gaalmelinda

Regisztráció dátuma: 2011. március 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Estée Lauder DayWear Anti-Oxidant Beauty Benefit Creme SPF35

Estée Lauder DayWear Anti-Oxidant Beauty Benefit Creme SPF35
2012. március 29.

Nekem nem csillog T- vonalban, ami eléggé meglepő, mert minden máshoz kell púder. Egyébként olajmentes, elvileg ezért nem csillog. Szóval nekem mattít, de csakis pozitív értelemben, mert egyébként meg egészséges egyenletes bőrtónust ad, maszkhatás nélkül, abszolút természetes a hatás. Szerintem veszek még egyet a kuponnal. A másik pozitívum, hogy 35-ös fényvédőfaktorral rendelkezik, ami tényleg kevés arcápolási termékről mondható el. Én futni is ebben megyek ki, egyszerűen imádom :)

Manhattan M♥ Cherry Lips Csillogó Szájfény

Manhattan M♥ Cherry Lips Csillogó Szájfény
2011. augusztus 19.

Nem zengtem még soha ódákat szájfényről, de ez mindent felülmúlt. Nálam hátrasorolta a Lancome-ot, a Mac-et, mert nem ragad, tartós, gyönyörű fénye van, épp annyi színt ad az ajkaknak amennyi kell. Szóval sajnálom, hogy limitált széria.

Balea Kókuszos Kézkrém

Balea Kókuszos Kézkrém
2011. március 25.

Illatos és könnyű krém, mint mindegyik Balea, de ötször újra kell kenni, mert nem hidratál egyáltalán. Illatból 5-ös, a többi sajnos megbukott.

Dove Pro-Age Kézkrém

Dove Pro-Age Kézkrém
2011. március 25.

Annak ellenére, hogy nem öreg a bőröm, nagyon szeretem, mert tényleg érzem, hogy ápol, nem kell ezerszer kennem naponta, ideális kézkrém. Bár az illata nekem kicsit furcsa, ezért használok most mást.

Avon True Ápoló Szemfestéklemosó

Avon True Ápoló Szemfestéklemosó
2011. március 25.

Egyszer próbáltam, mert kedvező ára volt, de dobtam is a kukába egy hét után. Az ok egyszerű: minden alkalommal csípte a szememet.

Essence Forget it!

Essence Forget it!
2011. március 25.

Pattanatásra talán jó lehet, kedvező az ára, de szem alatt megül a kis ráncokban, bőrhibajavítóként pedig az a baja, hogy nem túl tartós. Többet nem veszek, az tuti.

Dove Beauty Care Shower Kényeztető Krémtusfürdő

Dove Beauty Care Shower Kényeztető Krémtusfürdő
2011. március 25.

Ez is kiváló, mint nekem mindegyik Dove tusfürdő: mert ugyanazt a minőséget hozza. Vagyis nem szárít, hidratál, kellemes az állaga és az illata is.

Dove Nourishing Silk Krémtusfürdő

Dove Nourishing Silk Krémtusfürdő
2011. március 25.

Imádom, mert krémes, tápláló, finom az illata, és puha bőrt hagy maga után :)

Baba Lanolinos Tusfürdő

Baba Lanolinos Tusfürdő
2011. március 25.

Szárítja a bőrömet, az illata sem tartós, ha csak arról van szó, hogy a tusfürdőnek kicsit habosnak kell lennie, hogy lemossam a bőröm, akkor OK, de semmi plusz élményt nem ad.

Labello Classic Care Ajakápoló (régi)

Labello Classic Care Ajakápoló (régi)
2011. március 23.

Ez szerintem sem ér semmit, pénzkidobás, bánom azt is, hogy volt idő, amikor csak ezt használtam, pusztán azért, mert megszokásból gondoltam, hogy a Labello jó. Hát nem jó, és másnak is azt tudom mondani, hogy próbáljon ki új ajakápolókat, egy új világ fog kitárulni előtte.