gabbica

Regisztráció dátuma: 2012. december 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. december 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Tonymoly Double Needs Pang Pang Szempillaspirál

Tonymoly Double Needs Pang Pang Szempillaspirál
2016. február 21.

A narancs és a rózsaszín van meg nekem. Egyszerre vettem a kettőt, a boltban nem nagyon sikerült kommunikálnom az eladóval, úgyhogy vakon vettem meg ezt a két fajtát. Korábban használtam a cicás kupakú spiráljukat, azt imádtam. Az sajnos limitált volt, úgyhogy próbát tettem ezekkel.
Először a narancsot kezdtem el használni, Nagyonnagyon elégedett voltam vele, annyira, hogy egy egyhete felbontott YSL spirált ütött ki és repített a kukába, miután ezt kipróbáltam, hozzá sem nyúltam a másikhoz....Nagyonnagyon tartós, szép, mélyfekete, jó a kefe is, zuhanyzáskor pedig gyönyörűen lemosható sima meleg vízzel, lemosóval nem is szoktam hozzányúlni. Maga a kefe szép pillákat csinál, de nem hűha effektus azért, egy rétegben természetes, két rétegben már óvatosan kell vele bánni, mert könnyen bogárlábasít, de ha ügyeskedünk egész drámaira lehet venni a figurát, ki hogy szereti... Nekem az összes spirál lekenődik a szemem alá pár óra múlva, tényleg kipróbáltam mindent a drogériástól a legdrágábbig, ezek a tonymoly spirálok azok, amik egyesegyedül meg sem moccannak. Nem mondom, hogy egy EL spirállal nem lehet szebb pillát csinálni, de az 2 óráig tart nekem.
A rózsaszín verzió sajnos kevésbé jött be, mint a narancs, nekem nagyon sok festéket felvesz, és egy rétegben sem természetes, összetapasztja a pillákat, de legalább tartós ő is és igazi fekete.
Ár-érték arányban verhetetlenek nekem ezek a spirálok, 100%, hogy újra fogom venni!

Hask Monoi Coconut Oil Nourishing Shampoo

Hask Monoi Coconut Oil Nourishing Shampoo
2016. február 17.

Ausztriaban a Bipaban akadtam ra, nem volt kedvem elmenni a Mullerig, a Bipaban meg nem roskadoznak a polcok a natur termektol... Szulfat, paraben, alkohol, gluten, szinezek mentes ez a sampon, az ara is teljesen oke, plane hogy 355ml-es a kiszereles.
Az illata nagyon jo, kokuszos, en nem a sajat balzsamjaval hasznalom, ugyhogy az illat tartossagarol sokat nem tudok mondani. Jol habzik, eleg egyszer is atmosni vele a hajat, es nem kell belole ket tenyernyi mennyiseg...alaposan tisztit, es hala az egnek a fejboromet nem szaritja ki (nalam ez kulcskerdes). A hajam konnyebben fesulheto es puhabb tole, mint szokott, de hamarabb is zsirosodik tole egy picit. Elvileg mindennapos hasznalatra is alkalmas.
Nekem nagyon vekonyszalu a hajam, es egy kicsit elneheziti, ugyhogy csak 4 csillagot adok neki, de egyebkent elegedett vagyon vele eddig, es ajanlom, plane ha valaki a taplalobb samponokat kedveli!

SHR Tartós Szőrtelenítés

SHR Tartós Szőrtelenítés
2016. február 1.

