gabbica

Regisztráció dátuma: 2012. december 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. december 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

The Body Shop Satsuma Puree Body Lotion

The Body Shop Satsuma Puree Body Lotion
2014. január 10.

Az illata isteni finom és egészen tartós rajtam. Az állagával nem vagyok megelégedve, szörnyen ragacsos amikor felkenem, kis idő elteltével kellemetlen gumiszerű tőle a bőröm tapintása, de idővel ez is elmúlik és úgy okés már. Ha valaki attól mászik a falra, ha zsíros a testápoló, akkor ez annak az inverze. Nekem elég amennyire hidratál, de nem szárad nagyon a bőröm, ha vki intenzívebb ápolásra vágyik csalódni fog. Elhasználom, de duzzogok minden krémezésnél, sokkal fincsibb dolgok vannak bodyshopéknál ennél a kencénél....

L'Oreal Elsève Fibralogy Hajszálvastagító Sampon

L'Oreal Elsève Fibralogy Hajszálvastagító Sampon
2014. január 9.

A csecsemőhaj vékonyságú hajamhoz nagyon megörültem, amikor megláttam a drogériában a polcon. Bár nem vártam, hogy mosás után másnap igazi sörénnyel ébredek, de ígyis csalódás volt. Az még hagyján, hogy nem vastagít szerintem semmit, de a tisztításával sem vagyok elégedett. Már mosás után azonnal érezhetően rossz a tapintása a hajamnak, és rettentő gyorsan zsírosodik tőle, lapul...vállalhatatlan...3 hét próbálkozás után rásóztam a barátomra, aki nem egy válogatós ( értsd úgy, ha nincs samponja épp,képes tusfürdővel hajat mosni hetekig ugyannemmindegy? címszóval...) na ez nála is a kukában landolt. számomra pocsék termék, totális pénzkidobás.

Biotherm Sun Tan Self-Tanning Face Gel

Biotherm Sun Tan Self-Tanning Face Gel
2014. január 1.

Határozottan jó kis barnító, kifejezetten arcra. 2féle árnyalatban lehet kapni, én a sötétebbet vettem, bár olyan fehér vagyok télen, hogy az már majdnem zöld...korábbi tapasztalatom más drágább kategóriás barnítóknál, hogy a világos szinte semmit sem barnít, szerintem ezzel is így lehet, mert végül bevált a választottam.( hozzátenném,hogy gyűlölöm, ha látszik vkin az önbarnítózás,szóval eléggé kritikus vagyok, magamon pláne...) Este használom,de nem minden nap. Nagyon gyorsan beszívódik,eleinte aggódtam, hogy elég egyenletesen kentem-e, de eddig nem fordult elő,hogy elrontottam volna, szóval szerintem könnyű használni.Reggelre látszik az enyhe eredmény. Szép természetes a színe, kicsit se okkersárga és nem lettem még sose foltos. Könnyű, zselé állagú, nem zsírosít, nem is szárít, kicsit érezni azt a tipikus önbarnító szagot, de nem vészes. Igazából nagyon jó, a clinique arcbarnítóját használtam eddig, annál 100x szebb az eredmény! Alap ugye, hogy használat előtt radírozni,hámlasztani kötelező, és nem árt szépen aláhidratálni a bőrt. Egy baj van vele, hogy nagyon drága,de eddig a legjobb, amit próbáltam!

Clinique Self Sun Face Tinted Lotion

Clinique Self Sun Face Tinted Lotion
2013. december 31.

