gabbica

Regisztráció dátuma: 2012. december 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. december 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Batiste Szárazsampon

Batiste Szárazsampon
2016. május 3.

Évek óta már, hogy felfedeztem magamnak a szárazsamponokat, amikor még alig lehetett találni a boltok polcain 1-2félét, már a netről szereztem be sorra őket, a tökéletes után kutatva. A Batiste évek óta a kedvencem, nem is próbálkozom mással, fényévekkel jobb akármelyiknél, ár-érték arányban pedig pláne....A különböző típusok közül is számomra ez az original a legjobb, kevés kell belőle, sokáig elég, nem fojt meg, az illata sem túl erős, és nem lesz tőle ragacsos a hajam!
Akinek gyorsan zsírosodó a haja, tudja miről beszélek, ha azt mondom,hogy áldás ez a termék...15 éven át kellett nap, mint nap mosnom a hajam, de ha nem reggel mostam meg, hanem előző este, már délre látszott, estére pedig vállalhatatlan lett....Szerintem mindent kipróbáltam, áttértem natúr samponra, teafa olaj,almaecet stbstb, semmi, de semmi se használt. Jelenleg 3-4 naponta mosok hajat, közben szárazsamponozok. Miután bemasszírozom és átfésülöm a hajam, még át szoktam fújni hajszárítóval is, hogy maradéktalanul eltűnjön a hajamból a por. Imádom! Egyébként szárazsampon nélkül továbbra is fél nap alatt bezsírosodik a hajam, pedig már 4 éve heti 2-szer mosok hajat, szóval az, hogy csak hozzá kell szoktatni a fejbőrt, pár hét és nem fog úgy zsírosodni a haj, ha ritkítod a mosást, az egy hatalmas kamu! De legalább jó 10 évig bűntudatom volt miatta, hogy valójában magamnak csináltam a zsírosodó hajat....
Lényeg, hogy azt hiszem többéves gyakorlat és kutatás után ez a győztes termék, sose vonják ki a forgalomból, amíg lesz hajam, ez ott lesz a fürdőszobámban.

Catrice Longlasting Brow Definer

Catrice Longlasting Brow Definer
2016. április 29.

Vásárláskor csak a csillagait csekkoltam le itt a km-n, véleményt nem olvastam sajnos....a 02-es árnyalatot vettem meg, ami a legvilágosabb, gondoltam passzol a szőke hajamhoz, teszter nem volt....atyaég sohasoha senki ne vegye meg, konkrétan ZÖLD, az a fajta zöld, ami a 90-es években divatos tetovált micimackó szemöldökökből maradt 20 évvel később. blöaaaaa, használhatatlan, szörnyű, megyek is vissza a boltba reklamálni, nem egy nagy összeg, de ez felháborító egyenesen, kár hogy képet nem lehet csatolni itt róla....rég voltam ilyen dühös kozmetikai termék miatt, natural looking, kackac...

Tonymoly Floria Brightening Foam Cleanser

Tonymoly Floria Brightening Foam Cleanser
2016. április 25.

Mintákat kaptam ajándékba belőle egy rendeléshez. Nekem tökéletesen megtisztította az arcom,kellemes az állaga, könnyű használni. Kicsit szárított, de krémezés után tényleg selymes volt a bőröm. A beígért ragyogásról nem tudok beszámolni, nem mintha számítottam volna rá :) Megrendelni nem fogom, működik a kialakult rutinom és nem hiányzik belőle, de bajom nem volt vele, ami nem nagy szó, mert hála az égnek nem érzékeny a bőröm. Hosszú távú hatásról nem tudok beszámolni, és kiváncsi lennék az összetevőire is!

Jimjams Aloe Vita Lift Feszesítő Szérum

Jimjams Aloe Vita Lift Feszesítő Szérum
2016. április 4.