Mint világos szőrrel rendelkező lány, ujjongtam, hogy végre van olyan tartós szőrtelenítési mód, ami nekem is hatásos. Túl sok információt fórumokon nem találtam a dologról, így "vakon" belevágtam. Eddig három kezelésen vagyok túl. Az elv ugyanaz, mint az IPL-nél, 6 hetente levillantanak, 6-8 kezelés kell elvileg a teljes sikerhez. Bikinivonal, hónalj kombora járok és 3 alkalom után még semmi, de semmi nem történt. Nem nő lassabban, nem ritkul, szerintem egy darab szőrszáltól sem szabadítottak meg...A procedúra egyébként gyors, és tényleg nem fáj cseppet sem. Az ára elég borsos, pláne, hogy haszontalan... Én 6alkalmat fizettem ki előre, és garanciát vállalt a kozmetikus, korlátlan alkalommal mehetek a 6 fölött, ameddig elégedett nem leszek az eredménnyel. Az IPL-ről is hallani hideget-meleget, de egy baratnőmnek gyönyörűen eltűnt a szőr a lábáról, már 4 kezelés után. Egyelőre ez az SHR nem valami hatékony számomra, teljes pénzkidobás, de előfordulhat, hogy csak rossz szalont választottam...kiváncsian várom, ha valakinek van tapasztalata!
Természetesen update-elek, ha történik a jövőben pozitív változás, de ez 0 csillagot érdemel eddig, én speciel mindenkit lebeszélnék róla.

Sally Hansen Salon Gel Polish

Sally Hansen Salon Gel Polish
2016. január 26.

Nagyon szépek a színek, amiket eddig próbáltam, de eddig nekem egyik sem olyan, mint a dobozon, bár még csak 3 szín van meg. Tényleg tükörsima lesz a felület, és nagyon könnyű velük szépen dolgozni. Nem túl folyós, nem túl sűrű, könnyű a körömágynál is szépen festeni, nem lesz csíkos, szóval kiváló. Egy problémám volt eddig, az egyik szín sajnos a bontatlan doboz ellenére hibás, az ecset pálcikája nincs rendesen rögzítve a kupakhoz, mozog az egész, megnehezíti a használatot rendesen...Vissza is vittem volna, de anyukámtól kaptam ajándékba, nem volt blokkom. Egy kicsit szerintem drága ahhoz, hogy ilyen hibás darabok legyenek a polcokon.
De egyébként maga a lakk tökéletes, és a többi géllakknál olcsóbb is, kicsit kevés a szín, de azt mind szépen sorjában meg fogom venni :)

Mikrodermabrázió

Mikrodermabrázió
2016. január 25.

Kuponos oldalon vettem egyszer egy 5 alkalmas bérletet, azt hiszem 3000 ft körülire jött ki egy alkalom Budapesten, egy szép belvárosi szépségszalonban, ennek már 3 éve, de akkor is nagyon olcsónak számított már! Gyémántfejes kezelésre jártam havi egyszer, a kozmetikus lány letisztította az arcom, utána jött a kezelés, és végül kaptam egy finom arcpakolást! Számomra nem volt fájdalmas és szép babapopsi lett utána a bőröm pár napig, de csodát nem kell tőle várni. Miteszerem nem lett kevesebb, ráncokkal semmit sem kezd. A bőrradírozásnál sokkal sokkal hatékonyabb, de én speciel inkább aha hámlasztok helyette, sokkal olcsóbb, és szerintem még szebb is a hatás.

Kevin Murphy Angel Masque

Kevin Murphy Angel Masque
2016. január 25.

Ajándékba kaptam ezt a pakolást. Hát őszintén szólva nem egy nagy durranás...Finom az illata és tartós, nem nehezíti el a hajam, és kb ennyi. Nem vagyok elájulva az ápolástól, nem könnyebb vele kifésülni a hajam, különösebben nem lesz fényes sem tőle. Semmi wow hatás, végülis nem lenne baj, de a harmad ennyibe kerülő pakolásom is tudja mindezt és az is parabén és szilikon mentes (elvileg ez is az, bár az összetevők nincsenek leírva) Hát ezért az árért tényleg soha nem venném meg, persze -a fodrászom szavaival élve- a "lakossági" pakolásoknál fényévekkel jobb, de a két kategória között még van egy lépcső, ami viszont bőven megüti ennek a színvonalát már, sőt vannak jobbak is!
Mínusz egy csillag az ár miatt, és mínusz egy a középszerűség miatt!

