G

Regisztráció dátuma: 2011. december 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. december 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Young "Cukorfalat" Testápoló Krém

Balea Young "Cukorfalat" Testápoló Krém
2013. október 31.

Nekem nagyon hamar elfogyott ez a tetvaj. Szaraz a borom, ezert minden nap kenem, de ez a tobbi hasonlo surusegu kremhez kepest is nagyon hamar eltunt a tegelybol. Az illata inkabb a dobozban tetszett, mivel ott mennyei citromos turotorta illata van, de felkenve mar nem marad ennyire kellemes. A hidratalasra nem volt panaszom.

Alverde Coffein Sampon Zöldkávéval

Alverde Coffein Sampon Zöldkávéval
2013. október 31.

Vegyes erzeseim vannak ezzel a samponnal kapcsolatban. Mivel a parom is ezt hasznalja egy ideje, ugy dontottem, hogy adok en is neki egy eselyt. Ami pozitivum, hogy akar 7 napig is kibirja a hajam mosas nelkul, amugy kb. 5 naponta mosom, szoval a zsirosodast kordaban tartja. Ezen kivul semmi extra hatast nem tapasztaltam, de rosszat sem teszsz a hajamnak. Mivel jon a hideg ido, inkabb valtok valami hidratalobb samponra.

Rimmel Scandaleyes Retro Glam Szempillaspirál

Rimmel Scandaleyes Retro Glam Szempillaspirál
2013. október 31.

Akciosan vettem es igy megerte. Szepen hosszabitja a pillakat es dusit is kicsit. A kefeje eleg nagy, ezert a nehezebben hozzaferehto helyeken nem tul konnyu dolgozni vele, de nem is lehetetlen. Amit negativumkent tudnek elmondani rola, az az, hogy mar vagy 2 honapja megvan es meg mindig tul sok festeket vesz fel a kefeje es eleg zavaro mindig pepecselni a felesleggel. Osszessegeben egy jo spiral, de en tovabb kiserletezgetek mikor elfogy.

Balea Dusche & Ölperlen Queen Of The Night

Balea Dusche & Ölperlen Queen Of The Night
2013. október 31.

Fantasztikus az illata es szerencsere furdes utan nagyon jol megmarad a boron.

Balea Diamatentraum Dusche

Balea Diamatentraum Dusche
2013. október 31.

A Balea tusfurdok nagy reszet leginkabb illatt alapjan lehetne osztalyozni. Ez egy nagyon finom illatu (szamomra) tusfurdo, ami a parjaihoz hasonloan zuhany kozben nagyon kellemes, nem szarit, de az illata nem marad meg sajnos a furdes befejeztevel.

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2013. október 31.

Nagyon orulok, hogy ujra lehet kapni. Nekem szaraz a borom es az elozo verzio eleg jol mukodott vele, de ez mintha meg jobb lenne. Ala hidratalok es igy nem emeli ki a szaraz reszeket. Emellett eleg eros a fedese es par perc utan nagyon szepen idomul a boromhoz. Nagyon olcso a tudasahoz kepest!

Balea Cell Energy Bőrfeszesítő Testápoló

Balea Cell Energy Bőrfeszesítő Testápoló
2013. július 12.

Osztom az elottem szolo velemenyet. Nem tapasztalhato kulonosebb feszesites egy tubus elhasznalasa utan, viszont tokeletes nyari testapolo, mivel konnyen felszivodik, nincs zsiros erzes utana es az illata kellemes, de visszafogott. Osszessegeben tetszik es az osszetevok is baratsagosak.

Sundance Barnulást Elősegítő Gél Szoláriumhoz és Napozáshoz

Sundance Barnulást Elősegítő Gél Szoláriumhoz és Napozáshoz
2013. július 9.

Napozashoz hasznalom, nem szolizashoz, de a feher borom latvanyosan jobban barnul, mint nelkule. Mikor nem hasznalom, alig marad eszreveheto a napozas eredmenye, de ezzel a kremmel majdnem olyan barnasagot tudok elerni, mintha tenger kozeleben napoznek.

Libero Babafürdető

Libero Babafürdető
2012. december 24.

Az itteni velemenyek hatasara kiprobaltam arclemosokent. Sima arclemosokent jol mukodik, sminklemosokent sem rossz, de a szempillaspiralt nem hozza le. Ez nem lenne nagy gond, hiszen nem ez az alapfunkcioja, de nekem szaritja elegge az arcom, raadasul kicsit csipi is a szemet. Emiatt kisgyerekeknek nem tudom mennyire lehet jo, bar nincs gyermekem, de en nem furdetnem ezzel.

Gillette Venus ProSkin MoistureRich Razor

Gillette Venus ProSkin MoistureRich Razor
2012. december 24.

Az alapotlet jo, de a parnak olyan vastagok, hogy a pengek nem erintkeznek teljesen jol a borrel, es kell picit buveszkedni a tokeletesen sima hatasert.