G

Regisztráció dátuma: 2011. december 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. december 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Nail Art Special Effect Fedőlakk

Essence Nail Art Special Effect Fedőlakk
2012. április 5.

A pelyhes verzió van meg, és nagyon szeretem! Eddig 3 különböző lakkal próbáltam ki, meseszép mindegyikkel az eredmény. Aminek viszont még ennél is jobban örülök, az az, hogy nagyon tartóssá teszi a manikűrt! Minden alkalommal kibírt 4-5 napot pattogás nélkül. Általában hajmosásnál kezd el kopni a körmök végéről, ami szerintem szuper. Teljes mértékben megéri az árát!

Bourjois Little Round Pot Blush Pirosító

Bourjois Little Round Pot Blush Pirosító
2012. március 13.

A Bourjois facebook oldala szerint 1500 használatra elég. Szerintem teljesen reális ez az allítás, egyszer gyengén megforgatom rajta az ecsetet, és bőven elég egy orcára. Jól pigmentált és tartós. Pici, praktikus kiszerelésben kapható, kis imádnivaló :)

Bourjois Healthy Mix Serum Alapozó

Bourjois Healthy Mix Serum Alapozó
2012. március 13.

Csak megerősíteni tudom az előttem elhangzott pozitív véleményeket!

-könnyű viselet, felkenés után nem érzem, hogy az arcomon van
-a fedése gyengének titulált, szerintem inkább közepes, a nem túl nagy hibákkal simán megküzd
-egységes arcszínt biztosít
-a semi matte finish a száraz bőrömön jól működik, egészséges ragyogást ad
-tartósságát tekintve nekem 8 órát igazítás nélkül vállalhatóan kibír, de a 16 órát túlzásnak tartom
-az illata kellemes, de személy szerint meglennék nélküle is
-érezhetően hidratál, nem emeli ki a száraz részeket
-könnyű eldolgozni, sietős reggeleken jó társ
-a pumpás kiszerelés remek, nagyon kicsi mennyiséget is ki lehet adagolni vele
-ár/érték arányt tekintve nagyon megéri

Összességében nagyon jó alapozó, a kedvencem lett. A tudásához mérten nem tartom drágának. Van pár pattanásom mégis nagyon szép, természetes eredményt érek el vele. Szárazabb bőrű lányoknak ajánlanám, még akkor is ha van bőrhibájuk, mert maximum egy kis korrektorral egész napra tökéletes bőrük lesz. Zsírosabb bőrre, szerintem már túl fényes lenne, de ki lehet próbálni púderrel.

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire
2012. február 20.

Remekül és kíméletesen tisztítja az arcot, emellet tonikként is lehet használni. Sokáig elég, megéri az árát.

Lancôme Blush Subtil

Lancôme Blush Subtil
2012. február 20.

Nekem egy bronzosabb árnyalat van meg belőle, nyáron szépen mutat a bőrömön. A kis ecset nem rossz, de nem ezt használom a felviteléhez.

Balea Tisztító Maszk Cinkkel (régi)

Balea Tisztító Maszk Cinkkel (régi)
2012. január 9.

Nekem nagyon látványosan összehúzza a pórusaimat, elégedett vagyok vele.

Nivea Visage Make Up Starter Száraz, Érzékeny Bőrre

Nivea Visage Make Up Starter Száraz, Érzékeny Bőrre
2012. január 9.

Sminkelés előtt tényleg jó, mivel ígéretéhez méltóan hamar beszívódik, de amint előttem mindenki leírta, nem hidratál valami erősen.

Lancôme Juicy Tubes Original Szájfény

Lancôme Juicy Tubes Original Szájfény
2011. december 15.

Imádnivaló! Tartós, kevés kell belőle, szerintem elég lesz amíg élek, pedig már megvan egy ideje és gyakran használom.

Maybelline The Falsies Volum' Express Szempillaspirál

Maybelline The Falsies Volum' Express Szempillaspirál
2011. december 15.

Tartós, nekem nem pereg le, viszont összeragasztja könnyen a pillákat, ezért elég macerás jól felvinni.

Bioderma Sensibio AR

Bioderma Sensibio AR
2011. december 15.

Számomra nagyon jól bevállt a téli hideg időben. Jól hidratál, az én bőröm beszívja, de a nővéremnek túl "sok".