G

Regisztráció dátuma: 2011. december 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. december 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Gerovital Plant Vitaminos Arclemosó Tej

Gerovital Plant Vitaminos Arclemosó Tej
2012. augusztus 28.

Jelenleg ezt hasznalom sminklemosasra es elegedett vagyok vele. Szinte mindent maradektalanul leszed, de szerintem nem eleg csak egy vattakoronggal letorolni a folosleget, le kell mosni vizzel, kulonben egy furcsa olajos reteg marad, ami meg az en szaraz boromnek is kellemetlen. Ettol uiggetlenul jo, mert alapos es kimeletes, es az ara is barati.

Clinique Liquid Facial Soap Extra Mild

Clinique Liquid Facial Soap Extra Mild
2012. augusztus 28.

A szaraz arcborom nagyon szereti. Kimeletesen tisztit, es utana sosem huzodik a borom. A sminket nem szedi le, de nem is ez a funkcioja. Miota hasznalom a nehany pattanas ami elo szokott jonni gyorsabban mulik, illetve en ugy latom, hogy kevesebb is van beloluk. Valoszinuleg azert mert nem szaritja ki a borom. Osszessegeben nagyon jo termeknek tartom.

Bioderma Nodé Fluid Kímélő Sampon

Bioderma Nodé Fluid Kímélő Sampon
2012. augusztus 28.

Nyari samponnak nagyon jol megfelel. Alapjaban veve hetente egyszer mosok hajat, de a hosegben muszaj 3-4 naponta. Ilyenkor ez a sampon a legjobb szamomra, mert kimeletesen tisztit, nem szaritja ki a fejborom es a hajam a gyakori mosas kovetkezteben. Mindig hasznalok utana valamilyen apolot, ezert nem tudom, hogy onmagaban milyen lenne a hajam tole, de igy jol mukodik.

Balea Trend It Up Szárazsampon Spray (régi)

Balea Trend It Up Szárazsampon Spray (régi)
2012. június 13.

Leginkabb edesanyam hasznalja, es nagyon elegedett vele. Eddig minden masnap meg kellett mosnia a hajat, ezzel viszont 4 napig siman birja neki. Az illata kisse eros, de nem rossz, es neki egyaltalan nem marad benne a felesleg, nem tunik sehol sem feheresnek tole a haja. Neha en is hasznalom ha otthon vagyok, nekem is tetszik :)

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél
2012. június 11.

Jol tisztit, de egyuttal erosen szarit is, igy mindennapi hasznalatra alkalmatlan szerintem. Ettol fuggetlenul eleg jo a hatasa, es sokaig eleg.

Ghana Afrikai Fekete Szappan

Ghana Afrikai Fekete Szappan
2012. június 11.

Akinek szaraz a bore picit ovatosabban kell banjon vele. Ha ezt hasznalom az arcmosas sosem haladja meg a 20 masodpercet, de ennyi ido alatt is jol megtisztitja a bort, a sminket teljesen eltunteti. A pattanasok szamat nekem is csokkentette, de el nem tuntette. Szinten kiprobaltam hajmosasra is. A hajam szep lett tole, fenyes, csak sajnos a fejboromet szaritja kicsit.

MM Gold Sheavaj

MM Gold Sheavaj
2012. június 11.

Telen a nagyon szaraz arcboromet remekul rendben tartotta. Emellett szinte barhova lehet kenni, szaraz terd, konyok, sarok, labszar, kicserepesedett ajkak hidratalasara szuper. A 100 grammos kiszerelest decemberben vettem es meg mindig a jo negyede megvan, ugy hogy egy reszet elajandekoztam kiprobalas celjabol, illetve eleg gyakran hasznalom is. Csak ajanlani tudom.

Silky Crystal Serum

Silky Crystal Serum
2012. június 11.

Nagyon szerette a festett szoke hajam amig hasznaltam, aztan elkezdtem massal is kiserletezgetni, de azt hiszem a heten ujraveszem :) Nedves es szaraz hajon is alkalmaztam, nem kelt zsiros hatast, lathatoan fenyesebbe es lagyabba teszi a hajat. Keves kell belole, 2-3 pumpalasnyit hasznaltam a hajam hosszara, ami hatkozepig er.

Kallos Hajvégápoló Szérum

Kallos Hajvégápoló Szérum
2012. június 11.

Ez is egyike azon termekeknek, amelyeket az itteni velemenyek hatasara probaltam ki. Felkenes utan ideig-oraig kicsit csillogobb tole a hajam, de amugy nem tartom egy jo hajvegapolonak, mert a tartos vedelemhez, szerintem 2 orankent kenni kene. Ettol fuggetlenul megerte az arat, mert segit a rakoncantlan furtok megszeliditeseben, ha szukseges

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával (régi)

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával (régi)
2012. június 11.

Miutan megvettem es huzamosabb ideig hasznaltam ezt a pakolast, kicsit csalodott voltam, mivel nalam nem jelentkezett a csodaszer-effektus, mint itt sokaknal. Azota rajottem, hogy attol fuggetlenul, hogy nem tett csodat, meg igenis hasznos. Valojaban akkor veszem eszre a hatasat mikor nem hasznalom :) Ha nem felejtem el kb hetente ketszer felkenni, akkor a jelentkezo par pattanas kicsit kisebb, kicsit kevesebe piros, kicsit hamarabb gyogyul, tehat segit, es ezert is halas vagyok neki. Az illata az orromnak tetszik, de a szememnek nem, mivel szinte mindig megrikat :D