Sally Hansen Gel Manicure Starter Kit

Sally Hansen Gel Manicure Starter Kit
2016. január 25.

Karácsonyra kaptam ajándékba és imádom! Gyönyörű manikűrt lehet vele készíteni, őszintén szólva szebben meg tudom csinálni magamnak, mint a manikűrösök, akiknél eddig jártam (valószínű én vagyok ilyen szerencsétlen velük)....
Tartósságától nem vagyok elájulva, bár lehet még nem elég jó a technikám, de nekem egy hét után a vége el szokott kezdeni lepattogni. Végülis, amíg egy hétig minimum makulátlan a körmön, addig elégedett vagyok :) Igazából a szalonban készült sem volt tartósabb rajtam...A hozzá kapott lemosóval nagyon szépen le lehet oldani.
Nagy színválaszték nincs, nekem 3 árnyalat van meg, mind nagyon szép, de másabb, mint a dobozon! Kipróbálok majd más márkájú lakkokat is szerintem! :)
Az ára kicsit húzós, örülök, hogy ajándék volt, már hónapok óta szemeztem vele, de mindig lebeszéltem magam róla....DM kuponnal már egész tűrhető, és végülis szerintem hamar behozza az árát!

Batiste Dry Shampoo XXL Volume

Batiste Dry Shampoo XXL Volume
2015. december 30.

Szerintem minden Magyarorszagon kaphato szarazsampont vegigprobaltam, szoval ki lehet jelenti, hogy van ralatasom... A Batiste termekek mar akkor a kedvenceim voltak, amikor meg kulfoldrol kellett rendelni oket. Konkretan ez a tipus szerintem nem a legjobban sikerult darabjuk, bar dolgat teljesiti. Az illata jo, nem fullaszt es egesz napra ra lehet bizni magad. Nekem az az egy bajom van vele, hogy miutan felszivta a felesleges zsirt, nem lehet eltavolitani a hajbol, nagyon ragacsos lesz tole a hajam es a tapintasa nagyon kellemetlen. A legtobb szarazsamponnal igy is sokkal jobb, de csak 4csillag nekem.

L'Oreal Sublime Glow Arctonik A Ragyogó Bőrért

L'Oreal Sublime Glow Arctonik A Ragyogó Bőrért
2015. december 28.

Azt szerintem érdemes tisztázni, hogy ez a tonik nem kifejezetten pattanásos, zsíros, kombinált bőrre való.
Alapvetően nem szeretem a márkát, nem is tudom miért vettem meg ezt a terméket, de végülis pozitív csalódás ért. Normál bőrre szerintem bőven elég ennyi tisztítás, nekem nem okozott semmi panaszt, az illatával bajom nincs. Természetesen a téli fakóságomon nem változtatott, de ezen ennél kategóriákkal drágább kozmetikumok sem segítettek sosem... Szerintem ár-érték arányban mehet az 5csillag!

Your Tea Tea Face

Your Tea Tea Face
2015. november 15.

Pár hete kaptam ajándékba ezt a pakolást. Külföldi oldalakon nagyon dícsérik, úgyhogy kiváncsian próbáltam ki. A csomagolás nagyon igényes, a tartalom teafű és különféle olajok keveréke, darabos fekete massza, nem valami bizalomgerjesztő látvány. Illata tea, természetes. Kicsit nehezen lehet feltenni, mert nagyon pereg, a fele a kézmosóban landolt nekem, az arcomra alig akart ráragadni, bezzeg a kezemre...Legalább 10percig fenn kell tartani, maximum azt hiszem egy óra. Én nagyjából 20 perc után töröltem le, addigra már éreztem, hogy eléggé húzza a bőröm. Szárít, utána bőőőőven kellett krémeznem, de végülis tagadhatatlan, hogy szép, üde lett tőle a bőrképem használat után. Én elégedett vagyok vele, bár szerintem ebben az árkategóriában jobb pakolásokat is lehet kapni, de legalább egészen nagy adagot rejt az üveg.
4 csillag a nehézkes használat és az ár-érték arány miatt!