G

Regisztráció dátuma: 2011. december 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. december 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Glatt+Glanz Intensiv Serum

Balea Glatt+Glanz Intensiv Serum
2012. szeptember 5.

Egy ideje halogatom ennek a termeknek a velemenyezeset, mert feltem, hogy a csoda csak 3 napig tart majd, de mostmar kb. tiz hajmosas ota hasznalom, ugyhogy johet az odak zengese. :) a Hajam hatkozepig ero, eredetileg sotetszoke, de vilagosabbra van festve, hetente kb. ketszer szaritom vagy simitom/gondoritem. Alapjabanveve nagyon szaraz, hullamos a hajam, es ha nem teszek ra semmit, akkor ugy nez ki, mint egy szenakazal, ezert eddig eleg sok kulonbozo termeket hasznaltam, hogy ne nezzen ki igenytelenul. Miota felfedeztem ezt a termeket nagyot fordult a vilag. Hajmosas utan 4-5 pumpalasnyit eloszlatok a tincseim hosszan, es az eredmeny konnyen kezelheto, fenyes hajkorona, ami nem tapad ossze, nem kelt zsiros hatast. Ha simitom a hajam, akkor szogenyenes lesz, es tartosabb az eredmeny, ha gondoritem, a loknik szepen definialtak, es mindig olyan szepen csillog a frizuram. Olyan mint a reklamokban. Mar volt is aki megjegyezte, hogy sosem latott ilyen jo allapotban levo, fenyes, szokere festett hajat. A hab a tortan, hogy a hajvegeim is sokkal kevesbe toredeznek. Az ararol mar emlitest sem teszek. Ennyire elegedett meg sosem voltam egy termekkel sem, nagyon orulok, hogy felfedeztem. Koszonom Kremmania!

Lancôme Color Design Négyes Szeméjpúder

Lancôme Color Design Négyes Szeméjpúder
2012. szeptember 5.

Tobb Lancome szemhejpuder-palettat kiprobaltam mar, de altalanossagban elmondhato roluk, hogy nem tul intenzivek a szinek, nehezen lehet oket ugy felvinni, hogy kiadjak azt az arnyalatot, ami a csomagolasban latszik. Tartossag szempontjabol sem a legerosebb, de ebbena tekintetben nem lehet ra olyan sok panasz. Osztoma tobbiek velemenyet, hogy olcsobb arfekvesu palettak is tudjak ugyanezt.

Balea Dusche&Creme Pitaya Tusfürdő

Balea Dusche&Creme Pitaya Tusfürdő
2012. szeptember 3.

Ezt a Balea tusfurdot is kiprobaltam, es tetszett. Nem szaritotta ki a borom, az illata kellemes, es valameddig erezni is zuhanyzas utan, szep a csomagolasa es jo arban van. Tobb tusfurdot is ki fogok ettol a markatol probalni, mert az eddigiek jobban bevalltak, mint a dragabb tarsaik.

Gerovital Hajhullás Elleni Sampon (régi)

Gerovital Hajhullás Elleni Sampon (régi)
2012. szeptember 3.

Anyukam velemenyet tudom megosztani, aki nagyon-nagyon elegedett vele. Mindig elegge hullott a haja, a furdoszoba folyamatosan tele volt a hajszalaival. Persze tobb termeket kiprobalt, volt amelyik hatott egy rovid ideig, de aztan minden visszallt az eredeti allapotba. Maskent van ezzel a samponnal. Teljesen nem szuntette meg a hajhullast, de a normalis mertekre csokkentette, es gyorsabban is no tole a haja. Nagyon orul anya ennek az eredmenynek, mar a masodik flakonnal hasznalja.
Mikor otthon voltam, kiprobaltam en is, es azt tudom elmondani, hogy nehezen habzik, de eleg jol tisztit, es puha marad utana a haj, nem kocolodik. At fogok en is allni ra, mert remelem nekem is gyorsabban fog noni a hajam.

Yves Rocher Micellar Cleansing Water for Face, Eyes and Lips

Yves Rocher Micellar Cleansing Water for Face, Eyes and Lips
2012. szeptember 3.

Osszessegeben eleg jo, nem bantja a borom, es eleg jol tisztit, de a Bioderma ket hasonlo termeke jobban bevalt, alaposabbak.

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír (régi)

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír (régi)
2012. szeptember 2.

Az itteni velemenyek alapjan vettem meg. Valoban radiroz, jol vegzi a dolgat, nem szarit es olcso.

Essence Mono Szemhéjpúder (régi)

Essence Mono Szemhéjpúder (régi)
2012. szeptember 2.

A Mystic Lemon nevu arnyalat van meg, highlighterkent hasznalom. Annak nagyon megfelel, es egesz tartos is. Kerestem mostanaban ezt a szint, de sehol sem talaltam. Lehet, hogy megszuntettek?

Garnier BB Krém SPF15

Garnier BB Krém SPF15
2012. szeptember 2.

Mikor megjelent, a facebook-os jatekon nyertem egy tubussal. Mivel a sotetebb szinut kaptam, tavasszal nem is hasznaltam, csak kiprobaltam. Nyaron, hogy barnultam bevetettem tobbszor, de nagyon vegyesek az erzeseim vele kapcsolatban. Konnyu eloszlatni, keves kell belole, van egy enyhe kis fedese, de nagyon fenyes lesz tole meg az en szaraz borom is, es erzem, ahogy fulladozik is alatta. Emellett megjelent par mitesszer is tole. Magamtol nem vennem meg, szerintem nem eri meg az arat.

Essence Eyebrow Designer Szemöldökceruza

Essence Eyebrow Designer Szemöldökceruza
2012. augusztus 31.

A szokeknek valo arnyalatban hasznalom es nagyon elegedett vagyok vele. Konnyu hasznalni, tartos, es az ara csak hab a tortan. Tobben is kerdeztek mar, hogy melyik kozmetikus csinalja a szemoldokom, es mindig csodalkoznak, mikor mondom, hogy egy kb 600 forintos szemoldokceruza a titok.

Aromax Mellápoló Olaj

Aromax Mellápoló Olaj
2012. augusztus 28.

Sajnos fogytam 2-3 kilot, pedig az eredeti sulyom is eleg kicsi volt. Ez meglatszott a kicsit a melleimen is, ezert kerestem itt egy mellapolot, amit tobben ajanlanak. Igy vettem meg ezt az olajat es nagyon elegedett vagyok vele. Jol apol, puha a dekoltazs bore es sokkal feszesebb, amire most nagy szuksegem volt. Emellett az illata nagyon kellemes, es az osszetevok nagyon szepek. Nem tul gazdasagos, hamar fogy, de szerintem igy is nagyon megeri. Csak ajanlani tudom!