Nem igazán kedvelem az önbarnítókat, mikrodermabrázió kúra közben szorultam rá. Végülis pozitív csalódás volt. Szép színt ad, én a világosabb típust vettem meg, heti 2-3 alkalommal, este, szigorúan radírozás után használtam, ennyi elég is volt belőle, szép barna lettem,de pont annyira, ami még nem szúr szemet télen... Hamar beszívódik, 15-20p, és nem lesz az ágynemű sem foltos tőle. Ha reggel keni fel az ember, ugyanennyi idő után sminkelni is lehet rá. Könnyű eloszlatni, nekem nem sikerült soha foltosra kennem, mert színezett és így elég jól látszik, hogy hova mennyit kentél. A jellegzetes önbarnító szaga sajnos megvan. Negatívum, hogy bronzosan színezett, ami ugye plusz barnaságot ad, ez még nem lenne baj...Ami viszont rossz, hogy ez a felszíni bronzos szín egy kis idő után össze szokott gyűlni a legapróbb bőrhibákban, kis ráncoskákban is, és nagyon feltűnő. Szóval ha nem tökéletes a bőröd, ezzel biztos baj lesz, mert én sem vagyok problémás különösebben, de ha este használom,reggel minden hiba 3szor hangsúlyosabb tőle. Végülis le lehet törölni,nem akkora probléma, csak éppen az egyik funkciójára alkalmatlan... (amikor felkened, egyből barnábbnak tűnsz miatta, kár érte...) A tartós barnításával viszont elégedett vagyok, nem leszek okkersárga,szép egyenletes, és nem kopik foltosan!

update: nagyonnagyon keveset kell kenni belőle,könnyen túl lehet lőni a célon. a megfelelő mennyiséggel szép viszont. heti 2 használat mellett egy éve használom és még mindig van benne. Így már annyira nem fáj az ára. Mondjuk nyáron vmennyire hanyagoltam.

update2: le kell vonnom egy csillagot, mert kipróbáltam a biotherm arcbarnítóját és ezerszer szebb az eredmény!

Nivea Aqua Effect Frissítő Arclemosó Hab

Nivea Aqua Effect Frissítő Arclemosó Hab
2013. december 18.

Nem rossz, akcióban vettem, gond nélkül elhasználom, de azért nem a kedvencem. A napi sminket nekem nem viszi le maradéktalanul, rá kell segítenem. Az illata viszont nagyon fincsi! és kíméletes!

Eucerin pH5 Kézkrém Száraz Pikkelyes Érzékeny Bőrre pH5- Enzim Védelemmel

Eucerin pH5 Kézkrém Száraz Pikkelyes Érzékeny Bőrre pH5- Enzim Védelemmel
2013. december 18.

Eddig ez a legjobb kézkrém télen a kipróbáltak közül! tényleg gyógyír, ha vkinek extraszáraz a keze!

RefectoCil Szemöldök-és Szempillafesték

RefectoCil Szemöldök-és Szempillafesték
2013. december 18.

szemöldökömet festem vele, elégedett vagyok abszolút. a világosbarna színt néha nem lehet beszerezni, ezen kívül más baj nincs vele. szép, fényes, tartós, elrontani még sose sikerült. És aprópénzért egy életre elég. A kozmetikusom is ezt használja, csak ott úgy 10szeres árra jön ki egy alkalom,ahhoz képest amikor otthon csinálom....

L'Oreal Skin Perfection 3in1 Purifying Micellar Solution

L'Oreal Skin Perfection 3in1 Purifying Micellar Solution
2013. december 18.

Kicsit küzd a szemspirálommal, de még mindig a legjobb ár-érték arányú lemosó, amit próbáltam. Ajánlom mindenkinek! Arctisztításra természetesen mást használok...mint sminklemosó 5 csillag, a többit nem veszem hozzá...

Clinique Airbrush Korrektor

Clinique Airbrush Korrektor
2013. december 18.

A szem alatti karikáimra tökéletes, minden nap használom, tartós és jól fed. nem hangsúlyozza ki a pici ráncokat, és természetes a látvány. nekem ennél több nem kell :) mintát kaptam belőle ajándékba, amit lassan 3 hónapja fogyasztok majdnem napi szinten....több, mint nagyvonalú ajándék... szeretem ezt is a cliniqueben :) ha elfogy mindenképp beszerzek belőle egyet! tökéletes!

MAC Cremeblend Krémpirosító

MAC Cremeblend Krémpirosító
2013. december 18.

Lassan egy éve használom, gyorsabban fogy,mint a por,de ez még mindig baromi sokáig kitart. ujjal szoktam felkenni és működik. viszont nem érzem elég tartósnak...hallottam, hogy ebben van különbség a színek között, lehet hogy én pont beleválasztottam. összességében jó kis cucc!