Az enyém bontástól számított 6 hónapig jó már, ezek szerint javítottak a dolgon. A szemkörnyék-ránctalanító géphez kaptam szintén, nekem nem igazán vált be. Ragacsos nagyon, kifejezetten nehéz a masszírozó gépet használni vele, mert hozzátapad és nem siklik, hanem húzza a bőrt...A hatása igazából nulla, se jót, se rosszat nem tapasztaltam. Elég gyorsan felszívódik legalább. Elhasználgatom, ha már van kategória...

Aromax Argánolaj

Aromax Argánolaj
2016. március 31.

Alapvetően a hajam ápolására vettem, 1-2 hetente szoktam mosás előtt bekenni vele és pár órát hagyom hatni, nagyon szeretem, selymes és fényes tőle a hajam, kevésbé töredezik.
Az arcomra próbáltam, nekem úgy kicsit sok, viszont a száradásra hajlamos szemkörnyékemre használom és ott tökéletesen teljesít, egész nap hidratált marad, hála az égnek, ugyanis ha valamitől frászt kapok az az, ha száradás miatt beleül a korrektorom a kezdődő ráncaimba és barazdáim lesznek, grrr.

Estée Lauder Double Wear Stay in Place Korrektor SPF10

Estée Lauder Double Wear Stay in Place Korrektor SPF10
2016. március 23.

Nem olyan könnyű vele dolgozni, de ha kitapasztalja az ember, tökéletes tud lenni! Először is rendesen alá kell hidratálni, mert egyébként beleül a ráncokba. Óvatosan kell a mennyiséggel bánni, nagyon kevés elég belőle és gyorsan kell vele dolgozni, mert ha megszárad akkor le sem lehet robbantani...Az állaga nehézkes kicsit valóban, ez sem könnyíti meg a használatot...Én egy pici pöttyöt szoktam a szemem alá az ujjbegyemmel beütögetni és utána még blenderrel kicsit megdolgozom, igy maxitermészetes az eredmény és meg sem moccan estig.
A douglasban az eladó beszélt rá, én a bevált clinique all about eyest akartam csak újravenni, hát nem bántam meg, nagyon jó korrektor, abszolút elégedett vagyok, szerintem jó sokáig elég is lesz a mennyiség, 5csillag

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2016. március 21.

Nem rossz korrektor, pláne kategóriájában. Alá kell rendesen hidratálni, mert bele tud ülni a ráncocskákba. Elég tartós, én nem fixáltam púderrel és működött így is. Könnyű vele bánni, én csak szem alá használtam, közepesen fed.
Ez eddig szép és jó, akár újra is venném, de ez a szivacsos megoldás borzalmas. Nagyonnagyon nem higiénikus, nekem már pár hét után csípte a szemem, hiába próbáltam tiszítani...Nagyjából az 1/4-et sikerült elhasználnom, ezután ki kellett dobnom. Kár érte.

Dermaflora Hidrolight Ceramid Tartalmú Hidrogél

Dermaflora Hidrolight Ceramid Tartalmú Hidrogél
2016. március 2.

Ajándékba kaptam, néha használgatom, de őszintén szólva ez az összetevő lista, húha, lehet meg se kellett volna néznem...nem tudom ezt a csökkentett deutériumos dolgot mennyire kell komolyan venni, lehet utána kéne olvasnom, mert nem hallottam még a kozmetikai ipari felhasználásáról, hogy tényleg hatásos dolog- e. Egyébként smink alá szoktam tenni néha napján, eddig gondot nem okozott, de összvissz 2 hónapja, hogy megvan. Az üvegcséje egész igényes és a pumpás megoldás jó.
Nem tudom hol lehet kapni, vagy hogy mennyibe kerül, nem fogom újravásárolni.
Hm talán 3 csillag, gondot végülis nem okozott.

Lancaster Self Tan Beauty Comfort Cream

Lancaster Self Tan Beauty Comfort Cream
2016. március 2.

