerencsére még így is kényelmes és könnyű viseletet jelent a nyári hőségben is. A komolyabb bőrhibákra vagy piros foltokra elkél némi korrektor, de szép, egységes színt kölcsönöz az arcnak. A száraz részeket nem emeli ki, de én minden használat előtt felkentem egy kevés hidratáló krémet is.

Összességében nagyon meg vagyok elégedve ezzel a CC-krémmel, az egyetlen negatívuma számomra a csomagolásában rejlik, mivel a kupakot egyszerűen nem tudtam soha sem úgy rá szorítani, hogy ne folyt volna ki a kence. Ennek következtében majdnem minden használat során kiömlött a kupakba gyűlt krém, illetve néha annyira túlfolyt, hogy már a neszeszerben is összekent mindent. Lehet, hogy csak én fogtam ki egy defektes darabot, de emiatt nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni.

Remington Pearl Hajsütővas (Kúpvas) Ci95

Remington Pearl Hajsütővas (Kúpvas) Ci95
2013. december 29.

Ez valami fantasztikus! Szinten karacsonyra kaptam es nagyon tetszik. Sosem hasznaltam kupos hajsutovasat, de mar elsore annyira jol ment a hasznalata, hogy nagyon gondor lett a hajam (tul vekony tincseket vettem). Az eredmeny nagyon tartos, 4 napig olyan volt a hajam, mintha frissen gondoritettem volna. Most masodik alkalommal hasznaltam es vastagabb tincseket formaztam, igy tokeletes, nagy, glamour hullamaim lettek :). 170 fokon hasznalom es kb 6-7 masodpercig tartok rajta egy tincset, barmilyen hajformazo termek nelkul, szoval egyaltalan nem kell szetegetni a hajat a szep eredmenyert. A hullamok puhak, fenyesek es rugalmasak. Mindenkinek csak ajanlani tudom, aki egy igazan jo hajgondoritot szeretne beszerezni!

Miss Sporty Clubbing Colours Körömlakk

Miss Sporty Clubbing Colours Körömlakk
2013. október 31.

Beszereztem ebbol a lakkbol par szint es elegedett vagyok, mivel konnyu veluk kifesteni a kormoket (eleg bena vagyok), eleg gyorsan szaradnak, eleg ket reteg beloluk es tartosak is (4 nap kopas nelkul).

Balea Soft & Clear 2In1 Krémes Bőrradír

Balea Soft & Clear 2In1 Krémes Bőrradír
2013. október 31.

Felrenyultam a polcon, mikor ezt megvettem, mivel a tarsat, az olajmenets arclemoso gelt szerettem volna hazavinni, de mivel nagyon hasonlo a csomagolasuk es siettem is, veletlenul ez landolt a kosarban. Nem bantam meg, mivel a parjanal is jobban tetszik a hatasa. A kritikus pontokon ritkabban jon ki pattanas, igy mar elofordul, hogy tobb napig nem jelenik meg semmi az arcomon. Nekem szaraz a borom, de ez az arcradir nem szaritja jobban, pedig en inkabb lemosokent hasznalom, majdnem napi szinten. A sminket is siman leviszi.

Balea Young Soft & Clear Olajmentes Arclemosó Gél

Balea Young Soft & Clear Olajmentes Arclemosó Gél
2013. október 31.

Tetszett ez az arclemoso, mivel a szaraz borom sem szaritotta tul (sok pattanasos borre valo termekhez hasonloan) es kicsit segitett is a helyzeten. Szerencsere mar nem kuzdok sok pattanassal, azert meg elobukkan par, de ezzel az arclemosoval eleg hamar eltuntek.

Balea Sweet Wonderland Testápoló

Balea Sweet Wonderland Testápoló
2013. október 31.

A Balea fiataloknak szant termekei elegge csalodast okoztak az utobbi idoben. Ez a testapolo is a flakonban szuper illatu, de felkenve mar nem tetszik annyira. Emellett nagyon hig es alig hidratal. Szinte az egesz meg van meg pedig nyaron vettem. Bar olcso volt, szerintem azt a penzt sem erte meg.

Balea Professional After Sun Hajolaj

Balea Professional After Sun Hajolaj
2013. október 31.

Nagyon szuper ez a hajolaj. Az arganolajos verziohoz kepest nekem fenyevekkel jobban teljesitett. Valoban sok benne a szilikon, de a hatasa legalabb lathato e stapinthato. A szaraz hajam puha lesz tole, konnyen fesulheto es kicsi fenyt is ad. Nedves es szaraz hajon is szoktam hasznalni. Nekem mindig jol beissza a hajam es nem zsirosit.

Balea Young Naschkatze Tusfűrdő

Balea Young Naschkatze Tusfűrdő
2013. október 31.

A Love is a battlefield tarsahoz hasonloan ez is harmatgyenge tusfurdo. Nem habzik, sokat kell egy alkalommal hasznalni. Zuhany kozben nagyon kellemetlen az illata szamomra, pedig a flakonbol szagolva igencsak tetszett.

Balea Young Love Is A Battlefield Tusfürdő

Balea Young Love Is A Battlefield Tusfürdő
2013. október 31.

Sajnos valoban nagyon semmilyen ez a tusfurdo. Alig habzik, sokat kell kinyomni, az illata elsos zaglasra tetszett, aztan mar kevesbe, de nem is marad meg a boron egyaltalan. Szerencsere nem is szarit.