gabbica

Regisztráció dátuma: 2012. december 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. december 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Dior Forever Skin Glow Alapozó

Dior Forever Skin Glow Alapozó
2019. február 21.

3 hete hasznalom ezt az alapozot. Nyaron az Armani Luminous Silkre eskuszom, telen erosebb fedesre van szuksegem, igy tettem egy probat vele. Kezdjuk a pozitivumokkal...Nagyon szep, termesztes, ude finishe van, sok arnyalatban kaphato, igy konnyu megtalalni a tokeletesen illeszkedot. Kozepesen fed,kisebb pattanasokkal siman megbirkozik,egysegesit, epitheto es nem lesz maszkos a hatas. En siman kezzel szoktam felvinni es hiphop babaarcot csinal. Nekem alapvetoen szaraz a borom, bosegesen hidratalok telen, emiatt sajnos hajlamos lefolyni az arcomrol delutanra, es az apro rancokba is beleul. Tegyuk hozza pudert nem szoktam ratenni.
A csomagolas szep, diortol elvarhato minoseg, pumpalos kiszereles, amivel jol adagolhato.
Osszessegeben nem mondanam, hogy nem vagyok elegedett, lehet hogy a februar vegi sapadt arcom nem szeretem es errol nem ez az alapozo tehet...

Garnier Néó Deodorant

Garnier Néó Deodorant
2017. december 25.

Nem volt nálam a telefonom sajnos vásárlás közben, így eshetett meg, hogy sikerült megvennem ezt a szörnyűséget. Alapvetően nem vagyok egy brutálisan izzadós típus, de nyáron és stresszhelyzetben jön, aminek jönnie kell....Ezt simán kordában lehet tartani, meg egyébként sem szagos, inkább csak vizes. Na ez a deo semmire, de semmire nem jó, ellenben pár óra alatt olyan bűzöket növeszt, ami marha kellemetlen tud lenni. Ha simán semmit nem használok, se szokott hasonló sem lenni. Nahjó nem ülnek el mellőlem a metrón, de azért igyekszem leszorítani a karom amennyire lehet. Jah és hab a tortán, hogy tényleg csúnyán megfogja a ruhákat. Hatalmas kuka, totális pénzkidobás, nem lehet elhasználni sem. Amúgy a Garniernek úgy ahogy van el kéne engednie a dezodor vonalat, hatalmas tévedés mind.

Guerlain La Petite Robe Noire Mascara

Guerlain La Petite Robe Noire Mascara
2017. december 25.

Sajnos nekem sem valt be ez a spiral. Valoban nehezkes kicsit a hasznalata, es ovatosan kell hasznalni, mert konnyeden lehet vele bogarlabakka pingalni a pillakat. En alapvetoen szeretem, ha kicsit dramaibb a hatas, de ez kicsit sok. A "bumszli" vegen pedig mindig csucsul egy jooo nagy adag festek, ami arra var, hogy felkend vagy a szemhejadra vagy az orrodra...es igaza van sajnos az elottem szolonak, bizony lemaszik a szemem ala par ora mulva.
Elhasznalgatom meg egy darabig, mert sajnalom az ara miatt...de reszemrol visszaterek a jol bevalt dior spiralomhoz.

Chanel Perfection Lumiere Velvet Alapozó

Chanel Perfection Lumiere Velvet Alapozó
2017. december 25.