Kezdjük ott, hogy télen rettenetesen sápadt tudok lenni, hát még, ha hámlasztok is, borzasztó. Hiába Paula's Choice és Estée Lauder termékek sora, szürke vagyok, és beteg látványát nyújtom...Régen (20-as éveim elején) ezt megoldottam havi 2szolival, na ezt már pár éve nem merem, 30 felett már nyáron sem napozok. Viszont sokkal sokkal szebb vagyok, ha van egy kis színen, a különbség nagyon látványos,úgyhogy évek óta kitartóan keresem a tökéletes önbarnítót. Már jópár terméket próbáltam, több- kevesebb sikerrel. A Müllerben akadtam rá erre, korábban egész széles termékskála volt a highend márkák önbarnítói közül, de sajnos vmiért lekerültek a polcról, csak a Shiseidotól lehet kapni, illetve ez a Lancaster termék elérhető. (az alacsonyabb kategóriájú, l'oreál, garnier, és hasonók vannak bőven,de én azokkal már nem merek próbálkozni)
A boltban kipróbálva ennek a terméknek jobban tetszett a textúrája és az illata, úgyhogy végül ő landolt a kosaramban. Árban egyébként egy kategória a kettő.
A kiszerelés nagy, 125ml, testre és arcra is lehet használni, én elsősorban arcra(+nyak, esetleg dekoltázs) használom, így nagyon sokáig elég lesz.
Három árnyalatban kapható, én a legvilágosabbat vettem meg, mert nagyon sápadt a bőröm, és rettegek, hogy okkersárga leszek.
Gondos arctisztítás+ hidratáló után szoktam használni este.(nem árt radírozni előtte, én heti 2szer aha hámlasztok) Az illata kellemes, a jellegzetes önbarnitó szag egy jó félóra múlva szokott nekem előjönni, de nem veszélyes, és pár óra múlva eltűnik. Az állaga könnyű, nem szárít, nem zsírosít, nem jönnek elő tőle pattanások. Könnyű eloszlatni, én még eddig sose lettem foltos tőle. Nagyon pici arany csillámok vannak benne, ami csak erős fényben látszódik, bőrön alig érzékelni, hála az égnek, de reggel úgyis letörlöm. Finoman fokozatosan barnít, elsőre nem is láttam a hatását (nyilván először mindig óvatos vagyok a mennyiséggel, amíg ki nem tapasztalom), de második alkalommal már látszik, természetes, nem narancsos, és egyenletesen kopik. Igazából nem csak a barnító hatása jó, hanem kifejezetten jót tesz a bőrömnek is, sokkal puhább, simább reggelre, ha használom, pedig egy önbarnítótól semmi ilyesmit nem vártam. Amikor pötyögtem be az összetevőit, akkor esett le az állam, hogy egészen szép dolgokat is sikerült beletenni, és ez látszik is a használatkor.
Eddig abszolút ajánlás, azt nem tudom még, hogy leragadok-e nála örökre, de elégedett vagyok. Ha valaki hasonló cipőben jár, mint én, akkor ezt nyugodt szívvel ajánlom. Az ára kicsit borsos, de a neten hozzá lehet jutni vmivel olcsóbban is!

Dr. Organic Bioaktív Gránátalma Testápoló

Dr. Organic Bioaktív Gránátalma Testápoló
2016. február 25.

Valamilyen oknál fogva ezen a télen nem szárad úgy a bőröm, mint ezidáig. Ezt a testápolót még tavaly télen szereztem be, de akkor kevésnek bizonyult az ápolás. Most viszont újra előkerült és tökéletes! Szépen beszívódik, nem ragacsos, könnyű eloszlatni, nem húzódik a bőröm, nem viszket, finom selymes. Az illata elég erős valóban, tényleg rózsás, de én szeretem, ha beleszagolok úgy igazán a bőrömbe, akkor egész nap ott van a nyoma, de nem tolakodóan.
Nyárra szerintem mindenkinek megfelelő, télen akik nagyon száraz bőrrel küzdenek, azoknak nem lesz elég intenzív!