A sima Perfection Lumiére helyett vettem meg télre, ugyanis valamiért abból nem gyártják(?!) a 20 beige árnyalatot. Szóval szükségem volt egy a téli színemhez passzoló erősebb fedésű alapozóra, amit különleges alkalmakkor használhatok, és a Douglasban rábeszéltek a Velvetre. Miután világosan elmondtam, hogy mit szeretnék, ódákat zengett róla az eladó, hogy ő igazából még jobb is, mint a testvére. Hááát. Na nem leszek gonosz, mert egy igazán jó alapozó ő is. Hozza a Chanel minőséget, szép bársonyos, matt finishe van, természetes, egyáltalán nem maszkos, könnyű texturájú alapozó, egyszerű vele dolgozni, nem bántja a bőröm, nem fényesedik át, kicsit megkopik a nap végére, de nem tűnik el és nem okoz pattanást. Tulajdonképpen ez egy tökéletes alapozó a dolgos hétköznapokra, közepes fedéssel, közepes tartósággal. A Vitalumiére Aqua-nál, amit nyáron használok hétköznapokra, szerintem azért lényegesen erősebb a fedése. Megkapja az 5 csillagot, mert örömmel használom el, én csak annyiban vagyok elégedetlen, hogy egyáltalán nem helyettesíti a Perfection Lumiére-t, ami erős fedésű, babaarcot varázsol és atombiztosan tartós és tökéletesen megbízható, ha tudom hogy most oda kell tennem magam....

Bioderma Sebium Sensitive

Bioderma Sebium Sensitive
2017. december 25.

Tesztelésre kaptam én is ezt a krémet. Elég problémás az utóbbi időben a bőröm, miteszeres, emellett pedig meg-meg jelenik 1-2 gyulladt, nagy pattanás, amikkel hetekig kell küzdeni. Nem mondanám egy könnyű krémnek, de nem zsírosít, ellenben a hidratálása nekem nem elég. Nappalra nekem nem vált be, mert sminkelni rá nem lehet. A pattanásaim mennyiségén nem változtatott. Egy dologra tökéletesen bevált viszont, sajnos néha nem tudom megállni és sikerül szétnyomkodni az arcom.....Tudom, tudom, ez van. Olyankor vele szoktam bekenni a meggyötört bőröm, és reggelre nagyon sokat segít! Szóval csodaszernek nem mondanám, de éjszakára jó lehet annak, akinek nem igényli a bőre az erős hidratálást.

Giorgio Armani Luminous Silk Foundation

Giorgio Armani Luminous Silk Foundation
2017. november 6.

Lassan 2honapja hasznalom ezt az alapozot es orulok, hogy az elso felindulasbol nem velemenyeztem. Elotte Chanel Perfection Lumiere-t hasznaltam, aminek eleg eros a fedese, gyonyoru szep, de a boromet nem akartam nap, mint nap terhelni vele. Hosszas keresgeles utan kotottem ki ennel az Armani alapozonal. Sokkal konnyebb es kellemesebb viselet, mint az elodje, a fedese nyilvan nem olyan eros emiatt. Nagyon szep, termeszetes finishe van, amivel nekem eleinte meggyult a bajom. A bevalt strobe creamet hasznaltam hozza primernek, ami a Chanellel tokeletesen mukodott, mivel az egy matt finishu alapozo...ellenben o kifenyesedett 1 ora utan, majd egyszeruen lefolyt tole az arcomrol. Primer nelkul szinten eltunt. Vegul tettem egy probat a Sephora smoothing and mattifying primerevel es lass csodat, TOKELETES! Epitheto,nem ul bele a rancokba, tartos, maximalisan termeszetes, egyaltalan nem maszkos, gyonyoru borfenye van, este 9-kor munka utan erintetlenul torlom le az arcomrol, es sajnos van 1-2 pattanasom szinte mindig, oket is elfedi, egesz napra...
A szinvalasztek eleg nagy, sikerult az en sapadt arcomhoz passzolo arnyalatot talalni, es megsem nezek ki gesanak tole, szep ude vilagos arnyalat. En kezzel szoktam felvinni, utana kicsit megutogetem blenderrel, hogy meg termeszetesebb legyen a vegeredmeny, enelkul kicsit valoban csikozodik, nehez kezzel eloszlatni szepen.
Nekem is egy 3 csillagrol indult, most mar egyertelmu 5-os, es az is lehet, hogy velem marad most par evig es a Chanel vonalat letaszitja a 4eve tarto tronjarol!

Remington Curl Revolution Ci606 Automata Hajgöndörítő

Remington Curl Revolution Ci606 Automata Hajgöndörítő
2017. augusztus 24.

Abszolut bevalt nekem! En az ugyetlenek taborat erositem sajnos, de ezzel a kis szerkezettel gyonyoru hullamokat tudok kesziteni kvazi gyorsan magamnak. Laza, nagy hullamokat keszit, tud jobbra-balra forogni, szoval tenyleg baromi egyszeru. Mondjuk viszonylag pici tincset lehet csak beletenni, mert konnyen elakad. A masik dolog amire erdemes figyelni, hogy szerintem legalabb vallig ero haj kell hozza, rovidebb kicsuszik belole, szoval fokent hosszu hajra praktikus, en a vall ala ero hajammal mar kuzdok picit. A hofokszabalyzo kulon orom, jah es LEHETETLEN megegetni magad vele!
Szoval en batran ajanlom, jo kis cucc, btw en ausztriaban vettem a mullerben es ott 25euro volt csak....

Dior Addict It-Lash Szempillaspirál

Dior Addict It-Lash Szempillaspirál
2017. március 16.

Tokeletes! Eleg valogatos vagyok a szempillaspiralokat illetoen (is), jopar highend spiralt elfogyasztottam mar es eddig messze o viszi a palmat! Igazabol semmi kifogast nem tudok felhozni az aran kivul. A kefeje szuper, konnyu hasznalni, tokeletesen szetvalaszt, ivel, hosszabbit. Egy retegben termeszetes, ket retegben sem tapasztja ossze a pillaim, es ugy mar egeszen hangsulyos. Nekem eleg olajos a szemhejam sajnos, es a legtobb spiral elverzik a tartossag tekinteteben, de vele meg sosem lettem panda. Kar, hogy csak 5csillagot lehet adni ra.

Paula's Choice Resist Ultra-Light Super Antioxidant Concentrate Serum

Paula's Choice Resist Ultra-Light Super Antioxidant Concentrate Serum
2016. november 21.

Egy 5ml-es mintát kaptam belőle ajándékba a vásárlásom mellé. Meglehetősen ütős csomagot sikerült összeraknom szerintem, és ahogy lenni szokott, ez a szérum vált be magasan a legjobban, amiből ugye nem vettem teljes kiszerelést. Nekem már egy használat után is látványosan szebb volt a bőrképem. Egyelőre nem használom minden nap, hogy minél tovább kitartson, de biztos be fogok rá ruházni előbb-utóbb. Egyedül a hidratáló hatása nem tűnt fel nekem, bőőven kell krémeznem utána, de ez nem gond.

aussie Miracle Aussome Volume Szárazsampon

aussie Miracle Aussome Volume Szárazsampon
2016. november 4.

Wow altalaban nem szokott bevalni nekem sem a masok altal lepontozott termek, de most kicsit ertetlenul allok a sok negativ komment elott. Eleg nagy szarazsampon maki vagyok, hala a hipergyorsan zsirosodo hajamnak. Rengeteg termeket kiprobaltam mar. Olyat meg nem talaltam, amirol nem tudok kritikat megfogalmazni. Az Aussie legnagyobb gondja nalam az illata/szaga, eros es kellemetlen. Ellenben jot tesz a hajam tartasanak es egy nappal lazan ki tudom vele tolni a hajmosast. Jah es feher poros sem lesz tole a hajam, bar egy kicsit mattitja. Hat igen puha nem lesz tole a haj az biztos, de szerintem egyiktol sem. Ez arra valo, hogy atveszelj vele plusz egy napot latvanyra, osszefogott hajjal. Nem tapiztatom az biztos es randira sem mennek igy el. Egy atlagos hetkoznapon nekem neha jol jon. Nem utolso szempont, hogy nem fogy hipergyorsan, mint nehany tesoja. Van nala jobb (pl.Batiste), de rossznak nem mondanam!